rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Jahl

Střídali: 63.min. Němeček (Drmola), 69.min. Kupka (Ján), 76.min. Frys (A.Pospíšil)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Zbytečná ztráta bodů, branky přišly po našich chybách, velká škoda. Ve druhé půli se domácí stáhli do obraného bloku a vyrovnat nám nedovolili.

Hodnocení trenéra Jaroslava Klimeše pro Prostějovský Večerník :

"Opět jsme si to prohráli sami, a sice laxním přístupem k utkání. V páté minutě jsme šli do brejku tři na dva, dopustili jsme se laciné ztráty a nesmyslně jsme dostali branku. Domácí to nakoplo a dostalo do hry, my jsme ale byli lepší na míči a podařilo se nám díky proměněné penaltě vyrovnat. Pomohlo nám nesmyslné vyloučení domácího hráče, jenže jsme do šatny opět nepochopitelně inkasovali. Přišel nákop od poloviny, obrana si to špatně zorganizovala a padl gól jako u starších žáků. Ve druhé půli jsme na to chtěli vletět, dát míč na zem a kombinovat ve středu hřiště, domácí se ale zatáhli a nedostávali jsme se do šestnáctky. Museli jsme chodit do plné obrany, dopouštěli jsem se však zbytečných ztrát a střely ze střední vzdálenosti byli snad jen dvě tři. Společně se Slatinicemi jsme ztratili pět bodů, je to katastrofa."