rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Pohár mistrů

Jedinečná a neopakovatelná akce

pohár ligy mistrůV sobotu 19.10.2013 byl na fotbalovém hřišti Sokola Čechovice k vidění pohár Ligy mistrů. Tento posvátný grál všech fotbalistů dovezli do Čechovic zástupci televize Prima Cool za vítězství v soutěži Vyhraj pohár pro svůj tým, která proběhla na Facebooku televize Prima Cool.

 

 Této pocty se dočkaly 4 týmy v ČR. Ta byla rozdělena na 4 regiony a vítězem se stal vždy tým z daného regionu, který získal největší podporu fanoušků na Facebooku. Sokol Čechovice získal za pouhé 3 dny 377 hlasů a v regionu Severní Morava zvítězil o téměř 70 hlasů před Olympií Bruntál. Dalšími regionálními vítězi se staly mužstva Zaječí, Střešovic a Telče.

Pohár dorazil do Čechovic půl hodinu před začátkem zápasu okresního přeboru Sokol Čechovice „B“ – Sokol Určice „B“ a hned si získal mezi přítomnými fanoušky obrovskou pozornost. Utkání začalo znělkou Ligy mistrů a hráči obou mužstev mohli zažít to, co fotbalisté Viktorky Plzeň. Bohužel se z rodinných důvodů nemohl zúčastnit jeden ze 4 českých držitelů tohoto poháru Marek Jankulovski, kterého u diváků omluvil zástupce sportovní redakce Primy Cool Jiří Nikodým.  Nicméně i tak si tuto akci všichni fanoušci a hráči parádně užili. V areálu čechovického hřiště se sešlo odhadem 200 – 250 návštěvníků, kteří si s pohárem udělali spoustu fotografií.

Po utkání, které skončilo vítězstvím domácího celku díky hattricku Hatleho a branky Antoníčka 4:1, došlo k předání poháru do rukou hráčů a také cen od firmy Adidas a Heineken.

Jednalo se o velmi pěknou akci, která přilákala do našeho areálu spoustu dětí a rodičů. Tímto bychom chtěli bych poděkovat televizi Prima Cool a všem našim fanouškům, kteří pro nás hlasovali, a umožnili nám tuto akci uspořádat.

Kompletní fotoalbum najdete zde : http://fotbalcechovice.rajce.idnes.cz/2013_10_19_Predani_poharu_Ligy_mistru

 tisk
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí