rozpis zápasů ball
zavřít
B mužstvo hraje v neděli v 16.00 hod. v Určicích.
Dorost zvítězil ve Velkých Losinách 3:2 - Grulich, Večeřa, Kobliha.
V neděli se hraje v Čechovicích derby, přivítáme FC Kostelec.

Aktuality

Před 20 lety jsme vykopali I.A třídu

Před 20 lety jsme vykopali I.A třídu

V přestávce zápasu mezi Beňovem došlo na dvě slavnostní chvíle. Bývalý funkcionář a následně správce Rostislav Kaprál oslavil v měsíci června 70.narozeniny a byl mu před za dlouholetou práci pro čechovický fotbal dárkový koš a následně byli vyhlášeni hráči, kteří před 20 lety vykopali I.A třídu, která se dodnes v Čechovicích hraje.  

více ...

Jestřábi zdolali čechovické fotbalisty

Jestřábi zdolali ve fotbalové exhibici domácí mužstvo Čechovic

Novinové články: http://www.vecernikpv.cz/sport/fotbal/6953-jestrabi-zdolali-ve-fotbalove-exhibici-domaci-cechovice

Na půl tisícovky fanoušků si nenechalo ujít nevšední střetnutí mezi fotbalisty TJ Sokol Čechovice a hokejisty LHK Jestřábi Prostějov. O předehru se postarali dorostenci obou výběrů, poté přišli na řadu hráči „A“-týmů. V hlavním utkání se za příjemného počasí a přátelské atmosféry v devadesáti minutách hry oba celky prosadily dvakrát a vydařené odpoledne tak vygradovalo penaltovým rozstřelem. V něm se více dařilo hokejistům.

výsledek utkání
fotogalerieRozsáhlá fotogalerie zde

 

více ...

Sokol Čechovice B - TJ Smržice 2:3

Sokol Čechovice B - TJ Smržice 2:3

V posledním kole nastoupilo naše B mužstvo proti celku Smržic. Oba celky byly již v okresním přeboru zachráněni,  takže se hrálo "jen" o konečné umístění v  tabulce. Bohužel našim klukům se rozlučka s čechovickým diváky nepovedla a prohráli jsme 2:3. Hned asi v 15 vteřině hry jsme  inkasovali po chybě v obraně branku a ta dost podstatně ovlivnila naši hru. Nemohli jsme se  dostat do tempa, a když už jsme měli brankovou příležitost, tak jsme ji trestuhodně nevyužili. Ve druhé půli hosté zvýšili na 0:2, a my jsme v 63.minutě konečně vstřelili branku, když se trefil PRÁŠIL. Smržice ale znovu kontrovali a teprve v závěru snížil ŽÍDEK na rozdíl jedné branky. Naše hra byla v tomto střetnutí velmi slabá a v příští sezóně by to určitě na záchranu nestačilo. Nicméně tento ročník je za námi a je potřeba se dívat dál,  ke světlým zítřkům :-).

více ...

Tj Sokol Čechovice : LHK Jestřábi Prostějov

 Tj Sokol Čechovice : LHK Jestřábi Prostějov

Pozvánka na exkluzivní fotbalovo-hokejovou akci

V pátek 13.6. přiletí na fotbalové hřiště do Čechovic Jestřábi !!! Od 18.00 hod. bude sehrán zápas mezi muži Sokola Čechovice a LHK Jestřábi Prostějov. Předzápas obstarají dorostenci obou týmů už v 16.00 hod. Neváhejte a přijďte se na tento zápas podívat, ještě jednou poděkovat našim hokejistům za postup do I.ligy a samozřejmě podpořit naše hráče.

 

více ...

Čechovice - Nemilany 4:0 (3:0) MISTŘI !!! Dorost Sokola Čechovice je krajským přeborníkem

Čechovice - Nemilany  4:0  (3:0) MISTŘI !!! Dorost Sokola Čechovice je krajským přeborníkem

„Je to vynikající. Přišlo hodně diváků, kluci si něco připravili, dostali pohár i trička, bouchli šampaňské a zazpívali si,“ popisoval okamžiky bezprostředně po skončení utkání hlavní trenér úspěšného mančaftu Jaroslav Liška. I pro něj znamená tento titul hodně, po čtyřiadvacetileté práci se dočkal premiérového postupu do divize. „Děkuji nynějšímu i minulého předsedovi za podporu a volnou ruku, díky nim můžu už čtvrtým rokem pracovat s mládeží. Chtěl bych tady pokračovat i dál a zúročit své zkušenosti,“ přeje si kouč, jenž v nedávné minulosti přivedl starší žáky Čechovic k vítězství v krajském přeboru, a poté mladší dorost k druhému místu o tři body za Mohelnicí.

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí