rozpis zápasů ball
zavřít
22.kolo I.A třídy : Sokol Čechovice - Sokol Protivanov 6:0 (2:0) - 3x Šteigl, Halouzka, Walter, Muzikant
POSTUP !!! POSTUP !!! POSTUP !!! Od nové sezóny budeme hrát krajský přebor !!!
23.kolo I.A třídy : FK Slavonín - Sokol Čechovice 0:4 (0:2) - 2x Trajer, Šteigl, Halouzka

MUŽI A

Sokol Čechovice - Sokol Určice 6:0 (1:0)

20.kolo

hráno v Čechovicích dne 22.5. 2022
Branky:
1:0 Kadlec (Halouzka) 6.min., 2:0 Šteigl (Walter) 56.min., 3:0 Šteigl (Trajer) 62.min., 4:0 Šteigl (Lakomý) 86.min., 5:0 Šteigl (Petržela) 87.min., 6:0 Trajer penalta 90.min. 
Sestava:

Klimeš

Šolín - Jurníček - Haluza - Hanák

Kadlec - Lakomý - Novák - Muzikant

Šteigl - Halouzka  

Střídali:

46.min. Petržela (Muzikant), 57.min. Walter (Haluza), 70.min. Trajer (Novák), 70.min. Pospíšil (Kadlec), 77.min. Bezecný (Halouzka)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Čekalo nás v krátkém sledu druhé derby. A jak se říká, že derby nemá favorita, tak tentokrát jsem hráčům před zápasem říkal, že se domnívám, že tím favoritem opravdu jsme. Mnohdy je těžké se s tou úlohou popasovat, může to stoupnout hráčům do hlav, do noh a nemusí se tak dařit. Nicméně jsem se snažil tým mentálně nastavit, abychom nepodlehli tlaku, soustředěli se na sebe a drželi si tvář. Musím uznat, že jsme měli skvělý vstup do utkání. V 6.minutě jsme šli do vedení. A já myslel, že hráčům gól dodá větší klid a odvahu. Opak byl pravdou. Celý první poločas jsme hráli v křeči. Byli jsme zbytečně nervózní, soustředili jsem se na vnější vlivy místo toho, abychom zápas odjezdili po zadku a dřeli. Měli jsme tam spoustu nepřesností, zbytečně jsme v posledních třiceti metrech faulovali. Soupeř má navíc skvělé hlavičkáře. Z hlediska nasazení a kvality se mi poločas nelíbil. O přestávce po delší době proběhla v kabině bouřka. Chtěl jsem hráče vyburcovat, aby opravdu hráli srdcem za Čechovice. Udělali jsme jedno střídání, kdy jsme pustili na hřiště kreativního Petrželu. Střídání se povedlo. Hra měla spád, kreativitu, byli jsme nebezpeční. Nebylo to ale jen jím, soupeři i postupem času docházely síly. A druhý poločas jsme tak zvládli excelentně, utkání jsme dovedli až do velkého rozdílu ve skóre. Musím ale říct, že pro hosty je výsledek až krutý."tisk

FC Kostelec na Hané - Sokol Čechovice 1:1 (0:0) na PK 4:5

19.kolo

hráno v Kostelci dne 14.5. 2022
Branka:
1:1 Petržela (Trajer) 88.min. 
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 0:1 Petržela, 1:1 domácí proměnili
2.série: 1:2 Lakomý, 2:2 domácí proměnili
3.série: 2:3 Šteigl, 3:3 domácí proměnili
4.série: 3:4 Kadlec, 4:4 domácí proměnili
5.série: 4:5 Halouzka, 4:5 Klimeš chytil - výhra
Sestava:

Klimeš

Veselý - Lakomý - Walter - Hanák

Kadlec - Novák - Haluza - Muzikant

Šteigl - Halouzka 

Střídali:

68.min. Petržela (Haluza), 78.min. Trajer (Muzikant)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

 Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Musím říct, že první poločas měl náš herní výkon parametry. Líbilo se mi, jak jsme hráli, byli jsme nebezpečnější, měli jsme šance, které jsme bohužel nevyužili. Možná i s podporou větru v zádech. Ale to je fotbal, na to se nehraje. Věděli jsme, že soupeř je nachystaný na rychlý brejk. Proto jsme uzpůsobilli sestavení týmu, abychom tuto činnost eliminovali. Myslím si, že se nám to dařilo, a já pořád věřil, že jsme schopni rozhodnout. Ve druhém poločase jsme trochu vypadli z role. Byli jsme lepší na míči, ale z platonické převahy jsme to nedokázali využít. Paradoxně asi za naši nekvalitu v posledních třiceti metrech jsme byli potrestáni gólem na 0:1. Sportovně ale musím uznat, že Preisler je velký hráč a situaci vyřešil fantasticky. Jako trenér jsem měl šťastnou ruku, kdy střídající hráč Petržela srovnával na 1:1 dobrou pohotovou střelou. U penalt jsme si řekli, že musíme zlomit to prokletí. Dvakrát po sobě jsme totiž rozstřel nezvládli. Kýžený bod navíc jsme si odtud po tom průběhu zaslouženě odvezli do Čechovic." 

více ...14.5.2022

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 6:3 (4:3)

18.kolo

hráno v Čechovicích dne 1.5. 2022
Branka:
1:0 Lakomý (Muzikant) 8.min., 2:0 Šteigl 12.min., 3:3 Kadlec (Jurníček) 34.min., 4:3 Šteigl penalta 42.min., 5:3 Halouzka (Veselý) 60.min., 6:3 Jurníček (Šteigl) 68.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Jurníček - Walter - Šolín

Kadlec - Lakomý - Novák - Muzikant

Šteigl - Halouzka  

Střídali:

75.min. Bezecný (Muzikant), 75.min. Pospíšil (Šteigl), 85.min. Sobota (Halouzka)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Přiznávám se, že nejsem ten typ trenéra, který má rád divoké výsledky. Radši bych vyhrál 2:0 než 6:3. Nicméně jsem za výsledek moc rád. Protože nás čeká pauza, vytyčili jsme si půljarní cíl. Řekli jsme si, že se chceme dostat na nějakou bodovou metu. Což se nám podařilo. Cesta k víkendové výhře ale byla zbytečně složitá. Měli jsme nadstandardní vstup do utkání, kdy jsme vedli ve 12.minutě 2:0,, nastřelili jsme břevno a neproměnili šanci Šteiglem. Soupeř nás za tuto naši nekvalitu začal trestat brutálním způsobem. Zničeho nic odskočil do vedení 3:2. My jsme měli hodně co dělat, musel jsem hráče koučovat, abychom se zklidnili a dali znovu do hry řád. Naštěstí se to podařilo. Do poločasu jsme otočili skóre na 4:3. Poločasová porada byla jednoduchá, krátká. Hráče jsem nabádal, abychom nedopustili, aby se soupeř nadechl. Abychom stále hráli vytrvale a aktivně, pokusili se ideálně rozdíl ve skóre navýšit. Do druhé půle jsme naskočili velice zdařili. S pátým gólem z hráčů spadla nervozita, nějaký blok a najednou nás bylo plné hřiště. Dobře jsme drželi míč a šablony cvičené v tréninku jsem na hřišti viděl. Což mě jako trenéra velmi těší. Obě dvě branky padly po krásných situacích. V defenzívě jsme se polepšili a soupeře jsme do vážnější šance nepustili. Skvěle fungovala obrana Jurníček-Walter, ve druhé půli neprohráli souboj s hráči jako je Kovařík. Výsledkem je tříbrankové vítězství. Šest branek před domácím publikem, to je skvělé. Mrzí mě tři obdržené góly, protože si myslím, že góly, co jsme dostali, byly z řad zbytečných a hloupých. Ale fotbal je o chybách. Situaci si musíme rozebrat u videa."

více ...1.5.2022

Sokol Dub - Sokol Čechovice 0:2 (0:1)

17.kolo

hráno v Dubu 23.4. 2022
Branky:
0:1 Šteigl (Pospíšil) 26.min., 0:2 Bílek (Halouzka) 90.min.
Sestava:

Sedlařík

Šolín - Jurníček - Lakomý - Hanák

Kadlec - Pospíšil - Novák - Veselý

Šteigl - Halouzka  

Střídali:

62.min. Hatle (Hanák), 62.min. Muzikant (Pospíšil), 77.min. Bílek (Kadlec), 90.min. Sobota (Šteigl)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...23.4.2022

Sokol Čechovice - FK Nové Sady 3:0 (3:0)

16.kolo

hráno v Čechovicích dne 16.4. 2022
Branka:
1:0 Šteigl (Kadlecl) 11.min., 2:0 Šolín (Šteigl) 27.min., 3:0 Šteigl (Halouzka) 34.min. 
Sestava:

Sedlařík

Šolín - Haluza - Walter - Hanák

Kadlec - Lakomý - Novák - Halouzka

Šteigl - Trajer  

Střídali:

35.min. Jurníček (Haluza), 65.min. Bílek (Kadlec), 65.min. Pospíšil (Trajer), 85.min. Hatle (Novák), 85.min. Veselý (Šteigl)

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"K vítězství vedla kvalita prvního poločasu. Do utkání jsme vstoupili dobře. Co nám v předešlých dvou zápasech chybělo, to zde tentokrát bylo. Byli jsme aktivní a lepší tým na hřišti. Vygradovalo to tříbrankovým vedením. V přestávce jsme si řekli, že chceme dále aktivně hrát, protože předtím s Beňovem jsme si dokázali, že tříbrankové vedení moc neznamená. Druhý poločas jsme se snažili o aktivní hru, vstřelit čtvrtý gól, který by určitě utkání rozhodl. Druhý poločas už nebyl tak kvalitní jako ten první z naší strany. Přežili jsme dvě soupeřovy šance, jednou tam byla tyč, jednou skvěle Sedlařík. Nahoru jsme nedokázali naopak některé brejkové situace dohrát. Takhle výsledek 3:0. A já jsem nesmírně rád, že po dvou neúspěších jsme doma vyhráli rozdílem třídy, udržet čisté konto vzadu. Mohli jsme se tak našim fanouškům trochu omluvit za předešlé nezdary."

více ...16.4.2022
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí