rozpis zápasů ball
zavřít
Béčko rozstřílelo Bedihošť 10:0 (4:0) - 3x J.Klváček, 2x Ján, Jano, J.Nakládal, Jahl, Sedlák
Áčko porazilo Kostelec 7:1 (4:0) - 4x F.Halouzka, Haluza, Novák, Běhal,
Dorost prohrál v Bohuňovicích smolně 1:0 (0:0)

Aktuality

Dorost: FK Mohelnice - Sokol Čechovice 3:2 (2:2)

20.kolo hráno v Mohelnici dne 4.5.2019
Branky:
0:1 Řehák 12.min., 1:2 vlastní 29.min.
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Sobota - Kobliha - Smolka

Naicler - Valdez - Večeřa - Řehák 

Rozehnal - Grulich

Střídali: Robeš, Horák, Šidliák, V.Zabořil
Trenér: Jan Naicler

 

více ...

Dorost: Sokol Čechovice - Slovan Černovír 0:2 (0:2)

19.kolo hráno v Čechovicích dne 1.5.2019
Branka:
-----
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Sobota - Kobliha - Smolka

Naicler - Valdez - Večeřa - Řehák 

Páleník - Grulich

Střídali: Frohn, Rozehnal, Robeš, Karásek, Horák, Šidliák, V.Zabořil
Trenér: Jan Naicler

 

více ...

Muži B: Sokol Čechovice B - Jiskra Brodek u Konice 2:0 (0:0)

19.kolo hráno v Čechovicích dne 1.5.2019
Branky:
1:0 Foret (Hodulák) 59.min., 2:0 Němeček (Bílý) 81.min.
Sestava:

P.Zapletal

Wolker - Šťastný - Koláček - Kupka

Frys - Hodulák - Jančík - Němeček

Bílý - Foret

Střídali:

46.min. Skoumal (Jančík), 71.min. T.Vybíral (Kupka), 84.min. Naicler (Wolker)

Trenér:

Evžen Kučera

Vedoucí mužstva: 

Marek Začal

 

 

 

 

více ...

Dorost: Sokol Čechovice - SK Haňovice 9:2 (4:1)

18.kolo hráno v Čechovicích dne 28.4.2019
Branky:
1:0 Řehák 1.min., 2:0 Frohn 17.min., 3:0 Naicler 29.min., 4:0 Karásek 36.min., 5:1 Řehák 48.min., 6:1 Frohn 50.min., 7:1 Řehák 58.min., 8:2 Grulich 65.min., 9:2 Sobota 86.min.
Sestava:

Pekař

Robeš - Sobota - Kobliha - Smolka

Frohn - Naicler - Večeřa - Řehák 

Páleník - Grulich

Střídali: Rozehnal, Karásek, Horák, Šidliák
Trenér: Jan Naicler

 

více ...

Muži A: Sokol Protivanov - Sokol Čechovice 2:2 (0:1) na PK 3:4

19.kolo

hráno v Protivanově dne 28.4.2019
Branky:
0:1 Matula přímý kop 26.min., 0:2 Pospíšil (Matula) 50.min.
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 0:0 Zapletal chytil, 0:1 Walter
2.série: 1:1 domácí proměnili, 1:2 Foret
3.série: 1:2 domácí neproměnili, 1:3 Chmelík
4.série: 2:3 domácí proměnili, 2:3 Zacpal nedal
5.série: 3:3 domácí proměnili, 3:4 Lakomý - výhra
Sestava:

Klimeš 

Běhal - Zacpal - Walter - Š.Hanák

Pospíšil - Kolečkář - Lakomý - Muzikant

Halouzka - Matula

Střídali: 58.min. Chmelík (Muzikant), 65.min. Zapletal (Matula), 73.min. Frys (Pospíšil), 90.min. Řehák (Kolečkář)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka
více ...

Úvod

Nominace Neděle Šternberk

Ahoj Všem,

odjezd autobusu v neděli  7,15 z ČECHOVIC.

Nominace: Gréza,Vičar,Pohanka,Macháček,Svačina,Závodský,Sczopnik,Nerad,Benek,Moudrý,Rozehnal,Žák,Procházka.

Pokud jsou nejastnosti volejte.

Pavel Gréza 776040030

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Předmět:
Vaše zpráva:
Soubor:
 
antispamová ochrana: kod


     


tisk

Nominace Středa 8.5. Olšany

Sraz 8,15 v Olšanech.

Nominace:

Váhala,Váhalová,Šlézar,Macháček,Svačina,Pohanka,Žák,Benek,Šuhaj,Czopnik,Rozehnal,Gréza.

více ...

Nominace Sobota 11.5. Nezamyslice

Sraz v  Sobotu v 10,00 na hřišti.

Nominace ml.žáci:

Váhala,Váhalová,Gréza,Šuhaj,Kačur,Benek,Žák,Šlézar,Rozehnal,Moudrý,Pohanka,Vičar,Závodský.

 

Se starší přípravkou v Neděli: Macháček,Svačina.

Trenér

více ...

Nominace Dub 18.5.

Odjez autobusu v sobotu v 8,00 hodin z ČECHOVIC.

Hrajeme v 11,15.

Nominace: Váhala,Benek,Nerad,Pohanka,Kačur,Šuhaj,Závodský,Žák,Šlézar,Rozehnal,Macháček,Vičar,Král.

 

více ...

Nominace Sobota 25.5. Jeseník

Sraz v 10,00 v sobotu na hřišti v ČECHOVICÍCH.

Nominace: Váhala,Váhalová,Gréza,Pohanka,Žák,Benek,Nerad,Kačur,Czopnik,Rozehnal,Závodský,Šuhaj.

Přípravka 2008: Macháček,Vičar,Svačina. Info trenér Kupka.

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí