Slavoj Kojetín - Sokol Čechovice 2:2 (1:0) na PK 3:4

1:1 Kolečkář (Veselý) 63.min., 1:2 Běhal 74.min.

Střídal: 76.min. Frys (Muzikant), 88.min. Kupka (Řehák)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Jsem rád, že se nám podařilo přivést dva body, ale s trochou štěstí mohly být tři. Ale buďme pokorní. Nepodařil se nám vstup do zápasu, po šesti minutách jsme prohrávali a to po jednoduchém nákopu. V prvním poločase to celkově byl hlavně boj ve středu hřiště. Ve druhém poločase to byla úplně jiná jízda. Hráči to hráli, jak si představuji, vyhrávali jsme souboje, všude jsme byli dřív. Po zásluze jsme otočili. Potom dal soupeř šťastný gól a náš Běhal bohužel nastřelil břevno. Body ale bereme. Na závěr bych chtěl pozvat diváky na nedělní domácí zápas s Určicemi. budeme potřebovat jejich podporu.