rozpis zápasů ball
zavřít
Vítězem turnaje mladších žáků v Čechovicích, se stal tým Mostkovic, před Bruntálem a Vyškovem. Naši chlapci skončili čtvrtí.
Áčko porazilo ve třetím přípravném utkání TJ Vysočany 5:3 (2:0) - 2x Večeřa, Muzikant, F.Halouzka, Žídek..
V neděli 15.3. od 17.00 hod. odehrajeme čtvrtý přípravný zápas s FK Hlubočky na umělce 1.HFK Olomouc.

Aktuality

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 7:1 (4:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 15.9.2019
Branky:
1:0 F.Halouzka (Novák) 12.min., 2:0 Haluza (Muzikant) 32.min., 3:0 F.Halouzka (Hatle) 38.min., 4:0 F.Halouzka (Lakomý) 39.min., 5:0 Novák (Pospíšil) 66.min., 6:0 F.Halouzka (Š.Hanák) 77.min., 7:0 Běhal (Frys) 79.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Hatle

F.Halouzka - Kolečkář

Střídal: 46.min. P.Zapletal I. (Walter), 52.min. Pospíšil (Kolečkář), 64.min. Běhal (Muzikant), 76.min. Frys (Novák), 83.min. Frohn (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži B: Sokol Čechovice B - Sokol Bedihošť 10:0 (4:0)

3.kolo hráno v Čechovicích dne 14.9.2019
Branky:
1:0 J.Nakládal (Matula) 3.min., 2:0 Jahl  (Jansa) 24.min., 3:0 Ján (Sedlák) 31.min., 4:0 M.Klváček  44.min., 5:0 Jano (Matula) 56.min., 6:0 Ján 61.min., 7:0 J.Klváček (Ján) 71.min., 8:0 Sedlák 75.min., 9:0 J.Klváček(Bilík) 79.min., 10:0 J.Klváček (Ján) 86.min.
Sestava:

Švéda

Chmelík - Bilík - Jano - Sedlák

J.Klváček - Matula - Ján - Jansa

Jahl - J.Nakládal

Střídali:

Cygal, M.Horák, Jodl, M.Klváček, R.Kravák

Trenér:

Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva:

Martin Bilík

 

 

 

více ...

Dorost: Sokol Bohuňovice - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)

5.kolo hráno v Bohuňovicích 14.9.2019
Branka:
-----
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Sobota - Naicler - Smolka

Linney Charles - Valdez - Večeřa - Robeš  

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Šidliák, Lenz, Zatloukal, V.Zabořil, Grulich
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Muži A: Sokol Plumlov - Sokol Čechovice 2:1 (1:0)

Seminále poháru

hráno v Plumlově 11.9.2019
Branky:
2:1 Chmelík  72.min.
Sestava:

P.Zapletal II.

Sobota - Běhal - P.Zapletal I. - Ján

Frys - Hatle - Matula - Lakomý - Pospíšil

F.Halouzka

Střídali: 46.min. Veselý (Sobota), 46.min. Chmelík (Běhal), 46.min. Muzikant (Frys), 46.min. Klváček (F.Halouzka), 76.min. Š.Hanák (Matula)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Dorost: Sokol Plumlov/Určice - Sokol Čechovice 1:2 (0:1)

3.kolo hráno v Plumlově 4.9.2019
Branky:
0:1 Valdez 13.min., 1:2 Sobota 88.min.
Sestava:

Pekař

Svoboda - Sobota - Řehák - Smolka

J.Zabořil - Valdez - Robeš - Naicler 

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Šidliák, Rozehnal, V.Zabořil, Linney Charles, Grulich, Zatloukal
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Úvod

Nominace 13.1.ŠTERNBERK

Ahoj Všem,

sraz ve Šternberku v Neděli v 7,50 hod.

Nominace: Vičar,Gréza,Pohanka,Rozehnal,Benek,Nerad,Simeon Král,Foukal.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Předmět:
Vaše zpráva:
Soubor:
 
antispamová ochrana: kod


     


tisk

Nominace Sobota 9.2.2019 ročník 2006 Šternberk

Ahoj Všem,

nominace Šternberk v sobotu 9.2.2019.

Sraz ve Šternberku v 8,15 hod.

Nominace: Váhala,Váhalová,Šuhaj,Kačur,Foukal,Šézar,Žák,Závodský,Moudrý.

Prosím do středy o potvrzení formou SMS že pojedete.

 

Díky trenér Pavel Gréza

776040030

více ...

Program do konce Března

Ahoj Všem,
budeme pokračovat takto.
 
25.2.2019 pondělí Valentka malá 18.00-19.00
28.2.2019 čtvrtek Melantrichova 15.30-17.00
1.3.2019 BOX  16,30-17,30 u obchodu SANDRA v Krasicích.
 
Potom již klasicky tréninky venku v Čechovicích.
 PO-UT-CT-16,30-17,45 sraz vždy na hřišti v Čechovicích.
 
Trenér Pavel Gréza
 
 
více ...

Aktuální program a přehled soutěže

 

Ahoj Všem,

posílám tréninkový plán do zahájení soutěže.

 

11.3. PO-16,30-17,45 Čechovice umělka za školou

12.3. UT-16,30-17,45 Čechovice umělka za školou

14.3. CT-Čechovice umělka za školou přátelák Smržice sraz 16,15 hodin

 

18.3. PO-16,30-17,45 Čechovice umělka za školou

19.3. UT-16,30-17,45 Čechovice umělka za školou

21.3. CT-Čechovice umělka za školou přátelák Smržice sraz 16,15 hodin

 

25.3. PO-16,30-17,45 Čechovice hřiště

26.3. UT-16,30-17,45 Čechovice hřiště

28.3. CT-16,30-17,45 Čechovice hřiště

16. kolo

Sobota 30. 3. 2019 15:00
Sokol Olšany - Sokol Čechovice

17. kolo

Sobota 6. 4. 2019 10:45
Sokol Čechovice - SULKO Zábřeh

18. kolo

Sobota 13. 4. 2019 12:00
FK Nové Sady - Sokol Čechovice

19. kolo

Neděle 21. 4. 2019 09:00
Sokol Konice - Sokol Čechovice

20. kolo

Sobota 27. 4. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE

14. kolo

Středa 1. 5. 2019 12:30
Slovan Černovír - Sokol Čechovice

21. kolo

Neděle 5. 5. 2019 09:00
FK Šternberk - Sokol Čechovice

22. kolo

Sobota 11. 5. 2019 10:45
Sokol Čechovice - Nezamyslice - Němčice

23. kolo

Sobota 18. 5. 2019 11:15
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice

24. kolo

Sobota 25. 5. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK Jeseník

25. kolo

Sobota 1. 6. 2019 11:45
FK Slavonín - Sokol Čechovice

26. kolo

Sobota 8. 6. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE

15. kolo

Sobota 15. 6. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FC Želatovice

 

 

více ...

Zápas v sobotu s Olšany se pro nemoc soupeře ruší!!!!!!

Zápas zrušen.

Trénink normálně pondělí 16,30-17,45 hřiště.

 

Trenér

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí