rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Aktuality

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 1:1 (1:0)

Vodák - Jahl

Střídali: 52.min. A.Pospíšil ( Chmelík), 73.min. Frys (Vodák)
Trenér: Evžen Kučera
Asistenti: Marek Začal
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Po vítězství v Klenovicích nás čekal v domácím prostředí těžký soupeř z Lipníka nad Bečvou. Nicméně první půle se nám vydařila. Hned v 6.minutě prověřil golmana hostí Kolečkář, stejnou příležitost měli hosté o tři minuty později, ale také ta brankou nezkončila. Ve  21.minutě jsme jsme si vytvořili nebezpečnou situaci po rohovém kopu, nicméně branka padla až ve 28.min. Jahl se probil z pravé strany do pokutového území a jeho ostře střílený centr uklidil do sítě "sváteční střelec" Bořek CHMELÍK.  Do poločasu jsme měli ještě jednu příležitost, ale naše vedení se nezměnilo.

Druhá půle nabídla úplně jiný obrázek. Tak jak se nám v prvním poločase dařilo, tak ve druhé dominoval Lipník. Nicméně nejprve jsme měli velkou šanci my. Po pěkné kombinaci střílel z boku kolečkář, ale brankář vyrazil. A bohužel od této  chvíle převzal otěže Lipník. Nejprve měl v 61.min. stoprocentní tutovku útočník Lipníka, ale Patrik Zapletal míč fantasticky vyrazil. O pět minut později skončila tečovaná střela na tyči a za pár okamžiků další  dva velmi nebezpečné rohové kopy. Přišla 68.min. a bylo vyrovnáno. V této fázi hry jsme se už bohužel jen bránili a spíše jsme podnikali nebezpečné protiútoky. Při jednom z nich mohl obstřelit golmana Petr Vodák, ale bohužel nejvodnějíší přileležitost prováhal. Po 90.minutách rozhodčí ukončil tento velmi důležitý zápas za stavu 1:1.