Branky : 1:1 A.Pospíšil penalta, 2:1 A.Pospíšil (Jančík), 3:2 R.Kravák (Jančík)

Vedoucí mužstva:

František Mikulka

Asistent :

Josef Liška

Starší dorost chtěl v sobotním zápase se Šumperkem zvítězit, aby se od svého soupeře v tabulce odpoutal. Bohužel se utkání zkomplikovalo již v páté minutě, když si v souboji vážně poranil koleno záložník Štěpan Hanák (Štěpo, držíme ti palce, brzy se uzdrav, ať si co nejdříve na hřišti). Vysněné tři body se pak vzdálily ještě více, když hosté ve 20. minutě otevřeli skóre - 0:1. Kluci se ale do poločasu zvedli a zásluhou dvou gólů Adama POSPÍŠILA vývoj utkání otočili. Nejprve se Adam trefil z penalty nařízené  po faulu na Wolkera a poté přidal druhou branku po pěkné kombinaci s Jančíkem.

Do druhého poločasu byl tedy cíl jasný - neinkasovat a přidat ještě nějaký gól. Ale Šumperk začal aktivně a podařilo se mu vyrovnat. Na tuto situaci ale naši chlapci naštěstí rychle odpověděli, a po signálu z rohového kopu hlavičkoval do sítě Radim Kravák. Posledních 15 minut rozpoutal Šumperk na naší polovině peklo, ale s vypětím všech sil a s pomocí brankové konstrukce už jsme vítězství nepustili a odnesli si tak důležité tři body.