Sokol Konice - Sokol Čechovice 0:7 (0:3)

21. kolo na hřišti v Konici dne 17.5.2015
Branky :

0:1 Batěk (Frohn), 0:2 Růžička penalta, 0:3 Frohn (Batěk), 0:4 Grulich, 0:5 F.Baroš (Krčal), 0:6 Krčal (Růžička), 0:7 F.Baroš (Grulich)

Josef Sklenář

Konice nám na podzim vzala 2 body za remízu 1:1, takže jsme věděli, že nás čeká velmi těžký soupeř. Nicméně se nám podařil vstup do zápasu, když se ve 2.minutě krásně trefil Tomáš BATĚK. Byl to náš 100 gól v soutěži !!!! Následně se o pět minut později prosadil z penalty RŮŽIČKA a bylo to 0:2. Těsně před koncem prvního poločasu se ještě po individuální akci Baťka trefil David FROHN.

Druhá půle začala stejně jako první. Matěj GRULICH zvýšil s přispěním domácího obránce na 0:4 a o výsledku bylo rozhodnuto. Pak jsme již vývoj hry kontrolovali, obrana domácí k ničemu nepustila a naopak jsme přidali ještě další tři branky, 2x se trefil kapitán mužstva Filip BAROŠ a jednu branku přidal Lukáš KRČAL.

Z půdy nebezpečné Konice si tedy vezeme tři body a protože Jeseník podlehl v Černovíru 7:1, dostali jsme se opět do čela krajského přeboru.