rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Vítejte na webových stránkách Sokola TJ Čechovice - oddíl kopané

Začátky oddílu kopané se datují do roku 1945

Momentálně fotbalový oddíl čítá 10 mužstev, a to dvě mužská a osm mládežnických. Působí stále na stejném hřišti, které proběhlo rekonstrukcí a vybudováním umělého zavlažování během května až srpna 2004. Nové šatny se sociálním zařízením byly postaveny v roce 2000. V roce 2012 se nám podařilo díky dotaci z Fotbalové asociace ČR a z Města Prostějova vybudovat minihřiště s umělou trávou za jednou z branek, které je maximálně využíváno pro tréninky mládeže.

První mužstvo mužů hájí naše barvy v  I.A třídě Olomouckého kraje, kde patří mezi stálé účastníky. „B“ muži hrají okresní přebor.

Mladší a starší dorost působí druhou sezónu v divizní soutěži. Mladší a starší žáci hrají již šestým rokem krajský přebor. Mladší žáci B svádí klání se soupeři v okresním přeboru.
Přípravka A a B působí  v krajském přeboru ve sdruženém mužstvu se Sokolem Olšany. C přípravka hraje zápasy v okresním přeboru.

V mládežnických mužstvech působí okolo 150 dětí.

Jsme slavní, aneb jak jsme hráli ve filmu.

okresni prebor

ČECHOVICE PORAZILY HOUSLICE

V neděli 9.10.2011 se vydala autobusová výprava fotbalistů Sokola Čechovice do  obce Tlustice v okrese Beroun, kde proběhl za účasti borců z „B“ mužstva další natáčecí den nového celovečerního filmu – Okresní přebor.

více ...25.3.2014

Nové hřiště s umělou trávou

otevreni minihristeV Týdeníku Prostějovska vyšel článek o slavnostním otevření našeho minihřiště s umělou trávou, které bylo vybudováno zásluhou dotací z Fotbalové asociace ČR a Města Prostějova.

Za všechny malé i velké fotbalisty TJ Sokol Čechovice si dovolujeme všem, kteří se o výstavbu umělky zasloužili, ještě jednou velmi poděkovat.

Výbor fotbalového oddílu.

více ...1.7.2012
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov