FK Mohelnice - Sokol Čechovice 2:2 (1:0) na PK 4:2

M.Vybíral - Halouzka - Valdez - Hájek

Mucha - Skoumal

Střídali: Handl, T.Vybíral
Trenér: Martin Pytela

Další těžký zápas odehráli dorostenci v Mohelnici, kde je čekal druhý celek tabulky. Vstup do zápasu měli lepší hosté, ovšem nic více než náznaky šancí z toho nevzešlo. Naopak po křídelní akci domácích a zakončení z hranice vápna se vedení ujala Mohelnice. Do poločasu mohli přítomní vidět především tuhý boj okolo středového kruhu a obrovskou šanci Skoumala, kterého však domácí gólman skvěle vychytal. Druhé dějství začalo pro čechovické nešťastně, když po zaváhání Zápecy a přesné střele domácího exekutora došlo podruhé k rozvlnění sítě a průběžnému vedení Mohelnice 2:0. Následovala však znatelná proměna Čechovic, z níž nemohlo pramenit nic jiného než snížení po krásné kombinaci tria Vybíral T. - Handl – Valdez. Velké nasazení přineslo i vyrovnávací branku po individuální akci Muchy, kdy branku vstřelil Skoumal. Do konce zápasu již ke změně skóre nedošlo a následovaly pokutové kopy. V nich se neprosadil Valdez a Tomáš Vybíral, na druhé straně si Pekař s domácími střelci poradit nedokázal.

Hodnocení trenéra: „Výborný vstup plný nasazení a snahy bohužel gólový efekt nepřinesl a byli jsme to opět my, kdo musel dotahovat. Po druhém gólu jsme se však zmátořili a předvedli skvělých 30 minut, kdy fungovalo vše tak, jak má. Škoda toho, že jsme v penaltovém rozstřelu nedokázali přidat bonusový bod. Fotbal to byl v Mohelnici velice slušný.