rozpis zápasů ball
zavřít
22.kolo I.A třídy : Sokol Čechovice - Sokol Protivanov 6:0 (2:0) - 3x Šteigl, Halouzka, Walter, Muzikant
POSTUP !!! POSTUP !!! POSTUP !!! Od nové sezóny budeme hrát krajský přebor !!!
23.kolo I.A třídy : FK Slavonín - Sokol Čechovice 0:4 (0:2) - 2x Trajer, Šteigl, Halouzka

Aktuality

Sokol Čechovice B - TJ Smržice 2:3

Sokol Čechovice B - TJ Smržice 2:3

V posledním kole nastoupilo naše B mužstvo proti celku Smržic. Oba celky byly již v okresním přeboru zachráněni,  takže se hrálo "jen" o konečné umístění v  tabulce. Bohužel našim klukům se rozlučka s čechovickým diváky nepovedla a prohráli jsme 2:3. Hned asi v 15 vteřině hry jsme  inkasovali po chybě v obraně branku a ta dost podstatně ovlivnila naši hru. Nemohli jsme se  dostat do tempa, a když už jsme měli brankovou příležitost, tak jsme ji trestuhodně nevyužili. Ve druhé půli hosté zvýšili na 0:2, a my jsme v 63.minutě konečně vstřelili branku, když se trefil PRÁŠIL. Smržice ale znovu kontrovali a teprve v závěru snížil ŽÍDEK na rozdíl jedné branky. Naše hra byla v tomto střetnutí velmi slabá a v příští sezóně by to určitě na záchranu nestačilo. Nicméně tento ročník je za námi a je potřeba se dívat dál,  ke světlým zítřkům :-).

více ...

Tj Sokol Čechovice : LHK Jestřábi Prostějov

 Tj Sokol Čechovice : LHK Jestřábi Prostějov

Pozvánka na exkluzivní fotbalovo-hokejovou akci

V pátek 13.6. přiletí na fotbalové hřiště do Čechovic Jestřábi !!! Od 18.00 hod. bude sehrán zápas mezi muži Sokola Čechovice a LHK Jestřábi Prostějov. Předzápas obstarají dorostenci obou týmů už v 16.00 hod. Neváhejte a přijďte se na tento zápas podívat, ještě jednou poděkovat našim hokejistům za postup do I.ligy a samozřejmě podpořit naše hráče.

 

více ...

Čechovice - Nemilany 4:0 (3:0) MISTŘI !!! Dorost Sokola Čechovice je krajským přeborníkem

Čechovice - Nemilany  4:0  (3:0) MISTŘI !!! Dorost Sokola Čechovice je krajským přeborníkem

„Je to vynikající. Přišlo hodně diváků, kluci si něco připravili, dostali pohár i trička, bouchli šampaňské a zazpívali si,“ popisoval okamžiky bezprostředně po skončení utkání hlavní trenér úspěšného mančaftu Jaroslav Liška. I pro něj znamená tento titul hodně, po čtyřiadvacetileté práci se dočkal premiérového postupu do divize. „Děkuji nynějšímu i minulého předsedovi za podporu a volnou ruku, díky nim můžu už čtvrtým rokem pracovat s mládeží. Chtěl bych tady pokračovat i dál a zúročit své zkušenosti,“ přeje si kouč, jenž v nedávné minulosti přivedl starší žáky Čechovic k vítězství v krajském přeboru, a poté mladší dorost k druhému místu o tři body za Mohelnicí.

více ...

Sokol Olšany - Sokol Čechovice B 0:3 (0:2)

Sokol Olšany - Sokol Čechovice B 0:3 (0:2)

Tímto výsledkem jsme se definitivně zachránili v okresním přeboru, čehož si velmi ceníme. Ztráta po podzimu byla docela velká, ale podařilo se nám kádr zkonsolidovat, zkušení hráči byli vhodně doplněni dorostenci a ke konci soutěže už body naskakovaly. 

více ...

SOKOL KLENOVICE - SOKOL ČECHOVICE 2:1 ( 1:0 )

SOKOL KLENOVICE - SOKOL ČECHOVICE 2:1 ( 1:0 )

Hodnocení trenéra Milana Nekudy pro Prostějovský Večerník :„Po herní stránce to nebylo špatné, ale dostáváme hloupé góly... Vytváříme si šance, ale díky nezkušenosti a tomu, že naši hru nikdo nediriguje a hráči spolu nemluví, tak z toho pak pramení situace, z nichž inkasujeme.

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí