rozpis zápasů ball
zavřít
Béčko rozstřílelo Bedihošť 10:0 (4:0) - 3x J.Klváček, 2x Ján, Jano, J.Nakládal, Jahl, Sedlák
Áčko porazilo Kostelec 7:1 (4:0) - 4x F.Halouzka, Haluza, Novák, Běhal,
Dorost prohrál v Bohuňovicích smolně 1:0 (0:0)

MUŽI A

Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 7:1 (4:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 15.9.2019
Branky:
1:0 F.Halouzka (Novák) 12.min., 2:0 Haluza (Muzikant) 32.min., 3:0 F.Halouzka (Hatle) 38.min., 4:0 F.Halouzka (Lakomý) 39.min., 5:0 Novák (Pospíšil) 66.min., 6:0 F.Halouzka (Š.Hanák) 77.min., 7:0 Běhal (Frys) 79.min.
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Hatle

F.Halouzka - Kolečkář

Střídal: 46.min. P.Zapletal I. (Walter), 52.min. Pospíšil (Kolečkář), 64.min. Běhal (Muzikant), 76.min. Frys (Novák), 83.min. Frohn (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Chtěl bych pochválit hráče za výkon a za výsledek. Hráli jsme doma a derby, záleželo nám na tom o to více. Hráče jsem upozorňoval, že neexistuje podcenění soupeře. Skutečně jsme pak prvních dvacet minut hráli velmi aktivně, dařila se nám kombinace, byli jsme na míči. Nejdříve se nám nedařilo dát branku, pak jsme to ale protrhli. 2.poločas naopak podle mě z naší strany tak dobrý nebyl. A inkasovali jsme až v závěru. Jsem rád za takový zápas, kdy klukům stoupne sebevědomí. I proto, že nás čeká blok čtyř zápasů s těžkými soupeři ze špice tabulky. Ta utkání nastaví zrcadlo. Za individuální výkony bych pak chtěl specielně pochválit Filipa Halouzku, čtyři branky se jen tak nevidí. Navíc se doteď střelecky trápil, o to víc jsem rád, že se zadařilo. Vyzdvihl bych také Lakomého, který nenápadným ale velmi poctivým výkonem přispěl k výhře. Přispíval přitom i v ofenzívě."

tisk

Sokol Plumlov - Sokol Čechovice 2:1 (1:0)

F.Halouzka

Střídal: 46.min. Veselý (Sobota), 46.min. Chmelík (Běhal), 46.min. Muzikant (Frys), 46.min. Klváček (F.Halouzka), 76.min. Š.Hanák (Matula)

více ...11.9.2019

FK Slavonín - Sokol Čechovice 2:2 (0:1) na PK 5:3

5.kolo

hráno ve Slavoníně 1.9.2019
Branky:
0:1 Haluza (Kolečkář) 4.min., 0:2 Kolečkář penalta 51.min.

F.Halouzka - Petržela

Střídal: 35.min. Muzikant (Běhal), 44.min. Hatle (Haluza), 62.min. Frys (Petržela), 88.min. Pospíšil (F.Halouzka)

více ...1.9.2019

Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 4:1 (2:0)

4.kolo

hráno v Čechovicích 25.8.2019
Branky:
1:0 Petržela (Haluza) 3.min., 2:0 Kolečkář (Š.Hanák) 7.min., 3:0 Kolečkář 51.min., 4:0 Walter (Petržela) 65.min.
Sestava:

Klimeš

Střídali: 69.min. Pospíšil (Novák), 73.min. Muzikant (Běhal), 78.min. Hatle (Halouzka), 89.min. Frys (Petržela)

"Musím hovořit v superlativech. Na Brodek jsme se připravili, mají tam třeba Hrabala a Omelku, velmi kvalitní hráče s divizními zkušenostmi. A věděli jsme o kvalitách Brodku na hrotu. Snažili jsme se hrát obětavě a na hranici rizika. Měli jsme výborný vstup do zápasu, brzy jsme vedli 2:0. Získali jsme tím klid a jistotu. Pak jsme čekali, co soupeř vymyslí. Dobře jsme zavírali prostory, snažili se nás překonávat dlouhými nákopy, bez úspěchu. Poté Kolečkář dal na 3:0 střelou ze střední vzdálenosti. Pak jsme polevili, přestali jsme hrát týmově. Soupeř maličko převzal iniciativu. Dali jsme sice ještě na 4:0, ale v závěru se mu podařilo snížit. Ten gól mě docela mrzí, byl zbytečný. Výkon Brodku bych nepodceňoval. Nicméně teď musíme nohama na zem. Čeká nás Slavonín s trenérem Trnečkou na lavičce, což je Prostějovák. Takže to bude o to zajímavější."

více ...25.8.2019

SK Protivanov - Sokol Čechovice 3:4 (2:1)

3.kolo

hráno v Protivanově 11.8.2019
Branky:
0:1 Novák (Běhal) 7.min., 2:2 Běhal (Š.Hanák) 52.min., 2:3 Pospíšil (Š.Hanák) 68.min., 3:4 Kolečkář (Petržela) 78.min.
Sestava:

Klimeš

Střídali: 46.min. Muzikant (Haluza), 63.min. Pospíšil (Běhal), 82.min. O.Halouzka (Novák), 89.min. Hatle (Veselý)

"Vítězství 4:3 je super, negativem jsou tři inkasované branky. Pro mě i kolegu Pitáka to bylo hektické, šílené utkání. Hrálo se nahoru dolů, bylo plno zvratů. Soupeř měl jednoduchý přechod, nakopával na naši obranu balony. V šatně jsme si o poločase něco řekli, soupeř vedl 2:1. Chtěli jsme se vrátit ke kombinaci, hrát s míčem. To se povedlo. Hrálo se dál v hektickém tempu, z penalty, která vzešla ze souboje, jakých je v zápasech X, jsme dostali na 3:3. Kolečkář, po jehož zákroku penalta byla, pak naopak záhy proměnil na 4:3 z brejku. Posledních deset minut vrhul Protivanov vše do útoku. Musím pochválit Waltera a Lakomého, že to vzadu ustáli. I Klimeše, který nás několikrát podržel. Měli jsme ale za celý zápas hodně chyb v zadu. Kvalitnější protivník by toho využil více. Právě v neděli nás čeká, přijede k nám Brodek u Přerova. Proto zvu fanoušky, jejichž podporu budeme obzvlášť potřebovat."