5.série: 3:2 Chmelík nedal, 3:3 hosté proměnili
7.série: 4:4 Lakomý nedal, 4:4 Polák chytil

Střídali: 53.min. Ján (Frys), 73.min. Chmelík (A.Pospíšil)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

Zápas druhého týmu se třetím skončil remízou a následným našim vítězstvím v pokutových kopech, když Lipovou vychytal Kuba Polák

Jak k tomu došlo ? Ve 26.min. se hosté ujali vedení po chybě našeho brankáře, kterému míč propadl do sítě.  A o čtyři minuty později bylo ještě hůře, když po dlouhém autu a hlavičce, zvýšila Lipová na 0:2. Ale naši fotbalisté se nevzdali a ve 40.minutě snížil hlavou Luděk JAHL na 1:2. V poslední minutě hosté faulovali ve vápně Fryse, ale Petra Haluzu brankář hostí vychytal.

Téměř celou druhou půli jsme marně dobývali branku Lipové, vyrovnání přišlo až úplně na poslední chvíli. V 89.minutě nacentroval Lakomý míč do vápna a hlavou vyrovnal Honza WALTER. Poté rozhodčí ukončil zápas a přišel penaltový rozstřel. V něm mohli zvítězit obě mužstva. Nejprve jsme byli blízko my, pokud by Chmelík dal, zvítězili by jsme, ale neproměnil. Poté mohla brát 2 body Lipová, když v 7.sérii Lakomý přestřelil, ale Polák nás zachránil. A 8.série rozhodla. Radek Jano technickou střelou k tyči trefil a Kuba Polák následně opět vytasil skvělý zákrok. Mohli jsme začít slavit !!!

Titul podzimního půlmistra patří Sokolu Čechovice.

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Čekal jsem od obou mužstev větší nasazení. Pravdou je, že soupeř začal ze zabezpečené obrany a my jsme byli více na míči. Dostali jsme první gól po chybě brankáře. Druhý gól následoval po autu. Lipová se stáhla, nám se ale podařilo přeci jen snížit. Mohli jsme ještě srovnat, ale nedali jsme penaltu. Ve druhé půlce byla hra vyrovnaná, soupeř měl dost standardek. Nám se ale naštěstí podařilo v poslední minutě vyrovnat."