rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

DOROST ml.

KMK Zubr Přerov - Sokol Čechovice 0:1 (0:0)

Střídali:

5.min. Nadýmáček (Piňos), 12.min. Frohn (Kumstát), 41.min. Vrána (Zápeca),  46.min. Černý (Valach),  51.min. Sklenář (Frohn),  74.min. Borovský (Liška) 78.min. Šteigl (Kvapil)

Střídali:

Vrána (Zápeca), Kumstát (Piňos), Černý (Liška), Šteigl (Nadymáček), Frohn (Vybíral)

Střídali:

41.min. Černý (Piňos), 41.min. Valach (Výmola), 50.min. Frohn (Kvapil), 50.min. Kumstát (Liška), 55.min. Jozek (Zápeca)

Asistenti : Josef Liška, František Mikulka

Luděk Piňos

Zápas probíhal za mírné územní převahy domácího celku. Naši si ale vytvořili daleko více brankových příležitostí  než soupeř. První branku jsme vstřelili po rychlé akci na ose Liška -  Halouzka, který přesnou přihrávkou do vápna našel Peťu Bašnýho, který nás poslal ve 13.minutě do vedení 0:1. Druhou branku vstřelil v 35.minutě nádherným lobem z 35-ti metrů Kuba Nadymáček. Je třeba kluky pochválit za bojovnost a plnění úkolů, které dostali od trenéra Lišky. Pokud bychom proměnili další šance, mohlo první vítězství  být ještě výraznější.

Střídali:

40.min. Vrána (Zápeca), 52.min. Šteigl (Piňos), 69.min. Borovský (Frohn)

Luděk Piňos

V deváté minutě jsme se, po nádherné hlavičce Filipa Halouzky , ujali vedení 1:0. Obraz hry byl velice podobný zápasu starších. Skvělý soupeř se tlačil do útoku, ale narážel na výbornou obranou hru našich. Pokud se objevilo okénko, byl na místě skvělý brankář. V 69.min jsme smolně inkasovali branku na 1:1, kdy po skrumáži před naší brankou se míč odrazil od holeně soupeře vysokým lobem do naší branky. Do konce zásasu již branka nepadla. Nevyužité šance byly na obou stranách. Výsledek tedy stejný, jako u starších kolegů.

více ...26.8.2015

Sokol Čechovice – 1.FC Viktorie Přerov 0:3 (0:0)

Střídali:

60.min. Borovský (Frohn), 70.min. Šteigl (Kumstát)

Luděk Piňos

Mladší dorostenci prohráli 0 : 3. Branky jsme dostali v 52.min po rohovém kopu 0:1, v 68.min.
a 70.min. z rychlých protiútoků v době, kdy jsme se snažili vyrovnat. Tento zápas byl velice vyrovnaný. V 37.sekundě jsme měli vyloženou šanci (takzvanou tutovku), bohužel bez využití, za stavu 0:1 jsme kopali penaltu, opět jsme gól nedali. Za výkon v tomto zápase si všichni kluci zaslouží poděkování a pochvalu. Zápas odedřeli i velice dobře odehráli. S dalšími zápasy naberou nezbytné zkušenosti a s tímto nasazením začnou vítězit.