rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

e-on CUP

e-on CUP 2014 Olomouc

Přípravka ročníku 2004 a mladší - E.ON  Junior Cup  2014

V sobotu 21.6.2014 se zúčastnila naše přípravka ročníku 2004 dalšího ročníku velkého turnaje E.ON Cupu v Olomouci.

Tentokráte se regionálního turnaje účastnilo 19 mužstev a Sokol Čechovice skončil ve středu startovního pole. Ze základní skupiny jsme po 4 výhrách a jedné prohře postoupili z 2.místa. V následné čtvrtfinálové skupině jsme vybojovali jednu výhru a v boji o konečné pořadí jsme po penaltovém rozstřelu s 1.SK Prostějov  obsadili 8.místo.

Skupina  B  :   Sokol Čechovice  -   1. HFK  Olomouc       0 : 5
                         Sokol Čechovice  -   Jeseník                        5 :1   
                         Sokol Čechovice -    .......................              5 : 0     nepřijelo jedno mužstvo, kontumace  5:0
                         Sokol Čechovice  -   Sokol  Střelice            9 : 2    branky  :   Burget  6 , Mikeš, Zbořil, Laurenčík
                         Sokol Čechovice  -   Slovan  Černovír         2 : 1    branky  :   Burget  2

Ve skupině B jsme obsadili 2. místo  a postoupili do čtvrtfinálové skupiny.

Čtvrtfinálová skupina :   Sokol Čechovice  -   FC Lužice                   1 : 5  branka :  Růžička
                                         Sokol Čechovice   -  1.FC Přerov               1 : 6  branka : Macháň P.
                                         Sokol Čechovice   -  SK Ráječko                2 : 0  branky :  Burget, Macháň P.

O 7.místo jsme hráli proti  1. SK Prostějov

Sokol Čechovice  -  1. SK Prostějov         1 : 2   prohráli jsme na penalty  , branka : Burget

Na turnaji jsme obsadili  8.místo - děkujeme.

Sestava:

Brankář

Mikeš Ondřej

Sestava

Šálek Adam, Zbořil Zdeněk, Svoboda Ondřej, Burget Michal, Kořínek Petr, Šich Miroslav, Růžička Šimon, Zatloukal Tomáš, Laurenčík Jakub,

Asistent Nesvadba Radek, Macháň Pavel
Trenéři Ráček Jakub
Vedoucí mužstva Ráček Vlastimil


tisk

PŘÍPRAVKA 2003 A 2004 - E.ON JUNIORCUP 2013 - 3.MÍSTO !!!

E.ON CUP - VYNIKAJÍCÍ ÚSPĚCH PŘIPRAVKY !!!

V neděli jsme v ranních hodinách odjeli směr Boskovice. Náš tým byl složen z hráčů ročníku 2003, 2004 a 2005. Pro starší přípravku to byla svým způsobem premiéra. Poprvé jeli na velký turnaj bez hráčů ročníku 2002 a nejen oni, ale i trenéři byli plni očekávání, jak se s tím kluci vyrovnají.

Po příjezdu proběhlo nezbytné rozcvičení a předzápasová porada v šatně byla zaměřena především na povzbuzení a vyhecování k co nejlepším výkonům. Sestava byla rozdělena na pomyslný „A tým“ tvořený hráči ročníku 2003 a „B“ tým, jenž byl složen z hráčů ročníku 2004 a 2005.

Chci zdůraznit poděkování všem rodinným příslušníkům za podporu a úžasné zázemí, které hráčům vytvořili. Nemohl si toho nevšimnout i pořadatel turnaje, který výkon našeho fan clubu vyzdvihnul i na svých stránkách www.youtube.com. Také disciplína hráčů přispěla k výsledku. Nebylo snadné odolat všem lákadlům, které nabízí atrakce e.on rodinného fotbálku. Všichni kluci celý turnaj hráli na hranici svých možností a po právu si odvážejí pohár za celkové třetí místo!

více ...28.6.2013

PŘÍPRAVKA B EON JUNIOR CUP 2012 KROMĚŘÍŽ 13.5.2012

V neděli 13.5. se naše přípravka B (ročník 2002 a ml.) zúčastnila jednoho, ze čtrnácti kol, celorepublikového turnaje E.ON Junior Cup 2012 v Kroměříži. V pěkném fotbalovém areálu se sešlo dvanáct týmů, které si to mezi sebou rozdali o postup do celorepublikového finále, které se bude konat v září v Otrokovicích. Týmy byly rozlosovány do dvou skupin. V první skupině jsme o postup do semifinále bojovali s týmy FC Slušovice, FK Luhačovice, FK Chropyně, SFK Elko Holešov a SK Spartak Hulín. Ve druhé skupině se představilo také šest týmů – SK Hanácká Slávie Kroměříž „A“, SK Hanácká Slávie Kroměříž „B“, Framoz Rousínov, TJ Prusinovice, FC Kostelec na Hané a FK Bystřice pod Hostýnem.

Foto z utkání zde

Tentokráte se hrálo novým systémem, kdy každý tým hrál souběžně dvě utkání (v počtu 5+1) se stejným soupeřem a konečným výsledkem byl součet jednotlivých výsledků z obou utkání.

více ...13.5.2012

2011 E.ON JUNIOR CUP v SYNOT TIP ARÉNĚ V PRAZE 3. a 4.9.2011

Ahoj "bojovníci" z Blanska, ahoj rodiče,

tento týden nám přišly propozice a rozlosování Velkého finále E.ON Junior Cupu 2011, kterého se zúčastní hráči ročníku 2001 a mladší. Finálový turnaj se uskuteční o víkendu 3. a 4. září v Synot Tip Aréně ( stadion Slavie a Bohemians ) v Praze.

Ve Velkém finále bude náš tým bojovat s nejlepšími tými, které vzešly z jednotlivých regionálních kol o absolutní vítězství v 7.ročníku o možnost reprezentovat Českou republiku na mezinárodním halovém turnaji E.ON Junior Cup v německém Gilchingu, který se uskuteční 19.-20.11.

Kromě toho vítězné mužstvo Velkého finále získá od společnosti PUMA až 18 vstupenek na kvalifikační utkání ČR-Španělsko, které bude 7.10. s možností prohlídky a zavedení reprezentantů národního týmu na hrací plochu před zápasem.

Současně se bude volit nejlepší brankář a hráč Velkého finále. Nejlepší hráč pak získá finanční částku ve výši 50.000,- Kč určenou na realizaci energeticky úsporných opatření pro školu, kterou navštěvuje.

V letošním Velkém finále se střetne 18 týmů, které jsou rozlosovány do 2 skupin, kde se střetnou systémem "každý s každým".

http://www.eonrodinnyfotbalek.cz/hledani.html?hledani=%C4%8Dechovice

 

více ...6.9.2011

E.ON CUP 2011 - BLANSKO 22.5. - PŘÍPRAVKA 2001 A MLADŠÍ

blanskoČechovická fantazie v Blansku !!!

V neděli 22.5. jsme se zúčastnili s přípravkou ročníku 2001 a mladší, již 7.ročníku velkého celorepublikového turnaje E.ON JUNIOR CUP 2011. Jedna ze 14 základních skupin proběhla v Blansku a sešla se zde konkurence 12 týmů, z nichž 3 byly z Prostějova - 1.SK Prostějov, Haná Prostějov a Sokol Čechovice. Pro naše mužstvo je E.ON CUP vždy vyvrcholení celoročního snažení a tak se na něj všichni těšili. Pokud si někdo myslel, že takové nervy jako v loňském roce při nervydrásajícím penaltovém rozstřelu o 3.místo ( určitě si pamatuje - vyhráli jsme s Hulínem ) už nezažije, tak se moc pletl :-). Letos to naši hráči ještě vylepšili a v "derby" zápase s 1.SK Prostějov jsme opět po penaltovém rozstřelu fantasticky ZVÍTĚZILIOdměnou pro všechny hráče, trenéry a rodiče je tak kromě poháru a cen za 1.místo i účast na závěrečném finálovém turnaji v Praze v Synot Aréně 4.9.2011.

Na níže uvedené adrese si můžete připomenout náš vynikající úspěch na E.ON CUPU. Jsou tam nejen videa z jednotlivých zápasů, ale také ze slavnostního vyhlášení a předávání pohárů

www.eonrodinnyfotbalek.cz/turnaje/blansko.html

více ...22.5.2011
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí