rozpis zápasů ball
zavřít
Derby pro Kostelec. Sokol Čechovice - FC Kostelec 1:2 (1:0) - F.Halouzka
Utkání dorostu ve středu 23.9. s Konicí bylo odloženo.
B mužstvo prohrálo doma s Olšany 1:5 (1:2) - Klváček.

Aktuality

Dorost: Sokol Čechovice - Sokol Chomoutov 6:3 (3:1)

2.kolo hráno v Čechovicích 1.9.2019
Branky:
1:0 Karásek 30.min., 2:0 Růžička 35.min., 3:1 vlastní 45.min., 4:2 Karásek 58.min., 5:2 Karásek 70.min., 6:2 Růžička 80.min.
Sestava:

Chlapčák

Svoboda - Sobota - Řehák - Smolka

J.Zabořil - Valdez - Robeš - Naicler 

Karásek - V.Zabořil

Střídali: Horák, Šidliák, Rozehnal, Růžička, Linney Charles, Lenz, Zatloukal
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Muži A: FK Slavonín - Sokol Čechovice 2:2 (0:1) na PK 5:3

5.kolo

hráno ve Slavoníně 1.9.2019
Branky:
0:1 Haluza (Kolečkář) 4.min., 0:2 Kolečkář penalta 51.min.
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 1:0 domácí proměnili, 1:1 Kolečkář
2.série: 2:1 domácí proměnili, 2:2 Novák
3.série: 3:2 domácí proměnili, 3:2 Š.Hanák nedal
4.série: 4:2 domácí proměnili, 4:3 Walter
5.série: 5:3 domácí proměnili - prohra
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Petržela

Střídal: 35.min. Muzikant (Běhal), 44.min. Hatle (Haluza), 62.min. Frys (Petržela), 88.min. Pospíšil (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži B: TJ Pavlovice - Sokol Čechovice 0:8 (0:4)

1.kolo hráno v Pavlovicích dne 1.9.2019
Branky:
0:1 Jahl (Sedlák) 1.min., 0:2 Matula (Jahl) 10.min., 0:3 J.Klváček (Jodl) 25.min., 0:4 Jodl (Sedlák)  30.min., 0:5 J.Klváček penalta 48.min., 0:6 J.Nakládal (Ján) 50.min. 0:7 Jahl (Jodl) 61.min., 0:8 Jansa 78.min.
Sestava:

Švéda

Konečný - Chmelík - Zacpal - Sedlák

J.Klváček - Matula - Ján - Jansa

Jahl - P.Nakládal

Střídali:

J.Nakládal, Cygal, Meixner, Jodl, M.Klváček, Kravák, Jano

Trenér:

Stanislav Bilík

Asistent:

Tomáš Bilík

Vedoucí mužstva:

Lubomír Meixner

 

 

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 4:1 (2:0)

4.kolo

hráno v Čechovicích 25.8.2019
Branky:
1:0 Petržela (Haluza) 3.min., 2:0 Kolečkář (Š.Hanák) 7.min., 3:0 Kolečkář 51.min., 4:0 Walter (Petržela) 65.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Petržela

Střídali: 69.min. Pospíšil (Novák), 73.min. Muzikant (Běhal), 78.min. Hatle (Halouzka), 89.min. Frys (Petržela)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži A: SK Protivanov - Sokol Čechovice 3:4 (2:1)

3.kolo

hráno v Protivanově 11.8.2019
Branky:
0:1 Novák (Běhal) 7.min., 2:2 Běhal (Š.Hanák) 52.min., 2:3 Pospíšil (Š.Hanák) 68.min., 3:4 Kolečkář (Petržela) 78.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Běhal

F.Halouzka - Petržela

Střídali: 46.min. Muzikant (Haluza), 63.min. Pospíšil (Běhal), 82.min. O.Halouzka (Novák), 89.min. Hatle (Veselý)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

 

více ...

Úvod

Nominace sobota zápas ve Slavoníně.

Odjezd autobusu v sobotu v 8,30 z Čechovic.

Nominace: Gréza,Vičar,Pohanka,Svačina,Šuhaj,Kačur,Rozehnal,Benek,Nerad,ŽÁK,Zavodský.

V případě nemoci volejte.

Trenér



tisk

Program do konce sezony

Ahoj Všem,

upřesňuji program do prázdnin.

3.6. PO -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

4.6. UT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

6.6. CT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

8.6. SO Zápas s Kozlovicemi sraz 10,00 hod. -hřiště Čechovice

 

11.6. UT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

12.6. ST Zápas Želátovice sraz 15,15 hřiště Čechovice.

13.6. CT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

15.6. SOBOTA předběžně od 14,00 Závěrečná,posedíme,pokecáme,popijeme a zahrajeme miniturnajve fotbale.

 

18.6. UT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

20.6. CT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

22.6. TURNAJ Nezamyslice ml.žáci 

 

To bude poslední akce do prázdnin.

Další program upřesníme jak bude dáno rozlosování pro příští ročník.

Trenér

více ...

Nominace sobota 8.6..Kozlovice

Ahoj Všem,

sraz v 10,00 v Čechovicích.

Nominace:

3 Rozehnal Šimon (07120164)    
4 Šuhaj Michal (06020750) Z - Záložník  
6 Pohanka Marek (08090866) Z - Záložník  
7 Žák Kryštof (06110116) O - Obránce  
10 Závodský Jan (07060897) O - Obránce  
12 Kačur Jakub (06010188) Ú - Útočník  
13 Nerad Tomáš (07050451) Ú - Útočník  
16 Benek Jaromír (07040422) Z - Záložník  
11 Moudrý Marek (06051186) N - Neuvedeno  
9 Vičar Jan (08060938) N - Neuvedeno  
2 Czopnik Šimon (07060430) N - Neuvedeno  
5 Foukal Lukáš (06030433) N - Neuvedeno  
1 Váhala Joshua (07060874) N - Neuvedeno  
8 Váhalová Sarah (05071562) N - Neuvedeno  
14 Macháček Ondřej (08060678)

Nic jiného než vítězství neberu.

Sportu zdar.

 

více ...

Program do konce sezony

Ahoj Všem,

píši co nás čeká.

15.6. SOBOTA od 10,00  Závěrečná,posedíme,pokecáme,popijeme a zahrajeme miniturnaj ve fotbale.

Maminky by mohly něco malého napéct ke kávičce.

 

18.6. UT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

20.6. CT -Trénink 16,30-17,45  hřiště Čechovice

22.6. TURNAJ Nezamyslice ml.žáci 

 

To bude poslední akce do prázdnin.

Další program upřesníme jak bude dáno rozlosování pro příští ročník.

Trenér Pavel Gréza

více ...

Turnaj Němčice 22.6.2019

Ahoj Všem,

vkládám přehled na sobotu.

Sraz v Němčicích bude 8,15 hod.

Nominaci upřesním v úterý na tréninku.

 

Rozpis utkání - turnaj mladších žáků - 22. června 2019 – Němčice n. H

 

Utkání

Začátek

Výsledek

Určice x Němčice

9:00

 

Čechovice x Konice

9:00

 

Určice x Hněvotín

9:35

 

Němčice x Konice

9:35

 

Hněvotín x Němčice

10:10

 

Určice x Čechovice

10:10

 

Určice x Konice

10:45

 

Čechovice x Hněvotín

10:45

 

Konice x Hněvotín

11:20

 

Němčice x Čechovice

11:20

 

Vyhlášení výsledků turnaje 12:00

délka utkání 25 min

 

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí