rozpis zápasů ball
zavřít
5.přípravný zápas : SK Slatinice - Sokol Čechovice 0:3 (0:0) - 2x F.Halouzka, Frys.
V sobotu 8.8. v 17.00 hod. hrajeme v 1.kole v Plumlově. Přijďte našim hráčům fandit.
Béčko v okresní poháru postupuje. FC Hvozd - Sokol Čechovice B 1:4 (1:0) - 2x Haluza, 2x J.Nakládal.

Aktuality

Starší dorost : FC Vsetín - Sokol Čechovice 4:1 (3:0)

17.kolo hráno na umělce ve Vsetíně dne 8.4.2017
Branka:

3:1 Skoumal 74.min.

Sestava:

Zápeca

Šteigl - L.Kravák - Bašný - Hanák

Vybíral - Mucha - Hruban - Páleník

Kumstát - Skoumal

Střídal: 32.min. Sklenář (Kumstát), 46.min. Valdez (Hruban)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Radovan Kravák

    Před začátkem jsme byli jasní outsideři, navíc pořád chybí Halouzka a Skalník. Do zápasu naskočili se šrámy Hruban a Kumstát a oba dva bohužel do druhého poločasu nezasáhli, v druhém případě se muselo střídat dokonce ještě dříve. I tak se však nejednalo o špatný výkon. Do první půle jsme nastoupili s cílem držet co nejdéle bezbrankový stav, tomu se podřídila i taktika. Vše vycházelo, bohužel však po obrovských individuálních chybách Pavla Zápecy a Dominika Šteigla přišlo dvojnásobné potrestání. Nakonec před poločasovou bouřkou v šatně svítilo na ukazateli skóre 3:0 ve prospěch Vsetína. Do druhé půle místo zmoklých slepic nastoupili bojovníci a nechybělo mnoho a mohlo se rodit překvapení. Nejprve ve druhém poločase Marek SKOUMAL díky důslednosti vstřelil první gól, poté ještě přišla tyčka. Vzhledem k tomu, že jsme vše obětovali snažení se o vyrovnání, přišel inkasovaný čtvrtý gól a zápas nakonec Vsetín vyhrál 4:1.

   Komentář trenéra: "Nejde k zápasům přistupovat tak, jak tomu bylo doposud. Hráči staršího dorostu svou kvalitu opravdu mají, ale pokud budou nosit nosánky nahoře a nezačnou nejprve sami od svých chyb, nikdy to k ničemu nepovede. Vždyť když jsme začali opravdu jezdit a hrát týmově tak, jak by se mělo, Vsetín nevěděl, co má hrát a málem se nám podařilo 15 minut před koncem snížit na 3:2 a myslím si, že by vyrovnání viselo ve vzduchu. Nestalo se, škoda. Za druhý poločas však klukům náleží pochvala a myslím si, že si jsou sami moc dobře vědomi, že tak jak hráli poločas první, se hrát opravdu nedá. Vyzdvihl bych práci defenzivní čtyřky, někdy i pětice v čele s Bašným".

více ...

Mladší dorost : FC Vsetín - Sokol Čechovice 4:2 (2:0)

17.kolo hráno na umělce ve Vsetíně dne 8.4.2017
Branky:

2:1 Frohn 50.min., 4:2 Valdez penalta 82.min. 

Sestava:

Navrátil

Sklenář - F.Baroš - D.Baroš - Krčal 

Frohn - Valdez - Hájek - Páleník

Růžička - Pátek

Střídali: 28.min. Smolka (Sklenář), 73.min. Moural(Hájek), 76.min. Pekař (Navrátil)
Vedoucí mužstva: Martin Pytela

   Na jaře zatím neporažené družstvo mladšího dorostu čekal na Valašsku přímý souboj o sedmou pozici. Zpočátku to vypadalo na pohodový zápas, hrálo se pouze na polovinu Vsetína. Byli to ovšem domácí, kdo z prvního pobytu na naší půlce vytěžili gól. Do přestávky se domácí do koncovky dostali celkem třikrát, bohužel kromě jednoho pokusu dvakrát rozvlnili síť. Čechovický tým působil od inkasovaného gólu zaskočené a až na nebezpečné standardky si žádné příležitosti nevypracoval, územní převaha nevedla k ničemu. Změna přišla až po přestávce, kdy se nejprve prosadil David FROHN a potvrdil svou rostoucí formu. Nasládovala pasáž ve které byl nejvíce viděn rozhodčí. Nejprve přehlédl dva jasné fauly připomínající spíše zápasnické chvaty než fotbalové souboje , po nichž padl třetí gól. Dále neviděl či nechtěl vidět ruku ve vápně a tak místo napínavého závěru utkání domácí přidali čtvrtý gól a bylo to 4:1. Kosmetickou tečku pak přidal po faulu na Frohna z penalty, Daniel VALDEZ. Emocemi protkaný zápas tedy skončil 4:2 v náš neprospěch.

 

   Komentář trenéra: K rozhodčímu se již vyjadřovat raději nebudu. Spíš mě ale mrzí to, že jsme nedokázali kvalitou ani bojovností navázat na naše předchozí dobře zvládnuté zápasy. Nic co mělo být předvedeno, předvedeno nebylo, až na jeden signál, bohužel bez rozvlnění sítě. Týkalo se to úplně všech, všichni ti, co do zápasu zasáhli, hráli minimálně o úroveň hůře, než před týdnem. Na ostatní se ohlížet nemůžeme, některé věci nejde ovlivnit. Na rozdíl od toho, co můžeme sami natrénovat a kam až se můžeme dále výkonnostně posunout

 

více ...

Muži A : Sokol Čechovice - SK Náměšť na Hané 3:2 (3:1)

16.kolo hráno v Čechovicích dne 2.4.2017
Branky:
1:0 Kolečkář (Novák) 10.min., 2:0 Hatle přímý kop 20.min., 3:1 Novák (Hatle) 37.min.
Sestava:

Polák

Jano - Walter - Lakomý - Ján

Novák - Kolečkář - Matula - Hatle

A.Pospíšil - Haluza

Střídali: 73.min. Jansa (A.Pospíšil), 83.min. Klváček (Hatle), 87.min. Frys (Matula)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

Za pěkného, slunečného počasí, odehráli naši fotbalisté velmi dobrou první půli, ve které jsme měli kromě gólů i množství další šancí. Pvní branku vstřelil po přihrávce Nováka, dorážkou do prázdné brány KOLEČKÁŘ. Poté měl obří šanci Haluza, ale brankář hostí se vyznamenal. Ve 20.min. se postavil k trestnému kopu HATLE a krásnou střelou k tyči zvýšil na 2:0. O chvíli později mohl mít branku na svém kontě i Ján, ale opět byl brankář Náměště proti. Hosté ohrožovali naši bránu jen z rychlých protiútoků a jeden takový využili ve 31.min. Naštěstí jsme téměř okamžitě odpovědili. Do krásného centru Hatleho, se zavěsil do vzduchu NOVÁK a nechytatelnou hlavičkou zvýšil na 3:1. Stejný hráč měl na kopačce čtvrtou branku, když po pěkné kombinaci Jano - Hatle - Kolečkář - Novák, přestřelil.

  Bohužel do druhé půle vstoupil náš tým velmi laxně a hned v první minutě mohl soupeř vstřelit kontaktní branku. To se naštěstí pro nás podařilo až v 84.min., kdy se také z trestného kopu radovali ze snížení na 3:2.  I přes špatnou hru jsme měli dvě velké šance, ale z první mířil Pospíšil těsně vedle a ve druhé "promáchl" Hatle míč téměř před prázdnou bránou.  Nakonec jsme utkání "dotrápili" do konce a mohli jsme se tak radovat ze zisku dalších 3 bodů.  

  Příští neděli čeká naše fotbalisty velké derby na půdě Sokola Mostkovice.

 

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"V první půli jsme byli jednoznačně lepší. Vyhráli jsme ji o dva góly, ale mohli jsme dát i více. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Nastoupili jsem ledabyle, řekl bych až namachrovaně. Naštěstí soupeř své šance nevyužil. Báli jsme se až do konce o výsledek, protože náš výkon byl katastrofální." 

více ...

Mladší dorost : Sokol Čechovice - FK Krnov 4:3 (1:2)

 

16.kolo hráno na umělce SCM dne 2.4.2017
Branky:

1:0 Valdez 4.min., 2:2 Valdez 42.min., 3:2 Pátek 46.min., 4:3 Růžička 78.min.  

Sestava:

Navrátil

Schuster - F.Baroš - D.Baroš - Krčal 

Frohn - Valdez - Hájek - Moural

Růžička - Pátek

Střídali: 21.min. Sklenář (Moural), 71.min. Smolka(Pátek), 80.min. M.Vybíral (Frohn)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

   Mladší dorost přivítal ve svém azylovém prostředí na umělé trávě v Prostějově soupeře z Krnova. Hosté v minulém kole poněkud překvapivě „přejeli“ na domácím hřišti Šumperk a dalo se tak očekávat velice těžké utkání, což se také následně potvrdilo. Nejprve se z počátečního tlaku čechovickým fotbalistům podařilo vstřelit úvodní gól zápasu, kdy se po úniku Pátka prosadil VALDEZ, jediný úspěšný střelec minulého zápasu. Z dalších šancí se již rozvlnit síť nepodařilo a tak udeřili po standardní situaci hosté. Aby toho nebylo málo, tak hned dvakrát, nutno však říct, že zaslouženě. A to ještě můžeme být rádi, že Dan Navrátil v bráně předvedl několik někdy až dech beroucích zákroků. Do kabin se tedy šlo za stavu příznivějšího pro Krnov. Začátek druhého poločasu však již patřil našim dorostencům, když po pěkné akci skóroval opět VALDEZ a několik minut po něm vedení zařídil PÁTEK. Krnovští hráči začali být frustrováni a naskytla se tak šance pro vytvoření si rozhodujícího trháku. Místo toho však přišla chyba v obraně (obrany vůbec v nedělním zápase měly zřejmě dovolenou) a pět minut před koncem soupeř vyrovnal. Zároveň se začal nadechovat k náporu, jehož vyústěním měla být rozhodující branka. Síť se však nakonec rozvlnila na druhé straně, v 78. minutě vítězství Čechovic zařídil Marek RŮŽIČKA po asistenci Davida Frohna. V zápase hraném bez obran jsme tedy zvítězili 4:3 a po cenném bodu z Valašského Meziříčí si připsali důležitou výhru, na niž budeme chtít navázat příští týden ve Vsetíně.

  Komentář trenéra  : "Místo toho, abychom po vedoucím gólu přidali další a mohli si tak zápas s nervózním soupeřem užít, jsme nepochopitelně zvolnili a zařadili jedničku. Krnov toho využil, druhou dvacetiminutovku prvního poločasu nás přehrával a vedl zaslouženě. Pak se naštěstí kluci oklepali a začali alespoň deset minut předvádět fotbal, na který mají. Bohužel pak opět přišla volnější pasáž a zasloužené vyrovnání. Naštěstí naše touha po vítězství byla silnější a tři body jsou doma. Škoda jen, že utrápené. Směrem dopředu to nebylo špatné, ale vzadu se kupila chyba za chybou.

více ...

Muži B : Sokol Čechovice - Sokol Brodek u Prostějova 1:2 (0:2)

16.kolo hráno v Čechovicích dne 1.4.2017
Branka:
1:2 Klváček (Foret) 89.min.
Sestava:

Zápeca

Kupka - Prášil - F.Hanák - Š.Hanák

Foret - T.Bilík - Jančík - Němeček

Kolík - Klváček

Střídal:

46.min. Zelinka (Zápeca), 46.min. Bontempo (Kolík), 70.min. Valach (F.Hanák), 70.min.Šteigl (Kupka)

Trenér:

Rudolf Valný

Hodnocení trenéra Rudolfa Valného pro Prostějovský Večerník :

" Naše hra byla hrůzostrašná. Nedokázali jsme podržet míč, ztráceli jsme se v kombinaci. Obtížně dáváme dohromady sestavu. Spousta hráčů chybí. První poločas byl hrozný. Ve druhém jsme se trochu zlepšili, ale chyběla nám pohoda a určitá vyzrálost. Podle představ jsme hráli až posledních deset minut. Přitlačili jsme soupeře k šestnáctce, dali i gól. Takhle se ale musí hrát celý zápas a ne jen deset minut. Zápas byl jinak bez vyložených šancí z obou stran. Soupeř dal góly po našich chybách. Nemohu klukům vyčíst bojovnost, ale musíme se víc věnovat práci s míčem."

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí