rozpis zápasů ball
zavřít
V Medlově jsme bohužel prohráli. FK Medlov - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)
B mužstvo má tři body. Sokol Čechovice B - TJ Biskupice 5:1 (0:1) - 3x Bílý, Naicler, Motl.
V neděli 23.10. ve 14.30 hod. přivítáme na svém hřišti Dolany.

Aktuality

Dorostenci budou hrát v neděli s Havířovem na umělce SCM.

Utkání dorostenecké divize Sokol Čechovice - MFK Havířov se bude hrát
v neděli 16.4. v 10.00 hod. (starší dorost) a ve 12.00 hod. (mladší dorost) na umělce SCM v Prostějově.

více ...

Muži A : Sokol Mostkovice - Sokol Čechovice 3:2 (1:0)

17.kolo hráno v Mostkovicích dne 9.4.2017
Branky:
3:1 Klváček (Matula) 77.min., 3:2 Klváček (Hatle) 90.min.
Sestava:

Polák

Hatle - Jano - Lakomý - Ján

Frys - Kolečkář - Matula - Novák

A.Pospíšil - Haluza

Střídali: 59.min. Chmelík (Haluza), 65.min. Klváček(A.Pospíšil), 88.min. Jansa (Frys)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

   "Vítězství domácích je spravedlivé, protože proměnili tři šance ze tří, zatímco  my jen dvě z deseti. Byli jsme herně lepší, z osmdesáti procent jsme drželi míč na kopačkách, jenže se hraje na góly. Soupeř si dvě branky vypracoval a jednou mu pomohla naše hrubka v obraně. S hrou sice vcelku panuje spokojenost, hraje se ale na góly. Čelo je vyrovnané a pořád je o co hrát, ještě se do bitvy zapojí i Všechovice s Bělotínem a bude nás šest, co můžeme usilovat o prvenství v soutěži. Nejvíce věřím Všechovicím, ty posílily, mají mladý mančaft a vysoko vyhrávají.

více ...

Starší dorost : FC Vsetín - Sokol Čechovice 4:1 (3:0)

17.kolo hráno na umělce ve Vsetíně dne 8.4.2017
Branka:

3:1 Skoumal 74.min.

Sestava:

Zápeca

Šteigl - L.Kravák - Bašný - Hanák

Vybíral - Mucha - Hruban - Páleník

Kumstát - Skoumal

Střídal: 32.min. Sklenář (Kumstát), 46.min. Valdez (Hruban)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Radovan Kravák

    Před začátkem jsme byli jasní outsideři, navíc pořád chybí Halouzka a Skalník. Do zápasu naskočili se šrámy Hruban a Kumstát a oba dva bohužel do druhého poločasu nezasáhli, v druhém případě se muselo střídat dokonce ještě dříve. I tak se však nejednalo o špatný výkon. Do první půle jsme nastoupili s cílem držet co nejdéle bezbrankový stav, tomu se podřídila i taktika. Vše vycházelo, bohužel však po obrovských individuálních chybách Pavla Zápecy a Dominika Šteigla přišlo dvojnásobné potrestání. Nakonec před poločasovou bouřkou v šatně svítilo na ukazateli skóre 3:0 ve prospěch Vsetína. Do druhé půle místo zmoklých slepic nastoupili bojovníci a nechybělo mnoho a mohlo se rodit překvapení. Nejprve ve druhém poločase Marek SKOUMAL díky důslednosti vstřelil první gól, poté ještě přišla tyčka. Vzhledem k tomu, že jsme vše obětovali snažení se o vyrovnání, přišel inkasovaný čtvrtý gól a zápas nakonec Vsetín vyhrál 4:1.

   Komentář trenéra: "Nejde k zápasům přistupovat tak, jak tomu bylo doposud. Hráči staršího dorostu svou kvalitu opravdu mají, ale pokud budou nosit nosánky nahoře a nezačnou nejprve sami od svých chyb, nikdy to k ničemu nepovede. Vždyť když jsme začali opravdu jezdit a hrát týmově tak, jak by se mělo, Vsetín nevěděl, co má hrát a málem se nám podařilo 15 minut před koncem snížit na 3:2 a myslím si, že by vyrovnání viselo ve vzduchu. Nestalo se, škoda. Za druhý poločas však klukům náleží pochvala a myslím si, že si jsou sami moc dobře vědomi, že tak jak hráli poločas první, se hrát opravdu nedá. Vyzdvihl bych práci defenzivní čtyřky, někdy i pětice v čele s Bašným".

více ...

Mladší dorost : FC Vsetín - Sokol Čechovice 4:2 (2:0)

17.kolo hráno na umělce ve Vsetíně dne 8.4.2017
Branky:

2:1 Frohn 50.min., 4:2 Valdez penalta 82.min. 

Sestava:

Navrátil

Sklenář - F.Baroš - D.Baroš - Krčal 

Frohn - Valdez - Hájek - Páleník

Růžička - Pátek

Střídali: 28.min. Smolka (Sklenář), 73.min. Moural(Hájek), 76.min. Pekař (Navrátil)
Vedoucí mužstva: Martin Pytela

   Na jaře zatím neporažené družstvo mladšího dorostu čekal na Valašsku přímý souboj o sedmou pozici. Zpočátku to vypadalo na pohodový zápas, hrálo se pouze na polovinu Vsetína. Byli to ovšem domácí, kdo z prvního pobytu na naší půlce vytěžili gól. Do přestávky se domácí do koncovky dostali celkem třikrát, bohužel kromě jednoho pokusu dvakrát rozvlnili síť. Čechovický tým působil od inkasovaného gólu zaskočené a až na nebezpečné standardky si žádné příležitosti nevypracoval, územní převaha nevedla k ničemu. Změna přišla až po přestávce, kdy se nejprve prosadil David FROHN a potvrdil svou rostoucí formu. Nasládovala pasáž ve které byl nejvíce viděn rozhodčí. Nejprve přehlédl dva jasné fauly připomínající spíše zápasnické chvaty než fotbalové souboje , po nichž padl třetí gól. Dále neviděl či nechtěl vidět ruku ve vápně a tak místo napínavého závěru utkání domácí přidali čtvrtý gól a bylo to 4:1. Kosmetickou tečku pak přidal po faulu na Frohna z penalty, Daniel VALDEZ. Emocemi protkaný zápas tedy skončil 4:2 v náš neprospěch.

 

   Komentář trenéra: K rozhodčímu se již vyjadřovat raději nebudu. Spíš mě ale mrzí to, že jsme nedokázali kvalitou ani bojovností navázat na naše předchozí dobře zvládnuté zápasy. Nic co mělo být předvedeno, předvedeno nebylo, až na jeden signál, bohužel bez rozvlnění sítě. Týkalo se to úplně všech, všichni ti, co do zápasu zasáhli, hráli minimálně o úroveň hůře, než před týdnem. Na ostatní se ohlížet nemůžeme, některé věci nejde ovlivnit. Na rozdíl od toho, co můžeme sami natrénovat a kam až se můžeme dále výkonnostně posunout

 

více ...

Muži A : Sokol Čechovice - SK Náměšť na Hané 3:2 (3:1)

16.kolo hráno v Čechovicích dne 2.4.2017
Branky:
1:0 Kolečkář (Novák) 10.min., 2:0 Hatle přímý kop 20.min., 3:1 Novák (Hatle) 37.min.
Sestava:

Polák

Jano - Walter - Lakomý - Ján

Novák - Kolečkář - Matula - Hatle

A.Pospíšil - Haluza

Střídali: 73.min. Jansa (A.Pospíšil), 83.min. Klváček (Hatle), 87.min. Frys (Matula)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

Za pěkného, slunečného počasí, odehráli naši fotbalisté velmi dobrou první půli, ve které jsme měli kromě gólů i množství další šancí. Pvní branku vstřelil po přihrávce Nováka, dorážkou do prázdné brány KOLEČKÁŘ. Poté měl obří šanci Haluza, ale brankář hostí se vyznamenal. Ve 20.min. se postavil k trestnému kopu HATLE a krásnou střelou k tyči zvýšil na 2:0. O chvíli později mohl mít branku na svém kontě i Ján, ale opět byl brankář Náměště proti. Hosté ohrožovali naši bránu jen z rychlých protiútoků a jeden takový využili ve 31.min. Naštěstí jsme téměř okamžitě odpovědili. Do krásného centru Hatleho, se zavěsil do vzduchu NOVÁK a nechytatelnou hlavičkou zvýšil na 3:1. Stejný hráč měl na kopačce čtvrtou branku, když po pěkné kombinaci Jano - Hatle - Kolečkář - Novák, přestřelil.

  Bohužel do druhé půle vstoupil náš tým velmi laxně a hned v první minutě mohl soupeř vstřelit kontaktní branku. To se naštěstí pro nás podařilo až v 84.min., kdy se také z trestného kopu radovali ze snížení na 3:2.  I přes špatnou hru jsme měli dvě velké šance, ale z první mířil Pospíšil těsně vedle a ve druhé "promáchl" Hatle míč téměř před prázdnou bránou.  Nakonec jsme utkání "dotrápili" do konce a mohli jsme se tak radovat ze zisku dalších 3 bodů.  

  Příští neděli čeká naše fotbalisty velké derby na půdě Sokola Mostkovice.

 

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"V první půli jsme byli jednoznačně lepší. Vyhráli jsme ji o dva góly, ale mohli jsme dát i více. Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Nastoupili jsem ledabyle, řekl bych až namachrovaně. Naštěstí soupeř své šance nevyužil. Báli jsme se až do konce o výsledek, protože náš výkon byl katastrofální." 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí