MUŽI B

Sokol Čechovice B - Sokol Určice B 5:1 (3:1)

8.kolo hráno v Čechovicích dne 26.9.2015
1:1Klváček (Němeček) 16.min., 2:1 Němeček (Klváček) 36.min., 3:1 Němeček (Kupka) 38.min., 4:1 Žídek (Hodulák) 52.min., 5:1 Grepl (Němeček) 68.min.,

P.Zapletal

Kupka - J.Antoníček - Začal - Frys

Žídek - Němeček - Hodulák - Jareš

Grepl - Klváček

Střídali:

6O.min. Kolík (Jareš), 70.min. Weinlich (Žídek), 80.min. Meixner (Grepl)

Trenér: Marek Začal

Souboj rezervních týmů byl vyrovnaný jen první 15 minut, poté jsme získali nad soupeřem znatelnou převahu. Ale napřed se Určice ujali v 10.minutě po naší hrubce v obraně vedení, nicméně o chvíli později vyrovnal po pěkné akci KLVÁČEK. Vyrovnání náš tým nakoplo a soupeře jsme přitlačili. Ve 36.minutě jsme otočili skóre Mirou NĚMEČKEM, jehož to byl premiérový gól mezi "muži". A aby toho nebylo pro NĚMEČKA málo, přidal vzápětí i svou druhou branku - 3:1.

Našemu celku vyšel i vstup do druhé půle, když se v 52.minutě trefil,  po dlouhé době opět na hřišti v našem dresu, Marek ŽÍDEK. A na konečných upravil loňský dorostenec Tomáš GREPL.  V poslední minutě mohl vylepšit skóre i aktivní veterán Peťa Hodulák, položil se do centru podobně jako Robert Lewandovski u páté své branky, ale bohužel střela skončila málem u Holystů na zahradě :-). Na dalších třech bodech pro Čechovice to ale nic nezměnilo. Pěkný výkon borci, jen tak dál.

TJ Smržice - Sokol Čechovice B 2:0 (1:0)

Střídali:

56.min. Grepl (Klváček), 72.min. Weinlich (Pytela), 79.min. Jareš (Jančík), 80.min. M.Prášil (Kupka)

více ...20.9.2015

Sokol Čechovice B - Sokol Olšany 3:1 (0:0)

6.kolo hráno v Čechovicích dne 12.9.2015
1:0 Začal (L.Šťastný) 60.min., 2:0 Klváček (Jančík) 70.min., 3:0 Chmelík (Hodulák) 78.min.

P.Zapletal

Kupka - L.Šťastný - Začal - Frys

Němeček - Hodulák - T.Bilík - Jančík

Grepl - Chmelík

Střídali:

46.min. Klváček (Grepl), 72.min. Weinlich (Jančík)

V první půli se jednalo o vyrovnaný zápas, jak herně, tak brankově. Obě mužstva měla dvě vyložené šance, ale střelci se moc nevyznamenali. O vítězství jsme rozhodli až ve druhé půli. První branku vstřelil hrající trenér Marek Začal. Rohový kop odvrátili hosté do bezpečí a tak se vracel Marek Začal sprintem na svoje stoperské místo, když si všiml, že k míči se dostal stejně "mladý" předstoper Laďa Šťastný. Ten nasměroval dlouhý nákop do pokutového území, kam opět sprintem naběhl Začal, podíval se kde stojí golman a z voleje podél  brankáře otevřel skóre. O deset minut později utekl po pravé straně rychlonohý Jirka Jančík a krásnou přihrávkou nastřelil nabíhajího Pepu Klváčka od kterého se "kulečníkově" odrazil míč do sítě - 2:0. Hosté se snažili s vývojem zápasu něco udělat, ale naše obrana již pracovala spolehlivě. V 78. min. konečně zamířil přesně i jinak "nepřesný"
:-)  Bořek Chmelík a bylo definitivně rozhodnuto. Těsně před koncem zápasu ještě zkorigoval výsledek náš bývalý hráč a ochovanec Kuba Antoníček, ale hned poté již rohodčí ukončil zápas. Tři body jsou doma.

více ...12.9.2015

Sokol Otaslavice - Sokol Čechovice B 1:3 (0:1)

5.kolo hráno v Otaslavicích dne 5.9.2015
0:1 Hodulák (Frys) 26.min.,  0:2 T.Bilík (Hodulák) 48.min., 1:3 Hodulák (Drešr) 67.min.

P.Zapletal

M.Pospíšil - L.Šťastný - J.Antoníček - Drešr

Frys - Hodulák - T.Bilík - Jančík

P.Nakládal - Chmelík

Střídali:

46.min. M.Prášil (M.Pospíšil), 60min. Jareš (P.Nakládal), 80.min. Kolík (Jančík), 85.min. Němeček (Chmelík)

Prvních dvacet minut byla hra oboustraně "nemastná a neslaná" a až po této době jsme se konečně rozehráli a začali běhat. Ve 26.minutě jsme se ujali vedení po brance "veterána" Petra HODULÁKA, který při samostatném nájezdu přehodil brankáře. Do šaten se tedy šlo za stavu 0:1. Ihned po přestávce se trefil do brány domácích Tomáš BILÍK a bylo to pro nás ještě veselejší. Nicméně Otaslavice se nevzdaly a i jejich kanonýr Michal Kaláb, se po samostatné akci (a nutno podotknout naší chybě v obraně)  trefil do sítě - 1:2. Tento stav vydržel do 67.minuty, kdy se opět dostal ke slovu Petr HODULÁK a svoji typickou brankou (okolo brankáře) upravil na konečných 1:3. Domácí hrozili pouze ze standardních situací a dlouhých autů, ale to se naší obraně podařilo eliminovat, takže vezeme zaslouženě z Otaslavic 3 body.

Střídali:

46.min. Grepl (M.Práši), 46.min. Jareš (Hodulák), 75.min. Němeček (Jančík), 80.min. Kupka (Frys), 85.min. Antoníček (Klváček)