rozpis zápasů ball
zavřít
Sokol Čechovice - Sokol Určice 3:1 (2:0) - Haluza, Walter, Kolečkář.
V posledním utkání sezóny jsme prohráli. S.Čechovice - S.Kojetín 0:1 (0:0)
Béčko prohrálo velkým rozdílem v Brodku u Konice - 8:1 (2:0). jedinou branku vstřelil Jančík.

Aktuality

SOKOL ČECHOVICE B – SOKOL DRŽOVICE 6:2 ( 1:1 )

Dnes v 16.30 hod. vypukla nová fotbalová sezóna. V úvodním střetnutí okresního přeboru jsme na našem hřišti přivítali v DERBY střetnutí Sokol Držovice. A premiéra vyšla svěřencům kouče Marka Začala na jedničku. Hned ve 2.minutě se po zaváhání brankáře hostí trefil neomylně levačkou Petr NAKLÁDAL a vedli jsme 1:0. Ale to bylo na dlouhé minuty od nás vše. V 10.minutě vyzkoušel Zelinku v bráně nebezpečně z dálky soupeřův útočník, ale nedal. O chvíli později hlavičkoval po rohu volný hráč, ale naštěstí pro nás dal nad. Ale ve 27.minutě už bylo vyrovnáno, a bylo to opět po neuhlídaném rohu. Do konce poločasu se již nic zvláštního nestalo, kromě toho, že začal foukat silný vítr, proti které jsme hráli :-) a začalo pršet.

více ...

Výsledky starší a mladší dorost

Starší dorost

Přemyslovice "A muži" - Čechovice "U19" 1:2 (0:0)

Branky: Kiška L. (Hanák Š.) 0:1, Wolker J. (Kravák R.) 0:2
Sestava: Hýbl M., Mlčoch, Hejduk, Kravák R., Němeček, Kiška, Jančík, Pospíšil A., Hanák
Š., Wolker, Foret, Grepl, Nejzchleb
Trenéři: Liška Jar., Liška Jos., Piňos L
Mladší dorost Přemyslovice "B muži" - Čechovice "U17" 3:5 (2:1; 0:2;1:2)
Branky: Rus A., Liška D., Bašný P., 2x Halouzka O
Sestava: Hýbl T., Hanák, Bašný, Kravák L., Rus, Grulich, Hruban, Šustr, Zatloukal, Liška

2:3 (0:1)
Branky: 0:1 Bilík (M.Pospíšil), 2:2  P.Nakládal (Hodulák), 2:3 M.Pospíšil (Hodulák)