rozpis zápasů ball
zavřít
B mužstvo zvítězilo v Olšanech 1:3 (1:1) - Konečný, J.Klváček, Muzikant.
Áčko porazilo v posledním zápase Plumlov 5:0 (3:0) - 2x Ján, 2x Frys, Haluza.
Dorost zvítězil ve Šternberku 2:6 (1:3) - 2x Karásek, 2x Sobota, Růžička, Valdez

Aktuality

Muži A: FK Slavonín - Sokol Čechovice 2:2 (0:1) na PK 5:3

5.kolo

hráno ve Slavoníně 1.9.2019
Branky:
0:1 Haluza (Kolečkář) 4.min., 0:2 Kolečkář penalta 51.min.
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 1:0 domácí proměnili, 1:1 Kolečkář
2.série: 2:1 domácí proměnili, 2:2 Novák
3.série: 3:2 domácí proměnili, 3:2 Š.Hanák nedal
4.série: 4:2 domácí proměnili, 4:3 Walter
5.série: 5:3 domácí proměnili - prohra
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Petržela

Střídal: 35.min. Muzikant (Běhal), 44.min. Hatle (Haluza), 62.min. Frys (Petržela), 88.min. Pospíšil (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži B: TJ Pavlovice - Sokol Čechovice 0:8 (0:4)

1.kolo hráno v Pavlovicích dne 1.9.2019
Branky:
0:1 Jahl (Sedlák) 1.min., 0:2 Matula (Jahl) 10.min., 0:3 J.Klváček (Jodl) 25.min., 0:4 Jodl (Sedlák)  30.min., 0:5 J.Klváček penalta 48.min., 0:6 J.Nakládal (Ján) 50.min. 0:7 Jahl (Jodl) 61.min., 0:8 Jansa 78.min.
Sestava:

Švéda

Konečný - Chmelík - Zacpal - Sedlák

J.Klváček - Matula - Ján - Jansa

Jahl - P.Nakládal

Střídali:

J.Nakládal, Cygal, Meixner, Jodl, M.Klváček, Kravák, Jano

Trenér:

Stanislav Bilík

Asistent:

Tomáš Bilík

Vedoucí mužstva:

Lubomír Meixner

 

 

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 4:1 (2:0)

4.kolo

hráno v Čechovicích 25.8.2019
Branky:
1:0 Petržela (Haluza) 3.min., 2:0 Kolečkář (Š.Hanák) 7.min., 3:0 Kolečkář 51.min., 4:0 Walter (Petržela) 65.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Petržela

Střídali: 69.min. Pospíšil (Novák), 73.min. Muzikant (Běhal), 78.min. Hatle (Halouzka), 89.min. Frys (Petržela)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži A: SK Protivanov - Sokol Čechovice 3:4 (2:1)

3.kolo

hráno v Protivanově 11.8.2019
Branky:
0:1 Novák (Běhal) 7.min., 2:2 Běhal (Š.Hanák) 52.min., 2:3 Pospíšil (Š.Hanák) 68.min., 3:4 Kolečkář (Petržela) 78.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Petržela

Střídali: 46.min. Muzikant (Haluza), 63.min. Pospíšil (Běhal), 82.min. O.Halouzka (Novák), 89.min. Hatle (Veselý)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

 

více ...

Muži A: Sokol Plumlov - Sokol Čechovice 0:1 (0:1)

1.kolo

hráno v Plumlově 3.8.2019
Branka:
0:1 Walter (Muzikant) 44.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Lakomý - Walter - Š.Hanák

O.Halouzka - Novák - Kolečkář - Petržela - Muzikant

F.Halouzka

Střídal: 89.min. Hatle (Petržela)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Úvod

Nominace Zábřeh sobota 6.4.

Sraz v sobotu v 10,00 hod.

Nominace:

Váhala,Pohanka,Závodský,Rozehnal,Benek,Žák,Šuhaj,Kačur,Macháček,Moudrý,Šlézar,Gréza.

V případě že nemůžete,omluvenky co nejdříve.

trenér Pavel

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Předmět:
Vaše zpráva:
Soubor:
 
antispamová ochrana: kod


     


 


Přidat vzkaz
(opište kód z obrázku Ověření)

Upozornění: Ip adresy jsou logovány. Vulgární a flame příspěvky budou mazány!

tisk

Nominace Nové Sady 13.4.

Odjezd autobusu 8,30 z Čechovic od zastávky.

Nominace:

Váhala,Kačur,Šuhaj,Zavodsky,Pohanka,Benek,Vičar,Sczopnik,Rozehnal,Král,Váhalová,Macháček.

více ...

Program během Velikonoc

15.4. Po -Trénink 16,30-17,45

16.4. UT-Trénink 16,30-17,45

18.4. CT - Trénink Zrušen

21.4. Zápas v Konici

17. kolo Konice Čechovice neděle 21.4.2019  9:00 začátek  Odjezd autobusu 7:30

Nominace : Gréza,Vičar,Pohanka,Macháček,Svačina,Závodský,Moudrý,Šuhaj,Benek,Žák,Rozehnal,Czopník.

Nutno všichni omluvenky nepříjímám.

22.4. Velikonoce Volno

23.4. UT-Trénink 16,30-17,45 a jedeme už standartně.

 

Pěkné Velikonoce Trenér Pavel

 

více ...

Nominace Sobota 27.4.

Sraz v 10,00 na hřišti v Čechovicích.

Nominace: Váhala,Váhalová,Kačur,Závodský,Rozehnal,Pohanka,Benek,Czopnik,Macháček,Vičar,Šlézar,Gréza.

Připomínám že nejsme čuňata,tak ručníky sebou.

více ...

Program upřesnění na 14 dní

Ahoj Všem,

upřesnuji co nás čeká během 14 dní.

 

PO-29.4. Trénink ZRUŠEN

UT-30.4. 16,30-17,45 Čechovice

ST-1.5. Zápas v Černoviru

19. kolo  Černovír Čechovice středa 1.5.2019  14:00  Odjezd BUS 11:00

CT-2.5. 16,30-17,45 Čechovice

20. kolo Šternberk Čechovice neděle 5.5.2019 9:00   Odjez BUS 7:15

PO-6.5. Trénink ZRUŠEN

UT-7.5. 16,30-17,45 Čechovice

ST-8.5. Zápas v Olšanech

14. kolo Olšany Čechovice středa 8.5.2019 9:00 Sraz v Olšanech

CT-9.5.16,30-17,45 Čechovice

21. kolo Čechovice Nezamyslice sobota  11.5.2019 10:45

 

Po těchto 14 dnech pojedeme už normálně.

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí