rozpis zápasů ball
zavřít
Vítězem turnaje mladších žáků v Čechovicích, se stal tým Mostkovic, před Bruntálem a Vyškovem. Naši chlapci skončili čtvrtí.
Áčko porazilo ve třetím přípravném utkání TJ Vysočany 5:3 (2:0) - 2x Večeřa, Muzikant, F.Halouzka, Žídek..
V neděli 15.3. od 17.00 hod. odehrajeme čtvrtý přípravný zápas s FK Hlubočky na umělce 1.HFK Olomouc.

Aktuality

Spartak Lipník nad Bečvou - Sokol Čechovice 2:1 (0:1)

23.kolo

hráno v Lipníku dne 25.5.2019
Branka:
0:1 Pospíšil (P.Zapletal I.) 19.min.
Sestava:

Klimeš

Běhal - Zacpal - Walter - Š.Hanák

Chmelík - Kolečkář - Lakomý - Pospíšil

P.Zapletal I. - Muzikant

Střídal: 57.min. Frys (Pospíšil)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - Sokol Určice 4:1 (2:0)

22.kolo

hráno v Čechovicích dne 19.5.2019
Branky:
1:0 Kolečkář (Kupka) 22.min., 2:0 Pospíšil (Běhal) 30.min., 3:0 Halouzka (Chmelík) 62.min., 4:1 Halouzka (Muzikant) 84.min.
Sestava:

Klimeš

Běhal - Zacpal. - Walter - Kupka

Chmelík - Kolečkář - Lakomý - Pospíšil

Halouzka - Muzikant

Střídali: 55.min. Frys (Pospíšil), 78.min. Němeček (Kupka), 90.min. Foret (Chmelík)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Semifinále KP: Spartak Lipník nad Bečvou - Sokol Čechovice 5:1 (3:1)

SEMIFINÁLE

hráno v Lipníku dne 8.5.2019
Branka:
2:1 Frys 30.min.
Sestava:

P.Zapletal II.

Kupka - Walter - Řehák - Běhal

Frys - Lakomý - Zacpal - Muzikant  

Pospíšil - Matula

Střídali: 35.min. Kolečkář (Matula), 46.min. Halouzka (Walter), 68.min. Chmelík (Pospíšil), 85.min. Wolker (Frys)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - FC Beňov 3:1 (1:1)

20.kolo

hráno v Čechovicích dne 5.5.2019
Branky:
1:0 Halouzka (Pospíšil) 15.min., 2:1 Halouzka (Muzikant) 77.min., 3:1 Kolečkář penalta 90.min.
Sestava:

P.Zapletal II.

Běhal - Zacpal. - Walter - Š.Hanák

Pospíšil - Kolečkář - Lakomý - Chmelík

Halouzka - Matula

Střídali: 70.min. Muzikant (Matula), 79.min. Frys (Pospíšil), 90.min. Kupka (Chmelík)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka
více ...

Muži B: FC Dobromilice - Sokol Čechovice B 3:2 (2:0)

20.kolo hráno v Dobromilicích dne 5.5.2019
Branky:
3:1 Rozehnal (Naicler) 63.min., 3:2 J.Zabořil (Foret) 82.min.
Sestava:

Švéda

Začal - Šťastný - Wolker - F.Hanák

Vybíral - Hodulák - Jančík - Němeček

Bílý - Foret

Střídali:

27.min. Skoumal (Němeček), 46.min. Naicler (T.Vybíral), 46.min. Rozehnal (Jančík), 71.min. J.Zabořil (Začal), 73.min. V.Zabořil (Skoumal)

Trenér:

Evžen Kučera

Vedoucí mužstva: 

Marek Začal

 

 

 

více ...

Úvod

Sobota 22.6.Nominace Němčice.

Sraz 8,15 v Němčicích na hřišti.

Nominace: Gréza,Foukal,Rozehnal,Závodský,Benek,Nerad,Pohanka,Vičar,Macháček,

Kačur,Šlézar,Žák,Moudrý,Svačina,Czopnik.

 

VE ČTVRTEK ZRUŠEN TRÉNINK.

OČEKÁVÁM VÁS PO 16,00 V AQUAPARKU.

Trenér.



tisk

Zahájení sezony 2019/2020

Ahoj Všem,

první trénink proběhne 15.8.2019 v Čechovicích od 16,30-17,45 hod.

Potom pojedme v modelu PO-UT-CT 16,30-17,45 hod.

Rozpis zápasů:

Sobota 24. 8. 2019 11:45
FK Jeseník - Sokol Čechovice
 

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 10:45
Sokol Čechovice - SULKO Zábřeh

1. kolo

Středa 4. 9. 2019 16:30
Sokol Čechovice - FK Nové Sady

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK MOHELNICE

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 11:15
Sokol Dub nad Moravou - Sokol Čechovice

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK Šternberk

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
Sokol Olšany - Sokol Čechovice

3. kolo

Středa 2. 10. 2019 16:00
Sokol Čechovice - FC Želatovice

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 10:45
Sokol Čechovice - FK KOZLOVICE

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
FK Slavonín - Sokol Čechovice

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 10:45
Sokol Čechovice - Slovan Černovír

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
Nezamyslice - Němčice - Sokol Čechovice

2. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
Konice - Horní Štěpánov - Sokol Čechovice
 
 
 

 

 

 

více ...

Nominace Jeseník

Ahoj Všem,

odjezd hráčů v sobotu v 7,00 hod od zastávky v čechovicích.

Svačinu,pití,chrániče +veci do sprchy.

Hráči: Gréza,Váhala,Vičar,Svačina,Přidalová,Závodský,Macháček,Benek,Nerad,Rozehnal,Czopnik.

Předpokládaný návrat cca 16,00 hod.

více ...

Změna tréninku

Ahoj Všem,

příští týden musím posunout tréninky.

Tréninky budou Středa a čtvrtek od 16,30-17,45.

 

Díky a když tak volejte 776040030.

Trenér Pavel Gréza

více ...

Nominace 1.9.Zábřeh

Ahoj Všem,

sraz v neděli 1.9.2019 v Čechovicích na hřišti v 15,00 hod.

Čechovice-Zábřeh začátek 15,45 hod.

Nominace: Gréza,Váhala,Závodský,Vičar,Macháček,Benek,Nerad,Rozehnal,Czopník,Přidalová,Procházka,Svačina.

 

Trenér Pavel Gréza

776040030

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí