Branky : 1:0 Fröde (Vlach), 2:1 vlastní (Jahl)

Střídali : Ostratický (Strouhal), Pokorný (Varga), Frys (Pokorný)
Trenéři : Milan Nekuda
Vedoucí mužstva :

Vladimír Brablec

Komentář k utkání :

V nedělním utkání jsme přivítali 3.celek tabulky, mužstvo TJ Štěpánov. Ten nastoupil do zápasu pouze s 10 hráči, jedenáctý přijel až 5 minut po začátku zápasu. Zajimavostí byl i ročník narození jejich náhradního brankáře, a to 1953 !!! Klobouk dolů !!! My jsme nastoupili s golmanem o 44 let mladším. Premiérový start za muže si v našem dresu připsal David Klimeš. Kvůli zranění nemohl nastoupit kapitán Jaroslav Vinklárek, naopak po dvouzapasové pauze se vrátil na hřiště Franta  Kolečkář.

Zápas začal oboustranným oťukáním a útoky obou celků, byly vždy zneškodněny. Až ve 24.min. udeřilo, na krásný centr Vlacha si naběhl Honza FRÖDE a hlavou otevřel skóre. Bohužel o 4 minuty později bylo vyrovnáno. Po malém zaváhání v obraně Štěpánov srovnal. Zápas se ale rozhodl ve II.půli.Nejprve těsně po přestávce, fauloval Klimeš ve výskoku hostujícího  útočníka, aby pak svou chybu bravůrním zákrokem napravil. V 77.minutě padlo rozhodnutí. Luděk Jahl zatáhl míč po pravé strany,přhrával míč na nabíhajího Ostratického, ale těsně předním to  obránce Štěpánova nasměroval do sítě - 2:1. Tento stav pak vydržel až do konce utkání a tak jsme mohli slavit velmi cenné vítězství.