Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 5:0 (3:0)

14.kolo

hráno v Čechovicích 3.11.2019
1:0 Ján (Kolečkář) 3.min., 2:0 Frys (Novák) 23.min., 3:0 Frys (Jáhl) 39.min., 4:0 Ján (Petržela) 79.min., 5:0 Haluza (Petržela) 88.min.

Klimeš

Běhal - Lakomý - Walter - Š.Hanák

Frys - Kolečkář - Novák - Ján

Jáhl - Muzikant

Střídali: 46.min. Haluza (Walter), 58.min. O.Halouzka (Frys), 72.min. Petržela (Jáhl), 80.min. Frohn (Novák), 82.min. Zacpal (Ján)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Utkání poznamenala absence klíčových hráčů soupeře. Do poslední chvíle jsme nevěděli s kým Plumlov přijede. Soupeři chyběl Hladký a Spáčil, což je pro něj citelné oslabení. Do utkání jsme vstoupili dobře, brzy jsme vedli. Začali jsme krásnou průnikovou přihrávkou Kolečkáře na Jána. Od začátku jsme si to tak udělali klidné. Vedení jsme do přestávky navýšili. Hráče jsem ale nabádal k tomu, abychom dále hráli aktivně, jak nám ukázalo utkání s Určicemi, dvoubrankový náskok ještě nemusí nic znamenat. Udělali jsme nějaká střídání. Druhý poločas jsme měli pevně v ruce. Soupeř jsme k ničemu nepustili, my navíc byli efektivní. Za výsledkem tentokrát stojí dřina hráčů. A cením si toho, že někteří hráli se sebezapřením, nemocní s horečkami, tak do utkání dali maximum."