0:1 Hájek (Páleník), 0:2 Borovský (Růžička), 1:3 Schuster (Růžička)

Střídali : Smolka, Rotschedl, Krčál, Schuster, Frohn, Borovský
Asistent : Josef Sklenář
Vedoucí mužstva:

Magda Schusterová

Na hřišti lídra tabulky jsme odjeli v téměř kompletní sestavě (chyběl jen nemocný David Výmola a Kuba Flajsar). Ztráta dvou bodů na Mohelnici pro nás znamenala výzvu - neprohrát.

A lepší vstup do zápasu jsme si nemohli přát. Ještě se všichni naši fanoušci z řad rodičů nepřesunuli na svá místa a už jsme se mohli radovat z vedení. Jednalo se asi o náš nejrychlejší gól, který jsme kdy dali. Kuba Páleník vysunul Jirku HÁJKA a ten po 15 vteřinách zařídil naše vedení. Z tohoto šoku se ale domácí rychle otřepali a převzali iniciativu. Nicméně naše obrana pracovala velmi dobře a do žádné šance Mohelnici nepustila. Naopak my jsme mohli ještě dvakrát skórovat, nejprve šel z levé stranny na brankáře Páleník, ale brankář šanci vystihl, a poté měl stoprocentní tutovku po rohu hlavou Filip Baroš, ale těsně minul. Na konci poločasu se hra přiostřila, což odnesl zraněním nártu Kuba Páleník a musel nedobrovolně opustit hřiště a vystřídat.

Začátek druhého poločasu se nám vyvedl stejně, jako ten první. Důrazný Marek Růžička, který odehrál v Mohelnici výborný zápas, poslal kolmou přihrávku na nabíhajícího Mária BOROVSKÉHO, který byl o chvilku dřív u míče než brankář a zvýšil na 2:0. Domácí nás opět přitlačili, ale až do 57.minuty jsme jim nic nedovolili. Adam Rus hlídal jejich nejlepšího hráče Vojtěcha Cikryta a ten se prosadil až v této minutě, kdy jsme udělali před velkým vápnem chybu v rozehrávce. Nicméně hned vzápětí poslal Růžička do brejku Filipa SCHUSTERA a ten z velkého vápna prostřelil brankáře a zvýšil na 1:3. Krásná akce a velmi důležitý gól. Tento stav vydržel až téměř do konce střetnutí, ale Mohelnici se podařilo 20 vteřin před koncem ještě snížit na 2:3, což nám ale už nevadilo. Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohla naplno vypuknout radost hráčů i rodičů, výhra v Mohelnici je velmi cenná.