Aktuality

Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 2:1 (1:0)

Do tohoto zápasu jsme šli s cílem napravit pohárový debakl, který jsme v Plumlově utrpěli před necelým měsícem (prohra 4:0 !!!). Ale vstup do zápasu se nám moc nevydařil, hned ve 2.minutě jsme udělali chybu v obraně, kterou za cenu žluté karty za faul  a přímého kopu vyřešil David Klimeš.

8.kolo hráno v Čechovicích dne 27.9.2015
1:0 Kolečkář (A.Pospíšil) 10.min., 2:0 Jahl (Kolečkář) 57.min.

D.Klimeš

Vlach - Jano – Vinklárek - Ján

Drmola - A.Pospíšil - Kolečkář - M.Klimeš - Pytela

Jahl

Střídali: 31.min. Zapletal (Pytela), 55.min. Chmelík (Drmola), 77min. Klváček (Jahl), 85.min. Frys (A.Pospíšil)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Trestňák ale skončil na hlavě našeho hráče, který stál ve zdi. Po této šanci získali hosté mírnou převahu, kterou ale rychle ukončila přesná hlavička Fanu KOLEČKÁŘE z 10.minuty a vedli jsme 1:0. Až do 30.minuty jsme Pllumlov přehrávali, ale naše hra končila v dobře organizované obraně. 30.minuta utkání pak měla zásadní vliv na vývoj hry, po druhé žluté kartě, za zakopnuté míče byl vyloučen golman David Klimeš. Do brány musel jít Patrik Zapletal (poprvé do ostrého zápasu) a ze hřiště Martin Pytela. Náš tým to ale semklo a i v deseti jsme byli vyrovnaným soupeřem. A dokonce jsme mohli v první půli přidat i druhou branku, ale šance A.Pospíšila v síti neskončila. Ale v 57.minutě jsme se mohli již radovat. Po pěkné akci se sám před brankářem ocitl Kolečkář a i když mohl sám v klidu zakončit, přihrál míč na lépe postaveného Luďu JAHLA, který zvýšil na 2:0. Soupeře to docela zmrazilo a téměř do konce zápasu si žádnou stoprocentní příležitost nevypracoval. Naopak naši fotbalisté měli ještě 2 velké gólovky, ale brankář Plumlova byl proti. Když už se hrálo přes 90.minutu, podařilo se přece jenom hostům snížit, ale to bylo z jejich strany vše, protože hned po rozerání ukončil rozhodčí utkání. Po závěrečném hvizdu tak mohla vypuknout velká radost našich hráčů, kteří od 30.minuty hráli v desíti a přesto tahali za delší konce. Nicméně i tak to bylo zasloužené vítězství. Velká gratulce a jen tak dále.