Jordán - Mlčoch – Moštěk - Koláček

Foret - Šustr - Surma - Lacman

R.Kravák - Wolker

Střídali:

46.min. Jozek (Dorschner), 46.min. Pluháček (Lachman), 65.min. Zatloukal (Pluháček), 73.min. Jurník (R.Kravák), 73.min. Kvapil (Wolker)

Trenér: Jaroslav Liška
Asistent : František Mikulka, Josef Liška
Vedoucí mužstva:

Luděk Piňos

Starší dorostenci si svůj zápas prohráli sami. Prohru si zavinili matným, ospalým, nekoncentrovaným výkonem v prvním poločase. Zvláště mezi 9. a 28.minutou, kdy jsme dostali 3 branky, jsme kupily velké individuální chyby a nechávali velké mezery mezi jednotlivými řadami, kterých soupeř dokázal náležitě využít. Ve 34.minutě jsme sice zásluhou Kuby Wolkra snížili na 3:1, ale do poločasu jsme doslali další branku. Poločasová přestávka přinesla bouři v podání trenéra Lišky. Na hřiště nastoupilo úplně jiné mužstvo. Vlétlo na soupeře . V 48.min vstřelil Pavel Foret branku na 4:2. Soupeře jsme v pohodě přehrávali, během dalších pěti minut jsme trefili dvě tyčky. Druhý polořas byl jasně v naší režii. Bohužel další branky jsme již nevstřelili, naopak z ojedinělých protiútoků jsme ještě dvě branky dostali.