rozpis zápasů ball
zavřít
Okresní turnaj starších žáků : S.Mostkovice - S.Čechovice 1:5
První pokoronavirové utkání odehráli naši žáci v Morkovicích. FC Morkovice - S.Čechovice 3:6 - 3x Šuhaj, Závodský, P.Macháň, Foukal.
1.přípravný zápas - FC Kostelec - S.Čechovice 2:3 (1:0) - Jahl, Halouzka, Muzikant

Aktuality

PODZIM 2019 - I.A TŘÍDA - MUŽI

Kolo domácí hosté den datum kdy odjezd BUS SKÓRE
1. kolo Plumlov Čechovice sobota 3.8.2019 17:00    
2. kolo Čechovice Nové Sady B neděle 11.8.2019 17:00    
3. kolo Protivanov Čechovice neděle  18.8.2019  16:30    
4. kolo Čechovice Brodek u Př. neděle 25.8.2019  16:30    

5. kolo

Slavonín Čechovice neděle 1.9.2019 16:00     
6. kolo Kojetín Čechovice sobota 7.9.2019  16:00  

 

7. kolo Čechovice Kostelec neděle 15.9.2019  16:00    
8. kolo 1.HFK Olom. B Čechovice neděle 22.9.2019  15:30     
9. kolo Čechovice Konice neděle  29.9.2019  15:30     
10. kolo  Beňov Čechovice  neděle 6.10.2019  15:00     
11. kolo Čechovice Lipník neděle 13.10.2019 15:00     
12. kolo Bělotín Čechovice  sobota  19.10.2019  14:30     
13. kolo Čechovice Určice neděle   27.10.2019  14:30     
14. kolo Čechovice Plumlov  neděle 3.11.2019  14:00     

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - SK Slatinice 4:1 (1:0)

1.přípravný zápas hráno ve Vrahovicích dne 13.7. 2019
Branky: 1:0 Kolečkář, 2:0 Běhal, 3:0 Páleník, 4:1 Běhal
Sestava:

P.Zapletal

Veselý - Walter - Haluza - Š.Hanák

Novák - Hatle - Kolečkář - Muzikant

Halouzka - Pospíšil

Střídali:

Němeček, Běhal, Páleník

Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Sarah Váhalová reprezentuje náš klub na Olympiádě !

Máme olympioničku !!!

Na právě probíhající Olympiádě dětí a mládeže v Libereckém kraji máme svého zástupce. Do dívčího fotbalového týmu Olomouckého kraje, se za své výkony dostala hráčka starších žáků Sokola Čechovice SARAH VÁHALOVÁ.  Gratuluje a přejeme hodně olympijských úspěchů a zážitků.

více ...

Muži B: Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice B 2:4 (0:3)

26.kolo hráno ve Vrahovicích dne 15.6.2019
Branky:
0:1 Valdez (Frohn) 2.min., 0:2 Š.Hanák (Vybíral) 7.min., 0:3 Frohn (Valdez) 25.min., 1:4 Š.Hanák (Frohn) 68.min.
Sestava:

P.Zapletal

Wolker - Sobota - Začal - Vybíral

F.Hanák - Valdez - Jančík - Š.Hanák

Frohn - Foret

Střídali:

46.min. Meixner (F.Hanák), 75.min. Šidliak (Vybíral, 78.min. Horák (Frohn) 

Trenér:

Evžen Kučera

 

 

 

více ...

Muži A: Sokol Bělotín - Sokol Čechovice 3:7 (2:4)

26.kolo

hráno v Bělotíně 14.6.2019
Branky:
0:1 Kolečkář (Veselý) 16.min., 1:2 Lakomý (Muzikant) 26.min., 1:3 Chmelík (Halouzka) 27.min., 1:4 Kolečkář (Chmelík) 32.min., 3:5 Halouzka (Chmelík) 59.min., 3:6 Chmelík (Kolečkář) 83.min., 3:7 Foret (Veselý) 89.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Běhal - Walter - Pospíšil

Chmelík - Kolečkář - Lakomý - Frys

Halouzka - Muzikant

Střídal: 66.min. Foret (Halouzka), 81.min. Němeček (Muzikant), 88.min. Kupka (Chmelík)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Úvod

Nominace sobota zápas ve Slavoníně.

Odjezd autobusu v sobotu v 8,30 z Čechovic.

Nominace: Gréza,Vičar,Pohanka,Svačina,Šuhaj,Kačur,Rozehnal,Benek,Nerad,ŽÁK,Zavodský.

V případě nemoci volejte.

Trenér



tisk

Program do konce sezony

Ahoj Všem,

upřesňuji program do prázdnin.

3.6. PO -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

4.6. UT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

6.6. CT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

8.6. SO Zápas s Kozlovicemi sraz 10,00 hod. -hřiště Čechovice

 

11.6. UT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

12.6. ST Zápas Želátovice sraz 15,15 hřiště Čechovice.

13.6. CT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

15.6. SOBOTA předběžně od 14,00 Závěrečná,posedíme,pokecáme,popijeme a zahrajeme miniturnajve fotbale.

 

18.6. UT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

20.6. CT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

22.6. TURNAJ Nezamyslice ml.žáci 

 

To bude poslední akce do prázdnin.

Další program upřesníme jak bude dáno rozlosování pro příští ročník.

Trenér

více ...

Nominace sobota 8.6..Kozlovice

Ahoj Všem,

sraz v 10,00 v Čechovicích.

Nominace:

3 Rozehnal Šimon (07120164)    
4 Šuhaj Michal (06020750) Z - Záložník  
6 Pohanka Marek (08090866) Z - Záložník  
7 Žák Kryštof (06110116) O - Obránce  
10 Závodský Jan (07060897) O - Obránce  
12 Kačur Jakub (06010188) Ú - Útočník  
13 Nerad Tomáš (07050451) Ú - Útočník  
16 Benek Jaromír (07040422) Z - Záložník  
11 Moudrý Marek (06051186) N - Neuvedeno  
9 Vičar Jan (08060938) N - Neuvedeno  
2 Czopnik Šimon (07060430) N - Neuvedeno  
5 Foukal Lukáš (06030433) N - Neuvedeno  
1 Váhala Joshua (07060874) N - Neuvedeno  
8 Váhalová Sarah (05071562) N - Neuvedeno  
14 Macháček Ondřej (08060678)

Nic jiného než vítězství neberu.

Sportu zdar.

 

více ...

Program do konce sezony

Ahoj Všem,

píši co nás čeká.

15.6. SOBOTA od 10,00  Závěrečná,posedíme,pokecáme,popijeme a zahrajeme miniturnaj ve fotbale.

Maminky by mohly něco malého napéct ke kávičce.

 

18.6. UT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

20.6. CT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

22.6. TURNAJ Nezamyslice ml.žáci 

 

To bude poslední akce do prázdnin.

Další program upřesníme jak bude dáno rozlosování pro příští ročník.

Trenér Pavel Gréza

více ...

Turnaj Němčice 22.6.2019

Ahoj Všem,

vkládám přehled na sobotu.

Sraz v Němčicích bude 8,15 hod.

Nominaci upřesním v úterý na tréninku.

 

Rozpis utkání - turnaj mladších žáků - 22. června 2019 – Němčice n. H

 

Utkání

Začátek

Výsledek

Určice x Němčice

9:00

 

Čechovice x Konice

9:00

 

Určice x Hněvotín

9:35

 

Němčice x Konice

9:35

 

Hněvotín x Němčice

10:10

 

Určice x Čechovice

10:10

 

Určice x Konice

10:45

 

Čechovice x Hněvotín

10:45

 

Konice x Hněvotín

11:20

 

Němčice x Čechovice

11:20

 

Vyhlášení výsledků turnaje 12:00

délka utkání 25 min

 

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí