rozpis zápasů ball
zavřít
V Medlově jsme bohužel prohráli. FK Medlov - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)
B mužstvo má tři body. Sokol Čechovice B - TJ Biskupice 5:1 (0:1) - 3x Bílý, Naicler, Motl.
V neděli 23.10. ve 14.30 hod. přivítáme na svém hřišti Dolany.

Aktuality

Mladší dorost : Sokol Čechovice - FK Krnov 4:3 (1:2)

 

16.kolo hráno na umělce SCM dne 2.4.2017
Branky:

1:0 Valdez 4.min., 2:2 Valdez 42.min., 3:2 Pátek 46.min., 4:3 Růžička 78.min.  

Sestava:

Navrátil

Schuster - F.Baroš - D.Baroš - Krčal 

Frohn - Valdez - Hájek - Moural

Růžička - Pátek

Střídali: 21.min. Sklenář (Moural), 71.min. Smolka(Pátek), 80.min. M.Vybíral (Frohn)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

   Mladší dorost přivítal ve svém azylovém prostředí na umělé trávě v Prostějově soupeře z Krnova. Hosté v minulém kole poněkud překvapivě „přejeli“ na domácím hřišti Šumperk a dalo se tak očekávat velice těžké utkání, což se také následně potvrdilo. Nejprve se z počátečního tlaku čechovickým fotbalistům podařilo vstřelit úvodní gól zápasu, kdy se po úniku Pátka prosadil VALDEZ, jediný úspěšný střelec minulého zápasu. Z dalších šancí se již rozvlnit síť nepodařilo a tak udeřili po standardní situaci hosté. Aby toho nebylo málo, tak hned dvakrát, nutno však říct, že zaslouženě. A to ještě můžeme být rádi, že Dan Navrátil v bráně předvedl několik někdy až dech beroucích zákroků. Do kabin se tedy šlo za stavu příznivějšího pro Krnov. Začátek druhého poločasu však již patřil našim dorostencům, když po pěkné akci skóroval opět VALDEZ a několik minut po něm vedení zařídil PÁTEK. Krnovští hráči začali být frustrováni a naskytla se tak šance pro vytvoření si rozhodujícího trháku. Místo toho však přišla chyba v obraně (obrany vůbec v nedělním zápase měly zřejmě dovolenou) a pět minut před koncem soupeř vyrovnal. Zároveň se začal nadechovat k náporu, jehož vyústěním měla být rozhodující branka. Síť se však nakonec rozvlnila na druhé straně, v 78. minutě vítězství Čechovic zařídil Marek RŮŽIČKA po asistenci Davida Frohna. V zápase hraném bez obran jsme tedy zvítězili 4:3 a po cenném bodu z Valašského Meziříčí si připsali důležitou výhru, na niž budeme chtít navázat příští týden ve Vsetíně.

  Komentář trenéra  : "Místo toho, abychom po vedoucím gólu přidali další a mohli si tak zápas s nervózním soupeřem užít, jsme nepochopitelně zvolnili a zařadili jedničku. Krnov toho využil, druhou dvacetiminutovku prvního poločasu nás přehrával a vedl zaslouženě. Pak se naštěstí kluci oklepali a začali alespoň deset minut předvádět fotbal, na který mají. Bohužel pak opět přišla volnější pasáž a zasloužené vyrovnání. Naštěstí naše touha po vítězství byla silnější a tři body jsou doma. Škoda jen, že utrápené. Směrem dopředu to nebylo špatné, ale vzadu se kupila chyba za chybou.

více ...

Muži B : Sokol Čechovice - Sokol Brodek u Prostějova 1:2 (0:2)

16.kolo hráno v Čechovicích dne 1.4.2017
Branka:
1:2 Klváček (Foret) 89.min.
Sestava:

Zápeca

Kupka - Prášil - F.Hanák - Š.Hanák

Foret - T.Bilík - Jančík - Němeček

Kolík - Klváček

Střídal:

46.min. Zelinka (Zápeca), 46.min. Bontempo (Kolík), 70.min. Valach (F.Hanák), 70.min.Šteigl (Kupka)

Trenér:

Rudolf Valný

Hodnocení trenéra Rudolfa Valného pro Prostějovský Večerník :

" Naše hra byla hrůzostrašná. Nedokázali jsme podržet míč, ztráceli jsme se v kombinaci. Obtížně dáváme dohromady sestavu. Spousta hráčů chybí. První poločas byl hrozný. Ve druhém jsme se trochu zlepšili, ale chyběla nám pohoda a určitá vyzrálost. Podle představ jsme hráli až posledních deset minut. Přitlačili jsme soupeře k šestnáctce, dali i gól. Takhle se ale musí hrát celý zápas a ne jen deset minut. Zápas byl jinak bez vyložených šancí z obou stran. Soupeř dal góly po našich chybách. Nemohu klukům vyčíst bojovnost, ale musíme se víc věnovat práci s míčem."

více ...

TJ Horní Štěpánov - Sokol Čechovice 3:2 (0:1)

15.kolo hráno v Horním Štěpánově dne 26.3.2017
Branky:
0:1 Klváček 40.min., 0:2 Klváček (Foret) 66.min.
Sestava:

Zápeca

Kupka - Prášil - Antoníček - F.Hanák

Foret - T.Bilík - Jančík - Němeček

Bontempo - Klváček

Střídal:

80.min. Meixner (Bontempo)

Trenér:

Rudolf Valný

Hodnocení trenéra Rudolfa Valného pro Prostějovský Večerník :

"Máme hodně zraněných. Dva kluci odjeli na hory, bylo složité dát sestavu dohromady. Nehnali jsme se nijak dopředu a čekali na chybu soupeře. Domácí byli lepší na míči, ale my jsme využili hrubku obrany. Po změně stran jsme měli více ze hry my, vytvářeli jsme si šance a dali pěkný druhý gól. Klukům ale vlezla do hlavy myšlenka, že už mají  vyhráno. Přišla ztráta koncentrace, soupeř dal kontaktní gól a byl zpátky. Hrát by se mělo do devadesáté minuty. Byli jsme potrestáni za chyby v obraně. Kluci si to prohráli sami. Jinak hráli dobrý fotbal, líbili se mi."

více ...

Mladší dorost : TJ Valašské Meziříčí - Sokol Čechovice 1:1 (1:1)

   Z Valašského Meziříčí veze mladší dorost velmi cenný bod za remízu 1:1. Tento výsledek je velkým úspěchem, domácí tým by se v případě vítězství dostal na první příčku Moravskoslezské divize skupiny E. Po promarněné šanci a úvodním gólu soupeře vyrovnal z penalty na 1:1 Valdez a tento stav vydržel až do závěrečného hvizdu paní rozhodčí.

více ...

Spartak Lipník - Sokol Čechovice 0:1 (0:0)

15.kolo hráno v Lipníku dne 25.3.2017
Branka:
0:1 Kolečkář (Hatle) 51.min.
Sestava:

Polák

Frys - Walter - Jano - Ján

Chmelík - Kolečkář - Matula - Novák

Jahl - Haluza

Střídali: 22.min. A.Pospíšil (Jahl), 46.min. Hatle (Chmelík), 86.min. Jansa (Frys)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Mám smíšené pocity, protože soupeř byl slabý. Hru jsme měli od začátku až do konce pod kontrolou, ale zahazovali jsme jednu šanci za druhou. Soupeř měl jedinou šanci, ale za to tutovou. Se třemi body jsem spokojený, výkon těší, ale proměňování šancí musíme zlepšit. Mínusem je ztráta  zraněného Jahla, který nám bude chybět delší dobu."

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí