TJ Štěpánov - TJ Sokol Čechovice 3:1 (1:0)

7.kolo  hráno ve Štěpánově dne 20.9.2014

Střídali: Mach (Frys), Ostratický (J.Klváček), Žídek (Chmelík)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Roman Švéda

video

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský Večerník : "V první půli jsme měli míč pod kontrolou, rozhodly ale naše individuální chyby. Po chybě na levé straně jsme dostali první gól, zkraje druhé půle po rohu a špatně pohlídaném náběhu to bylo 2:0. Ve dvaapadesáté minutě jsme po rohovém kopu snížili, což nám přidalo na aktivitě, po hrubce šel ale jejich hráč na brankáře a Vlach byl vyloučený. Naším cílem byl bod, mačkali jsme je, oslabení nám paradoxně pomohlo, neměli jsme totiž co ztratit. Bohužel nás trápí marodka, kdy nám scházeli Kolečkář s Vinklárkem a Haluza šel do Určic, což je citelná ztráta. V úterním poháru se tato sestava ukázala, teď tomu chyběl drajv."