rozpis zápasů ball
zavřít
V Medlově jsme bohužel prohráli. FK Medlov - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)
B mužstvo má tři body. Sokol Čechovice B - TJ Biskupice 5:1 (0:1) - 3x Bílý, Naicler, Motl.
V neděli 23.10. ve 14.30 hod. přivítáme na svém hřišti Dolany.

Aktuality

Statistika Muži B - sezóna 2013-2014

Statistika Muži B - sezóna 2013-2014

Jak si vedli hráči B mužstva v loňské sezóně ? Nejlepším kanonýrem se stal PETR NAKLÁDAL, který se trefil 7x, následoval ho s 5 góly Tomáš Bilík.

Nejvíce asistencí na gól si připsal MAREK ŽÍDEK, který adresoval brankovou přihrávku spoluhráčům 5x. Nejlépe bodujícím hráčem, za branku a přihrávku na gól, se stal PETR NAKLÁDAL s 11 body.

statistika

více ...

Historického bodování ( góly + nahrávky ) A mužů od roku 1991

Historického bodování ( góly + nahrávky ) A mužů od roku 1991

Pro všechny hráče a fanoušky zvěřejňujeme tabulku s historickými body získanými v I.B a I.A třídě v letech 1991-2014. Tak jako tabulce střelců, tak v bodování vládne PETR HODULÁK, který už má 195 bodů a pouhých pět bodů mu chybí k překonání dvěstěbodové hranice. Na druhém místě se drží se ziskem 123 bodů Jaroslav Šťastný a třetí příčku okupuje dvojice Tomáš Kučera a Petr Bílý, kteří mají 95 bodů. Současným nejlepším hráčem je Luděk Jahl na 8.místě, který si "vykopal" za 4 sezóny 54 bodů. A jak to bude vypadat po nové sezóně ?

Tabulka s historickými výsledky k nahlédnutí ZDE:

více ...

Novinka v okrese - při nerozhodném výsledku bude penaltový rozstřel.

Od nové sezóny se budeme v okresních soutěžích setkávat s novinkou, při nerozhodném výsledku bude následovat penaltový rozstřel. Za každý tým budou kopat 3 střelci, pokud se nerozhodne, tak se budou střídat po jednom  až do rozhodnutí. Vítězství v pokutových kopech bude odměněno jedním bodem navíc, takže vítěz po penaltách bude mít 2 body, tým který pokutové kopy prohraje, bude mít bod jeden. U našich celků  se to týká B mužů v okresním přeboru, mladších žáků B, a obou týmů přípravek.  V krajském přeboru se toto pravidlo uplatňovat zatím nebude. 

více ...

Historické pořadí střelců branek v I.B a I.A třídě OKFS

Historické pořadí střelců branek v I.B a I.A třídě OKFS

Po delší době vydáváme opět historickou tabulku střelců. Jak je vidět, na čele tabulky se nic nezměnilo, a zřejmě se dlouho nic měnit nebude, jen nejlepší kanonýr Čechovické historie navýšil svůj počet vstřelených branek na současných 116 branek, což je o 50 gólů víc, než má druhý v pořádí Tomáš Kučera. Třetí příčku si drží Jaroslav Šťastný s 58 brankami a na čtvrtém je Tomáš Langr s 53 góly. Nicméně už na 5.místo se vyšplhal současný střelec TJ Sokol Čechovice Luděk Jahl, který se již trefil v našem dresu 42x a o dvě branky předstihl Petra Bílého. Z aktivních hráčů je kromě Jahla dále nejvýše v pořadí na 13.místě Petr Haluza s 25 góly a na 15.příčce Fana Kolečkář s 22 brankami.

Takže střelci - nová sezóna vás čeká, nebojte se brankářů soupeře a směle do toho.

Tabulka s historickými výsledky k nahlédnutí ZDE:

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí