Starší dorost : Sokol Čechovice - FK Šumperk B 2:2 (1:0)

20.kolo hráno v Biskupicích dne 29.4.2017

1:0 Halouzka 40.min., 2:2 Skalník  79.min.

Hruban - Mucha - Halouzka - Sedlák

Šteigl - Skoumal

Střídal: 34.min. Skalník (Valach), 74.min. T.Vybíral (Šteigl)
Trenér: Josef Šteigl

Naši starší dorostenci svedli na náhradním hřišti v Biskupicích se soupeřem ze Šumperka velmi zajímavou bitvu. Hned na záčátku utkání dvakrát orazítkovali levou tyč, z čehož druhá šance byla více než stoprocentní. Měli jsme i více ze hry, ale převahu jsme dokázali zúročit až těsně před koncem, když se krásně hlavou po rohu prosadil Filip HALOUZKA. Ve druhém poločase ale měl více ze hry soupeř, který během dvou minut, v 75. a 77.min. otočil i vývoj skóre na 1:2. Naštěstí se naši kluci nevzdali o o chvíli později zásluhou Honzy SKALNÍKA vyrovnali na 2:2. Tento stav pak zůstal i po závěrečném hvizdu rozhodčího. Byl to  velmi hezký a bojovný zápas.