FK Slavia Orlová-Lutyně - Sokol Čechovice 2:4 (0:1)

Branky : 0:1 Kumstát, 0:2 Kvapil, 2:3 Piňos, 2:4 Kvapil

Liška - T.Vybíral – Klemsa - Kumstát

Nadymáček - L.Kravák - Halouzka – Valach

Kvapil - Bašný

Střídali:

41.min. Vrána (Zápeca), 47.min. Frohn (Liška), 49.min. Černý (Kumstát), 60.min. Piňos (Valach), 75.min. Borovský (Bašný)

Trenér: Jaroslav Liška
Asistenti : Josef Liška, František Mikulka
Vedoucí mužstva:

Luděk Piňos

Našim mladším dorostencům se podařilo udržet výkonnost z posledních zápasů. Hýřili pohybem , bojovností, aktivitou. Ve 12. minutě otevřel skóre utkání nádhernou střelou asi z 20-ti metrů Jarda Kumstát – 0:1. Po poločase jsme pokračovali v solidním výkonu. Tomáš Kvapil po individuální akci zvýšil v 51.min na 0:2. V rozmezí 58. až 62.min jsme si dovolili menší výpadek a soupeř dvěma střelami z větších vzdáleností srovnal na 2:2. V 69.min se před brankou soupeře nejlépe orientoval Peťa Piňos a zblízka vrátil našim vedení  - 2:3. V 70. minutě našel Peťa Piňos centrovanou přihrávkou do šestnáctky soupeře Peťu Bašného , ten sklepl Tomáši Kvapilovi a náš nejlepší střelec posledních zápasů nezaváhal -  2:4 . Naši mají ještě rezervy
v proměňování šancí. Vítězství mohlo být daleko výraznější.