Jahl

Střídali: 63.min. Němeček (Drmola), 69.min. Kupka (Ján), 76.min. Frys (A.Pospíšil)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Zbytečná ztráta bodů, branky přišly po našich chybách, velká škoda. Ve druhé půli se domácí stáhli do obraného bloku a vyrovnat nám nedovolili.

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský Večerník :

"Opět jsme si to prohráli sami, a sice laxním přístupem k utkání. V páté minutě jsme šli do brejku tři na dva, dopustili jsme se laciné ztráty a nesmyslně jsme dostali branku. Domácí to nakoplo a dostalo do hry, my jsme ale byli lepší na míči a podařilo se nám díky proměněné penaltě vyrovnat. Pomohlo nám nesmyslné vyloučení domácího hráče, jenže jsme do šatny opět nepochopitelně inkasovali. Přišel nákop od poloviny, obrana si to špatně zorganizovala a padl gól jako u starších žáků. Ve druhé půli jsme na to chtěli vletět, dát míč na zem a kombinovat ve středu hřiště, domácí se ale zatáhli a nedostávali jsme se do šestnáctky. Museli jsme chodit do plné obrany, dopouštěli jsem se však zbytečných ztrát a střely ze střední vzdálenosti byli snad jen dvě tři. Společně se Slatinicemi jsme ztratili pět bodů, je to katastrofa."

Přidat vzkaz
(opište kód z obrázku Ověření)

Upozornění: Ip adresy jsou logovány. Vulgární a flame příspěvky budou mazány!

Sokol Čechovice - SK Slatinice 2:2 (1:0)

10.kolo hráno v Čechovicích dne 11.10.2015
1:0 Ján penalta 45.min., 2:1 Ján (A.Pospíšil) 57.min.

Zelinka

Vlach - Jano – Vinklárek - Ján

Chmelík - A.Pospíšil - Kolečkář - M.Klimeš - Šmíd

Jahl

Střídali: 44.min. Drmola (Vinklárek), 84.min. Pytela (Chmelík)
Asistent: Jaroslav Šťastný

V utkání s našim tradičním soupeřem jsme byli po celou dobu lepším týmem, ale bohužel v proměňování šancí jsme byli "na štíru" nebo nás vychytal brankář Běhalík. Kromě Slatinic trápila diváky i neuvěřitelná zima, takže návštěva byla velmi malá.

A jak šel čas utkání ?

7.min. Jahl si zpracoval míč ve vápně, ale vystřelil těsně mimo pravou tyč.

10.min. střelu Chmelíka z boku vytěsnil brankář Slatinic

14.min. po rohovém kopu a přiťuknutí zpět na vápno se ke střele dostal Kolečkář, ale střela těsně minula levou tyč

24.min. hosté vystřelili těsně nad naší branku

26. min. Jano po rohu hlavičkoval těsně mimo

32. min. Kolečkář střílel po pěkné kombinační akci, ale golman hostů opět střelu vyrazil

34. min. trestný kop Jahl skončil ve zdi, odražený míč krásně napálil Jano, ale Běhalík byl opět na místě

36. min. šance Jahla ani Vlacha nebyla proměněna

44. min. Chmelík byl sražen při průniku do pokutového území brankářem, následnou penaltu "se štěstím" Michal JÁN proměnil  1:0.

48.min. pro trestném kopu hlavičkuje Jahl do břevna

49. min. Vlach postupuje z boku na brankáře, ten ale opět vyráží

54. min. jak to tak ve fotbale bývá, z "ničeho" hosté vyrovnávají. Po chybě v rozehrávce a následném faulu kopou trestňák, který brankář Tomáš Zelinka bohužel nechytil  1:1

56. min. rychlá naše odpověď, Adam Pospíšil přihrává po zemi  míč téměř od brankové čáry, přes malé vápno, kde se dostane k nabíhajícímu JÁNOVI, který ho lehce doklepává do prázdné - 2:1

Poté už mi byla taková zima, že jsem dění na hřišti přestal zaznamenávat, bo by mi umrzla ruka. Nicméně šance na další branky jsme měli, ale jak jsem psal v úvodu, tak proti byl brankář Slatinic Běhalík. Takže zákonitě přišel  v 68.min. další trest. Místo lehkého odkopnutí se k míči dostal útočník hostů a z druhé šance Slatinice stříli druhou branku - 2:2. Tento stav vydržel až do konce utkání, takže série našich výher se zastavila na číslu 5.

více ...

FC Beňov - Sokol Čechovice 3:5 (0:3)

9.kolo hráno v Beňově dne 4.10.2015
0:1 Chmelík 23.min., 0:2 A.Pospíšil (Ján) 35.min., 0:3 Jahl 42.min., 1:4 Chmelík (Jahl) 51.min. , 2:5 Kolečkář (Jahl) 62.min.

Zelinka

Jahl

Střídali: 67.min. Pytela (Chmelík), 80.min. Drmola (Kolečkář), 83.min. Jančík (Jahl)

Na hřiště silného Beňova jsme jeli potvrdit slibnou formu a výhru s Plumlovem. Hrálo se oboustraně zajímavé utkání, ve kterém jsme se ujali ve 23.minutě vedení, když se geniálním lobem trefil Bořek CHMELÍK. O deset minut později jsme předvedli akci jako z fotbalové učebnice, krásná akce na jeden dotek byla zakončena centrem Michala Jána na Adama POSPÍŠILA, který zvýšil na 0:2. Poté se vytáhl při šanci domácích Zelinka, skórovat jim ale nedovolil. Těsně před poločasem se prosadil probuzený kanonýr Luděk JAHL a svým typickým způsobem, střelou okolo brankáře, potrestal chybu stoperů  - 0:3. Beňov mohl snížit těsně před hvizdem rozhodčího, ale nechytatelná bomba jejich hráče skončila na tyči.

Do druhé půle vstoupili lépe domací a ve 48.minutě snížili brankou přímo z rohového kopu. Ale Bořek CHMELÍK měl nabito a hned za minutu nám vrátil, po spolupráci s Jahlem tříbrankové vedení. A po brance dnes slavícího Fanu KOLEČKÁŘE nám bylo ještě veseleji - 1:5.  Nicméně v 70.minutě se dostal ke slovu opět Beňov, po faulu Radka Jana kopali domáci penaltu a snížili na 2:5. Náš tým ale hrál velmi organizovaně a zodpovědně, podnikali jsme nebezpečné protiútoky a mohli jsme přidat i další branky (Chmelík). Vedení jsme si již vyrvat nenechali a pouze v poslední minutě ještě domácí upravili skóre na 3:5. Tato drobnost nám ale již nemohla zkazit  radost z další výhry.

"Pro diváky to bylo pěkné střetnutí, pro trenéry ale blázinec a je z tohoto pohledu škoda, že jsem nemohl být na tribuně, abych se mohl kochat. Beňov je nahoře a hraje to, co my, protože jsme se těšili, že si zahrajeme fotbal. Prvních deset minut bylo jejich a brankář nás podržel, my jsme pak z brejků dali góly. První dal Chmelík poté, co vybojoval míč a obstřelil vyběhnutého gólmana, poté se trefil Adam Pospíšil po vypracované kombinaci a po poločase jsme vedli už 3:0. Brzy po pauze jsme inkasovali přímo z rohu, pak jsme sice utekli až na 5:1, ale na šance to bylo tak 25:18 a byly to nervy až do konce."

více ...

Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 2:1 (1:0)

8.kolo hráno v Čechovicích dne 27.9.2015
1:0 Kolečkář (A.Pospíšil) 10.min., 2:0 Jahl (Kolečkář) 57.min.

D.Klimeš

Drmola - A.Pospíšil - Kolečkář - M.Klimeš - Pytela

Jahl

Střídali: 31.min. Zapletal (Pytela), 55.min. Chmelík (Drmola), 77min. Klváček (Jahl), 85.min. Frys (A.Pospíšil)

Do tohoto zápasu jsme šli s cílem napravit pohárový debakl, který jsme v Plumlově utrpěli před necelým měsícem (prohra 4:0 !!!). Ale vstup do zápasu se nám moc nevydařil, hned ve 2.minutě jsme udělali chybu v obraně, kterou za cenu žluté karty za faul  a přímého kopu vyřešil David Klimeš. Trestňák ale skončil na hlavě našeho hráče, který stál ve zdi. Po této šanci získali hosté mírnou převahu, kterou ale rychle ukončila přesná hlavička Fanu KOLEČKÁŘE z 10.minuty a vedli jsme 1:0. Až do 30.minuty jsme Pllumlov přehrávali, ale naše hra končila v dobře organizované obraně. 30.minuta utkání pak měla zásadní vliv na vývoj hry, po druhé žluté kartě, za zakopnuté míče byl vyloučen golman David Klimeš. Do brány musel jít Patrik Zapletal (poprvé do ostrého zápasu) a ze hřiště Martin Pytela. Náš tým to ale semklo a i v deseti jsme byli vyrovnaným soupeřem. A dokonce jsme mohli v první půli přidat i druhou branku, ale šance A.Pospíšila v síti neskončila. Ale v 57.minutě jsme se mohli již radovat. Po pěkné akci se sám před brankářem ocitl Kolečkář a i když mohl sám v klidu zakončit, přihrál míč na lépe postaveného Luďu JAHLA, který zvýšil na 2:0. Soupeře to docela zmrazilo a téměř do konce zápasu si žádnou stoprocentní příležitost nevypracoval. Naopak naši fotbalisté měli ještě 2 velké gólovky, ale brankář Plumlova byl proti. Když už se hrálo přes 90.minutu, podařilo se přece jenom hostům snížit, ale to bylo z jejich strany vše, protože hned po rozerání ukončil rozhodčí utkání. Po závěrečném hvizdu tak mohla vypuknout velká radost našich hráčů, kteří od 30.minuty hráli v desíti a přesto tahali za delší konce. Nicméně i tak to bylo zasloužené vítězství. Velká gratulce a jen tak dále.

více ...

Spartak Lipník nad Bečvou - Sokol Čechovice 0:1 (0:0)

7.kolo hráno v Lipníku dne 19.9.2015
0:1 Jahl 85.min.

D.Klimeš

Drmola - Šmíd - Kolečkář - M.Klimeš - Pytela

Jahl

Střídali: 46.min. A.Pospíšil (Pytela), 61.min. Chmelík (Drmola), 88.min. Frys (Šmíd)

" V první půli měli domácí mírnou převahu, ale hráli jsme kompaktně a do šancí jsme soupeře nepouštěli. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a byli nebezpeční. Solidní šance měli Chmelík a Kolečkář. Bořa napálil břevno. Spíš remízový zápas rozhodl krátce před koncem Luďa Jahl. Vyhráli jsme potřetí v řadě a zdá se, že jsme se vrátili tam, kde bychom měli být. Teď nás čeká derby s Plumlovem a máme jim co vracet. Pohárovým debaklem odstartovala naše krize, takže máme o motivaci postaráno."