rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

TJ Sokol Čechovice vs 1.FC Slovácko

SOKOL ČECHOVICE – 1.FC SLOVÁCKO

HISTORICKÁ CHVÍLE PRO ČECHOVICKOU KOPANOU.

Prvoligový klub v našem areálu - Slovácko nás nešetřilo. 

20.6.2014    17.30 hod.

SOKOL  ČECHOVICE – 1.FC SLOVÁCKO  0:14 ( 0:6 )

 

Branky : 0:1 Kerber, 0:2 Diviš, 0:3 Havlík, 0:4 Kerber, 0:5 Havlík, 0:6 Kerber, 0:7 Sadílek,
0:8 Sadílek, 0:9 Kerber, 0:10 Daníček, 0:11 Kerber, 0:12 Havlík, 0:13 Kerber, 0:14 Kerber

TJ SOKOL ČECHOVICE – 1.poločas TJ SOKOL ČECHOVICE – 2.poločas
Piták       Piták      
Vlach Vinklárek Jano Chmelík Prášil Gréza L.Šťastný Drešr
J.Klváček Kolečkář Zacpal Machynek Fröde R.Klimeš Hodulák Mach
Haluza Jahl     Dvořák Jansa    
Střídali: Hatle, R.Klimeš     Střídali: Hatle,     
Trenér: Milan Nekuda            
 Vedoucí mužstva: Vladimír Brablec            
               

 

1.FC SLOVÁCKO

 

Heča ( Melichárek )      
Daníček Břečka Šimko Bartoš
Kübl Havlík Diviš Rada
Kerber Sadílek    
Sřídali: Civiš, Trávník    
Trenér: Jiří Děkař    
Vedoucí můžstva: Michal Kordula    

Hlavní rozhodčí : Petr Antoníček

Asistenti : Petr Dokoupil, Jaroslav Pitner

 

Počet diváků : 250

 

V pátek 20.6. v 17.30 hod. nadešel pro náš oddíl vskutku historický okamžik. Na hřiště Sokola Čechovice zavítal v rámci projektu Kopeme za fotbal prvoligový celek z Uherského Hradiště 1.FC Slovácko. Na podzim se měl uskutečnit u nás trénink pod vedením jejich trenéra Svatopluka Habance, ale vzhledem k tomu, že neproběhl, podařilo se domluvit našemu vedení tento vyjímečný zápas. 

Před utkáním proběhl slavnostní výkop, který provedl náměstek primátora města Prostějova pan Ing. Zdeněk Fišer a Pavel Smetana – předseda Komise pro mládež a tělovýchovu Rady města Prostějova.

Poté již rozhodčí Petr Antoníček oficiálně zahájil střetnutí. Prvoligový hosté nás na domácím hřišti příliš nešetřili.  V naší sestavě se objevilo několik posil, které jsou spjati s čechovickým fotbalem, ale v současné době hrají v jiných oddílech. Bohužel ani Petr Haluza, Matěj Hatle nebo Richard Klimeš rozjetý prvoligový vlak Slovácka zastavit nebo alespoň zpomalit nedokázali.

Slovácko sice ve své středu postrádalo kanonýra Libora Doška, ale velmi dobře ho zastoupil Milan Kerber, který našemu týmu vstřelil 7 branek.

Největší hvězdou Sokola Čechovice byl jednoznačně brankář Milan Piták, který byl neustálém vytížení a i když obdržel neuvěřitelně vysoký počet branek, minimálně stejný počet brankových příležitostí ještě zlikvidoval.

V první půli jsme se mohli radovat i my, ale bohužel se Jahlovi nepodařilo při sólovém úniku zachovat chladnou hlavu a míč poslal těsně vedle tyče. Do druhého poločasu jsme vyměnili prakticky celou sestavu, nastoupilo B mužstvo a do šancí jsme si prakticky již nedostali. A tak nejsvětlejším okamžikem byly jesličky Matěje Hatleho, které nasadil uprostřed hřiště jednomu z hráčů soupeře a sklidil potlesk na otevřené scéně.

Přes drtivou porážku našeho týmu, však můžeme být s akcí projektu „Kopeme za fotbal“ maximálně spokojeni, protože zahrát si proti prvoligovému týmu se nepoštěstí našim hráčů každý den a pro náš celek šlo o historickou událost. 

A jak hodnotili  zápas trenéři ?

Domácí Milan Nekuda : „Nehrálo se na výsledek, šlo o propagaci fotbalu. Skončilo to, jak skončilo, myslím, že diváci mohli být spokojeni. Čím více gólů padalo do naší sítě, tím byli kluci odevzdanější. Celkově to ale svůj  splnilo. Počasí vyšlo, diváci si užili“.

A  trenér hostů Jiří Dekař : „Celý tým měl odpovídají nasazení, přijeli jsme v silné sestavě. Podobný zápas za sebou máme už třetí a ve všech případech jsme hráli naplno a soupeři jsme nic nedarovali. Pochválit musím domácího brankáře, který opravdu zachytal dobře a soupeře uchránil ještě od většího debaklu. Na podobné akce jezdíme rádi, nikdy se nestane že bychom poslali dorostence nebo juniorku“.tisk
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí