rozpis zápasů ball
zavřít
Z Určic vezeme 3 body za výhru 2:3 (0:1) - 3x Šteigl.
V neděli 19.9. se v Čechovicích odehrají 2 zápasy - 10.00 hod. T.Všechovice, 13.00 hod. S.Brodek u Prostějova.
Starší žáci zvítězili nad FK Šternberk 5:0 (2:0) - 3x Macháček, 1x Halouzka, 1x Hradilík, mladší prohráli se stejným soupeřem 0:4.

Aktuality

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 7:1 (4:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 15.9.2019
Branky:
1:0 F.Halouzka (Novák) 12.min., 2:0 Haluza (Muzikant) 32.min., 3:0 F.Halouzka (Hatle) 38.min., 4:0 F.Halouzka (Lakomý) 39.min., 5:0 Novák (Pospíšil) 66.min., 6:0 F.Halouzka (Š.Hanák) 77.min., 7:0 Běhal (Frys) 79.min. 
Sestava:

Klimeš

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Novák - Kolečkář - Lakomý - Hatle

F.Halouzka - Kolečkář

Střídal: 46.min. P.Zapletal I. (Walter), 52.min. Pospíšil (Kolečkář), 64.min. Běhal (Muzikant), 76.min. Frys (Novák), 83.min. Frohn (F.Halouzka)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži B: Sokol Čechovice B - Sokol Bedihošť 10:0 (4:0)

3.kolo hráno v Čechovicích dne 14.9.2019
Branky:
1:0 J.Nakládal (Matula) 3.min., 2:0 Jahl  (Jansa) 24.min., 3:0 Ján (Sedlák) 31.min., 4:0 M.Klváček  44.min., 5:0 Jano (Matula) 56.min., 6:0 Ján 61.min., 7:0 J.Klváček (Ján) 71.min., 8:0 Sedlák 75.min., 9:0 J.Klváček(Bilík) 79.min., 10:0 J.Klváček (Ján) 86.min.
Sestava:

Švéda

Chmelík - Bilík - Jano - Sedlák

J.Klváček - Matula - Ján - Jansa

Jahl - J.Nakládal

Střídali:

Cygal, M.Horák, Jodl, M.Klváček, R.Kravák

Trenér:

Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva:

Martin Bilík

 

 

 

více ...

Dorost: Sokol Bohuňovice - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)

5.kolo hráno v Bohuňovicích 14.9.2019
Branka:
-----
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Sobota - Naicler - Smolka

Linney Charles - Valdez - Večeřa - Robeš  

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Šidliák, Lenz, Zatloukal, V.Zabořil, Grulich
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Muži A: Sokol Plumlov - Sokol Čechovice 2:1 (1:0)

Seminále poháru

hráno v Plumlově 11.9.2019
Branky:
2:1 Chmelík  72.min.
Sestava:

P.Zapletal II.

Sobota - Běhal - P.Zapletal I. - Ján

Frys - Hatle - Matula - Lakomý - Pospíšil

F.Halouzka

Střídali: 46.min. Veselý (Sobota), 46.min. Chmelík (Běhal), 46.min. Muzikant (Frys), 46.min. Klváček (F.Halouzka), 76.min. Š.Hanák (Matula)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Dorost: Sokol Plumlov/Určice - Sokol Čechovice 1:2 (0:1)

3.kolo hráno v Plumlově 4.9.2019
Branky:
0:1 Valdez 13.min., 1:2 Sobota 88.min.
Sestava:

Pekař

Svoboda - Sobota - Řehák - Smolka

J.Zabořil - Valdez - Robeš - Naicler 

Karásek - Růžička

Střídali: Horák, Šidliák, Rozehnal, V.Zabořil, Linney Charles, Grulich, Zatloukal
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Úvod

Sobota 22.6.Nominace Němčice.

Sraz 8,15 v Němčicích na hřišti.

Nominace: Gréza,Foukal,Rozehnal,Závodský,Benek,Nerad,Pohanka,Vičar,Macháček,

Kačur,Šlézar,Žák,Moudrý,Svačina,Czopnik.

 

VE ČTVRTEK ZRUŠEN TRÉNINK.

OČEKÁVÁM VÁS PO 16,00 V AQUAPARKU.

Trenér.



tisk

Zahájení sezony 2019/2020

Ahoj Všem,

první trénink proběhne 15.8.2019 v Čechovicích od 16,30-17,45 hod.

Potom pojedme v modelu PO-UT-CT 16,30-17,45 hod.

Rozpis zápasů:

Sobota 24. 8. 2019 11:45
FK Jeseník - Sokol Čechovice
 

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:45
Sokol Čechovice - SULKO Zábřeh

1. kolo

Středa 4. 9. 2019 16:30
Sokol Čechovice - FK Nové Sady

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 11:15
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK Šternberk

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
Sokol Olšany - Sokol Čechovice

3. kolo

Středa 2. 10. 2019 16:00
Sokol Čechovice - FC Želatovice

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
FK Slavonín - Sokol Čechovice

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:45
Sokol Čechovice - Slovan Černovír

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
Nezamyslice - Němčice - Sokol Čechovice

2. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Konice - Horní Štěpánov - Sokol Čechovice
 
 
 

 

 

 

více ...

Nominace Jeseník

Ahoj Všem,

odjezd hráčů v sobotu v 7,00 hod od zastávky v čechovicích.

Svačinu,pití,chrániče +veci do sprchy.

Hráči: Gréza,Váhala,Vičar,Svačina,Přidalová,Závodský,Macháček,Benek,Nerad,Rozehnal,Czopnik.

Předpokládaný návrat cca 16,00 hod.

více ...

Změna tréninku

Ahoj Všem,

příští týden musím posunout tréninky.

Tréninky budou Středa a čtvrtek od 16,30-17,45.

 

Díky a když tak volejte 776040030.

Trenér Pavel Gréza

více ...

Nominace 1.9.Zábřeh

Ahoj Všem,

sraz v neděli 1.9.2019 v Čechovicích na hřišti v 15,00 hod.

Čechovice-Zábřeh začátek 15,45 hod.

Nominace: Gréza,Váhala,Závodský,Vičar,Macháček,Benek,Nerad,Rozehnal,Czopník,Přidalová,Procházka,Svačina.

 

Trenér Pavel Gréza

776040030

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí