rozpis zápasů ball
zavřít
O víkendu má naše A mužstvo volno.
Ve třetím přípravném utkání jsme podlehli Bohuňovicím 3:1 - Jahl.
17.3. v 15.30 hod. odehrajeme na umělce 1.HFK v Olomouci 4.přípravné utkání s SK Chvalkovice.

Aktuality

Aktuální program a přehled soutěže

 

Ahoj Všem,

posílám tréninkový plán do zahájení soutěže.

 

11.3. PO-16,30-17,45 Čechovice umělka za školou

12.3. UT-16,30-17,45 Čechovice umělka za školou

14.3. CT-Čechovice umělka za školou přátelák Smržice sraz 16,15 hodin

 

18.3. PO-16,30-17,45 Čechovice umělka za školou

19.3. UT-16,30-17,45 Čechovice umělka za školou

21.3. CT-Čechovice umělka za školou přátelák Smržice sraz 16,15 hodin

 

25.3. PO-16,30-17,45 Čechovice hřiště

26.3. UT-16,30-17,45 Čechovice hřiště

28.3. CT-16,30-17,45 Čechovice hřiště

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:00
Sokol Olšany - Sokol Čechovice

17. kolo

Sobota 6. 4. 2019 10:45
Sokol Čechovice - SULKO Zábřeh

18. kolo

Sobota 13. 4. 2019 12:00
FK Nové Sady - Sokol Čechovice

19. kolo

Neděle 21. 4. 2019 09:00
Sokol Konice - Sokol Čechovice

20. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE

14. kolo

Středa 1. 5. 2019 12:30
Slovan Černovír - Sokol Čechovice

21. kolo

Neděle 5. 5. 2019 09:00
FK Šternberk - Sokol Čechovice

22. kolo

Sobota 11. 5. 2019 10:45
Sokol Čechovice - Nezamyslice - Němčice

23. kolo

Sobota 18. 5. 2019 11:15
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice

24. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK Jeseník

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 11:45
FK Slavonín - Sokol Čechovice

26. kolo

Sobota 8. 6. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE

15. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FC Želatovice

 

 

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Předmět:
Vaše zpráva:
Soubor:
 
antispamová ochrana: kod


     


tisk

Program do konce Března

Ahoj Všem,
budeme pokračovat takto.
 
25.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
28.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
1.3.2019 BOX  16,30-17,30 u obchodu SANDRA v Krasicích.
 
Potom již klasicky tréninky venku v Čechovicích.
 PO-UT-CT-16,30-17,45 sraz vždy na hřišti v Čechovicích.
 
Trenér Pavel Gréza
 
 
více ...

Nominace Sobota 9.2.2019 ročník 2006 Šternberk

Ahoj Všem,

nominace Šternberk v sobotu 9.2.2019.

Sraz ve Šternberku v 8,15 hod.

Nominace: Váhala,Váhalová,Šuhaj,Kačur,Foukal,Šézar,Žák,Závodský,Moudrý.

Prosím do středy o potvrzení formou SMS že pojedete.

 

Díky trenér Pavel Gréza

776040030

více ...

Nominace 13.1.ŠTERNBERK

Ahoj Všem,

sraz ve Šternberku v Neděli v 7,50 hod.

Nominace: Vičar,Gréza,Pohanka,Rozehnal,Benek,Nerad,Simeon Král,Foukal.

více ...

Program tělocvičny Leden-Únor 2019

Program Leden-ÚNOR 2019
 
 
3.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
7.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
10.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
13.1.2019 Ročník 2007 Turnaj Šternberk
 
14.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
17.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
18.1.2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX  16,30-17,30
19.1.2019 Ročník 2006 Turnaj Šternberk
 
21.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
24.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
28.1.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
31.1.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
1.2..2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX 16,30-17,30
 
Jarní prázdniy tréninky nebudou jen v Neděli Turnaj.
 
9.2.2019 Ročník 2006 Turnaj Šternberk
 
11.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
14.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
15.2.2019 Pátek tělocvična Sandra Krasická BOX  16,30-17,30
 
 
18.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
21.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
23.2.2019 Ročník 2007 Turnaj Šternberk
 
25.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
28.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
 
Od Března se již bude trénovat venku v Čechovicích.
 
 
více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí