Sokol Čechovice - TJ Štěpánov 4:0 (4:0)

20.kolo hráno v Čechovicích dne 3.5.2015
Branky: 1:0 Kolečkář (M.Klimeš), 2:0 R.Klimeš penalta, 3:0 Jahl (Ján), 4:0 Kolečkář (Jano)

D.Klimeš

Ján - Zacpal – Jano - Vlach

Jansa - M.Klimeš - Kolečkář -Drmola

R.Klimeš - Jahl

Střídali: Klváček (Jahl), Frys (Vlach), Chmelík (Drmola), A.Pospíšil (Kolečkář)
Trenér: Jaroslav Klimeš
Asistent trenéra: Jaroslav Šťastný
Vedoucí mužstva: Petr Klimeš

Štěpánov dorazil do Čechovic pouze v 11 hráčích a s náhradním brankářem, který se narodil v roce 1953 !!! - klobouk dolů před jeho pohyblivostí, ohebností a ochotou být na lavičce a pomoci v případě nutnosti a potřeby. To se jen tak nevidí.

Našim hráčům vyšel parádně vstup do zápasu. Hned v 1.minutě se opřel ze 16 metrů do míče Fana KOLEČKÁŘ a bylo to 1:0. O chvíli později byl v penaltě faulovám Matěj Klimeš a pokutový kop proměnil jeho bratr Richard KLIMEŠ - 2:0.  A ve 22.minutě  nekopromisně zavěsil z blízka Luděk JAHL - 3:0. Jedinou šanci v první půli si vytvořili hosté ve 35.minutě, kdy nastřelili tyč. Jinak to byla hra na jednu bránu. Čtvrtý gól přidal ve 43.minutě opět KOLEČKÁŘ a do šaten se šlo za stavu 4:0.

Druhý poločas měl stejný ráz jako první, hosty jsme jasně přehrávali, jen už jsme nedokázali vstřelit další branky. Blízko k hattricku měl po akci Jansy Kolečkář, ale těsně minul. V pohodovém tempu jsme tak dokráčeli k první jarní výhře.