Koláček - Moštěk – Mlčoch - Kořenek

Kiška - Šustr - Surma – Popelka

R.Kravák - Foret

Střídali:

46.min. Bílý (Surma), 80.min. Jordán (R.Kravák), 80.min. Zatloukal
(Koláček)

Trenér: Jaroslav Liška
Asistent : František Mikulka
Vedoucí mužstva:

Luděk Piňos

V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem. Vypracovali jsme si čtyři vyložené brankové příležitosti, ale neproměnili ani jednu. Těsně před přestávkou došlo ke zranění našeho kapitána Martina Surmu, který do druhého poločasu již nenastoupil. Ve druhém poločase soupeř částečně hru vyrovnal a v 58.min. nám vstřelil jedinou branku utkání. Vzhledem k vývoji hry a poměru brankových příležitostí je tahle prohra úplně zbytečná.