FK Slavia Opava - Sokol Čechovice 0:2 (0:1)

Liška - T.Vybíral – Kumstát - Frohn

Nadymáček - L.Kravák - Halouzka – Valach

Kvapil - Bašný

Střídali:

41.min. Piňos (Frohn), 52.min. Vrána (Zápeca), 56.min. Černý (Liška), 73.min. Borovský (Bašný)

Trenér: Jaroslav Liška
Asistenti : Josef Liška, František Mikulka
Vedoucí mužstva:

Luděk Piňos

Naši mladí začali zápas s velkou chutí a aktivitou, zatlačili domácí na jejich vlastní polovinu a ve 2. min. vstřelil první branku Filip Halouzka po rohovém kopu Petra Bašného. Celý první poločas jsme měli územní převahu, ale další branku jsme v tomto poločase nevstřelili. Do druhé půle nastoupili domácí velice aktivně a snažili se zvrátit vývoj zápasu na svojí stranu, měli výraznou územní převahu, ale naši hráli v defenzivě skvěle a nedovolili domácím skórovat. V 76. mim. pronikl domácí obranou Filip Halouzka a pečetil na konečných 2:0.