rozpis zápasů ball
zavřít
Okresní turnaj starších žáků : S.Mostkovice - S.Čechovice 1:5
První pokoronavirové utkání odehráli naši žáci v Morkovicích. FC Morkovice - S.Čechovice 3:6 - 3x Šuhaj, Závodský, P.Macháň, Foukal.
1.přípravný zápas - FC Kostelec - S.Čechovice 2:3 (1:0) - Jahl, Halouzka, Muzikant

Výsledková část

Sokol Čechovice - Slovan Černovír 1:4 (1:1)

7.kolo hráno v Čechovicích dne 28.9.2017
Branka:
1:1 Halouzka 38.min.
Sestava:

Zápeca

Schuster - Valdez - Kumstát - T.Vybíral

Sedlák - Halouzka - Hájek - Mucha

Handl - Skoumal

Střídali: M.Vybíral, Rúžička, Bašný, Smolka, Pekař
Trenér: Martin Pytela

    Po třech výhrách v řadě přišel na řadu zřejmě nejsilnější možný soupeř, který na nás v letošní sezóně může narazit. Jednalo se o Slovan Černovír, lídra tabulky. Od počátku bylo jasné, že dnes nelze očekávat pohledné kombinační akce, nýbrž tuhý boj ve středu hřiště s celou řadou trestných kopů. Mírně aktivnější domácí byli první, kdo si jednu z podobných situací nepohlídal a po nákopu z půli hřiště se Černovír ujal vedení. Čechovičtí znervózněli, ale po chvíli získali opět mírnou převahu. K zakončení se však dostávali především  po rohových kopech. Ačkoliv byl hostující brankář třikrát překonán, hosté vše zachránili skvělými a obětavými zákroky na brankové čáře. Vyrovnat se však do poločasu stejně podařilo, když po střele Muchy vyražený míč dorazil jeden z nejlepších střelců soutěže Halouzka. Druhý poločas začal podobně, jako ten první. Bohužel i co se skóre týče. Po chybě ve středu hřiště hosté opět Čechovicím odskočili. Tentokrát se však jednalo o definitvní krok za třemi body. Černovírská obrana pracovala velice dobře a bylo téměř nemožné se přes tento defenzivní val probít. Naopak s postupem času domácí více a více otevírali hru. Nemohlo tedy nastat nic jiného, než navýšení počtu gólů vstřelených do branky, kterou stražil místy až bezmocný Zápeca. Zápas o možné přiblížení se prvnímu místu tak skončil výhrou Slovanu Černovír v poměru 4:1.

   

     Hodnocení trenéra: „Že se jedná o důležité, možná vůbec nejdůležitější utkání v soutěži, jsme moc dobře věděli. Přeci jen máme za cíl vyhrávat, a to v každém zápase. Mužstvo na to máme dost silné. Oproti minulým dvěma porážkám musím uznat, že tentokrát proti nám nastoupil celek kompaktní, prezentující se týmovou hrou. Bohužel jsme z mírné převahy a z několika nebezpečných centrů nedokázali dát rozdílový gól my, ale soupeř. Potom si emocí plný zápas zkušeně pohlídali, zvláště v defenzivě pracovali černovírští hráči velice dobře. Soupeři tedy gratuluji a my se musíme připravit na nedělní domácí zápas s Konicí, kde pro nás, jak jsme už zjistili, bude možná nebezpečnější vlastní hřiště než soupeř.“ 


Přidat vzkaz
(opište kód z obrázku Ověření)

Upozornění: Ip adresy jsou logovány. Vulgární a flame příspěvky budou mazány!

tisk

<< zpět <<
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí