30. kolo na hřišti v Čechovicích - 14.6.2014
Branky : 1:2 Prášil (L.Šťastný), 2:3 Žídek (Prášil)

Dvořák (Drešr) , M.Klimeš (Fröde), Žídek (M.Pospíšil), J.Čech (Jareš), Meixner (L.Meixner)

Trenéři : Jaroslav Klimeš a Jaroslav Liška
Vedoucí mužstva :

Jiří Nakládal

V posledním kole nastoupilo naše B mužstvo proti celku Smržic. Oba celky byly již v okresním přeboru zachráněni,  takže se hrálo "jen" o konečné umístění v  tabulce. Bohužel našim klukům se rozlučka s čechovickým diváky nepovedla a prohráli jsme 2:3. Hned asi v 15 vteřině hry jsme  inkasovali po chybě v obraně branku a ta dost podstatně ovlivnila naši hru. Nemohli jsme se  dostat do tempa, a když už jsme měli brankovou příležitost, tak jsme ji trestuhodně nevyužili. Ve druhé půli hosté zvýšili na 0:2, a my jsme v 63.minutě konečně vstřelili branku, když se trefil PRÁŠIL. Smržice ale znovu kontrovali a teprve v závěru snížil ŽÍDEK na rozdíl jedné branky. Naše hra byla v tomto střetnutí velmi slabá a v příští sezóně by to určitě na záchranu nestačilo. Nicméně tento ročník je za námi a je potřeba se dívat dál,  ke světlým zítřkům :-).