e-on CUP 2009 Morkovice

E.ON CUP V MORKOVICÍCH - PŘÍPRAVKA A + B - 14.6.

Z Morkovice jsme dovezli "brambory".

V neděli 14.6. jsme se zúčastnili turnaje, který pořádala energetická společnost E.ON. V Morkovicích se sešla skvělá konkurence a naše mužstvo složené z hráčů ročníku 1999 - 2001 odehrálo vynikající zápasy. Skupinu o 6 účastnících jsme celkem suveréně vyhráli se ziskem 13 bodů a v semifinále jsme narazili na Spartak Hulín. V tomto utkání se nám nedařilo proměnit šance a tak jsme podlehli 1:3. V boji o bronzové medaile jsme s Hanáckou Slavií Kroměříž ve druhé půli vedli 1:0 brankou Kuby Ftačníka, ale soupeř těsně před koncem vyrovnal. V penaltové loterii jsme měli méně štěstí a skončili jsme tak těsně pod stupni vítězů. Bohužel i takový je fotbal, celý zápas jsme byli lepší a přesto jsme prohráli. Pepa Janeček měl v první půli 2 velké šance, ale obě zlikvidoval brankář Kroměříže, ve druhé půli tahal naše útočné výpady nejlepší střelec turnaje Kuba Ftačník, ale podařilo se mu dát pouze jednu branku. I tak ale celé naše mužstvo zaslouží pochvalu za předvedenou hru a skvělý výkon.

SESTAVA

Sestava : Spurný, Šmérek, Hanák, L.Kravák, Soldán, Synek, Sklenář, Janeček, Cigr, Halouzka, Růžička, Valach, Maděrka, Ftačník, Běhal, Páleník.

Trenéři : V.Šmérek, K.Horák a A.Maděrka

1. SOKOL ČECHOVICE – HANÁ PROSTĚJOV   4:0

Branky : 1:0 Janeček ( Ftačník ), 2:0 Janeček ( Sklenář ), 3:0 Janeček ( Růžička ), 4:0 Páleník ( Šmérek )

2. SOKOL ČECHOVICE – FK NĚMČICE N.H.  2:0

Branky : 1:0 Ftačník, 2:0 Ftačník ( přímý kop )

3. SOKOL ČECHOVICE – HANÁCKÁ SLAVIA KROMĚŘÍŽ    0:0

Branka : -----

4. SOKOL ČECHOVICE – SFK ELKO HOLEŠOV    2:0

Branky : 1:0 Ftačník, 2:0 Ftačník

5. SOKOL ČECHOVICE – FK BYSTŘICE POD HOSTÝNEM   1:0

Branka : 1:0 Ftačník