rozpis zápasů ball
zavřít
Okresní turnaj starších žáků : S.Mostkovice - S.Čechovice 1:5
První pokoronavirové utkání odehráli naši žáci v Morkovicích. FC Morkovice - S.Čechovice 3:6 - 3x Šuhaj, Závodský, P.Macháň, Foukal.
1.přípravný zápas - FC Kostelec - S.Čechovice 2:3 (1:0) - Jahl, Halouzka, Muzikant

Aktuality

Sokol Čechovice – Sokol Dub 3:2 (1:1)

Sokol Čechovice – Sokol Dub 3:2 (1:1)

Do utkání jsme nastoupili bez stále nemocné opory Fanu Kolečkáře, ale již s uzdraveným Jardou Vinklárkem a také s 2 posilami ze Sokola Určice (Pitákem a Machynkem ), u kterých jsme využili tzv. statusu farmy a tito hráči tedy mohli za náš tým nastoupit. 

video

8.kolo  hráno v Čechovicích dne 28.9.2014
Branky: 1:0 Klváček (Machynek), 2:1 Varga (Drmola), 3:1 Klváček (Machynek)
Sestava:

Piták
M.Prášil – Vinklárek – Jano - Mach
Drmola – Machynek – Haluza - Varga
Halouzka – Klváček

Střídali: Frys (M.Prášil), Chmelík (Haluza), Jansa (Varga), Žídek (Klváček)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Roman Švéda

Začátek zápasu byl vyrovnaný a bez šance. První příležitost si vypracoval Machynek, který se „proháčkoval“ až před brankáře, ale nastřelil pouze jeho nohy. Ve 27.min. pěkně hlavičkoval Drmola a dvě minuty později Halouzka v dobré střelecké pozici prováhal. Radovat jsme se mohli ve 30.minutě, Machynek se u rohového praporku tak dlouho uvolňoval, až se mu to podařilo, poslal přihrávku před bránu a KLVÁČEK prostřelil brankáře hostí. Bohužel za pár minut bylo vyrovnáno, tradiční střelec Dubu Šálek se otočil na malém vápně kolem obránce a přízemní střelou k tyči vyrovnal. Ve 49.minutě zlikvidoval Milan Piták velmi nebezpečný přímý kop a hned z protiútoku přišel krásný Drmolův centr na Tomáše Vargu  a tento „sváteční střelec“ si míč zpracoval a prostřelil brankáře hostí – 2:1. O pět minut později bylo ještě veseleji, Machynek poslal přízemní centr před branku a Klváček patičkou zvýšil na 3:1. Vypadalo to už na naši jasnou záležitost, nicméně hosté se nevzdali a v 64.minutě po dlouhém autu do vápna, hlavou snížili na 3:2. Naštěstí jsme tento stav udrželi až do závěrečného hvizdu a po třech porážkách  v řadě jsme se mohli radovat z vítězství.

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský Večerník :

„Po předchozích neúspěších jsme před vlastními fanoušky, kteří přišli opět v hojném počtu, chtěli navázat na naše předešlé výkony. Začali jsme aktivně, hráli jsme po zemi, oni ale hráli od zadu a po dvaceti minutách začalo trápení. Kluci chtěli, byla na nich ale patrná křeč, hrálo se to na sílu, lehkost chyběla. Vypadalo to, že se po úvodní brance chytneme, ale po individuální chybě soupeř vyrovnal. Druhý poločas nám ale vyšel a brzy jsme vedli 3:1, dařilo se nám dát do hry kombinaci a řád. Ale opět jsme inkasovali, po natrénovaném dlouhém autu do vápna a tím začala naše trápená. Nicméně jsme to ukopali a Dub jsme do ničeho nepustili. Chtělo by to opět nějakou sérii, ať nejsme pod tlakem.“

28. 09. 2014

<< zpět <<
tisk
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí