Střídali: 58.min. Jančík (Jahl), 62.min. A.Pospíšil (Drmola), 75.min. M.Pospíšil (Frys)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Hodnocení trenéra Jaroslav Klimeše pro Prostějovský Večerník :

"Totálně na nic. Něco jsme si řekli, ale už v sedmácté minutě to bylo 3:0 a bylo po zápase. Kluci neplnili taktické pokyny a bylo to na zahození složek a jít tak od toho pryč. Lutín pak trochu zvolnil, ale když kluci začali hrát ve druhé půli, bylo už pozdě. Prostě úvodních semnáct minut byla katastrofa, která určila ráz celého utkání. Lze s nimi hrát, musí se ale jezdit na krev. Projevuje se, že máme mladé nevyzrálé hráče, navíc nám minimálně na půl roku vypadl vůdce Haluza. Teď nás čekají Mostkovice a bude to velké derby jako řemen, až se toho bojím. Oba musíme, pokazili jsme si to tím, že jsme spalovali tutovky v Brodku a uhráli tam jen remízu, na Bělotín totiž neumíme a dnes jsme nezvládli začátek. Musíme se nastartovat."