rozpis zápasů ball
zavřít
Muži A: Slavoj Kojetín - Sokol Čechovice 2:2 (1:0) na PK 3:4 - Kolečkář, Běhal
Béčko prohrálo doma. Sokol Čechovice B - Sokol Vícov 2:3 (1:2) - Hodulák, Jančík
Áčko v semifinále krajského poháru prohrálo v Lipníku 5:1 (3:1) - branka Frys.

Aktuality

Muži B: Sokol Čechovice B - Jiskra Brodek u Konice 2:0 (0:0)

19.kolo hráno v Čechovicích dne 1.5.2019
Branky:
1:0 Foret (Hodulák) 59.min., 2:0 Němeček (Bílý) 81.min.
Sestava:

P.Zapletal

Wolker - Šťastný - Koláček - Kupka

Frys - Hodulák - Jančík - Němeček

Bílý - Foret

Střídali:

46.min. Skoumal (Jančík), 71.min. T.Vybíral (Kupka), 84.min. Naicler (Wolker)

Trenér:

Evžen Kučera

Vedoucí mužstva: 

Marek Začal

 

 

 

 

více ...

Dorost: Sokol Čechovice - SK Haňovice 9:2 (4:1)

18.kolo hráno v Čechovicích dne 28.4.2019
Branky:
1:0 Řehák 1.min., 2:0 Frohn 17.min., 3:0 Naicler 29.min., 4:0 Karásek 36.min., 5:1 Řehák 48.min., 6:1 Frohn 50.min., 7:1 Řehák 58.min., 8:2 Grulich 65.min., 9:2 Sobota 86.min.
Sestava:

Pekař

Robeš - Sobota - Kobliha - Smolka

Frohn - Naicler - Večeřa - Řehák 

Páleník - Grulich

Střídali: Rozehnal, Karásek, Horák, Šidliák
Trenér: Jan Naicler

 

více ...

Muži A: Sokol Protivanov - Sokol Čechovice 2:2 (0:1) na PK 3:4

19.kolo

hráno v Protivanově dne 28.4.2019
Branky:
0:1 Matula přímý kop 26.min., 0:2 Pospíšil (Matula) 50.min.
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 0:0 Zapletal chytil, 0:1 Walter
2.série: 1:1 domácí proměnili, 1:2 Foret
3.série: 1:2 domácí neproměnili, 1:3 Chmelík
4.série: 2:3 domácí proměnili, 2:3 Zacpal nedal
5.série: 3:3 domácí proměnili, 3:4 Lakomý - výhra
Sestava:

Klimeš 

Běhal - Zacpal - Walter - Š.Hanák

Pospíšil - Kolečkář - Lakomý - Muzikant

Halouzka - Matula

Střídali: 58.min. Chmelík (Muzikant), 65.min. Zapletal (Matula), 73.min. Frys (Pospíšil), 90.min. Řehák (Kolečkář)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka
více ...

Muži B: Sokol Čechovice B - Haná Nezamyslice 4:1 (0:1)

18.kolo hráno v Čechovicích dne 27.4.2019
Branky:
1:1 Naicler (Bílý) 57.min., 2:1 Bílý (Naicler) 75.min., 3:1 Frohn (Jančík) 86.min., 4:1 Bílý (Naicler) 90.min.
Sestava:

P.Zapletal

Začal - Šťastný - Wolker - Žídek

Sedlák - Hodulák - Jančík - Němeček

Bílý - Foret

Střídali:

34.min. T.Vybíral (Sedlák), 46.min. Naicler (Žídek), 68.min. Frohn (Němeček), 84.min. Sobota (Foret)

Trenér:

Evžen Kučera

Vedoucí mužstva: 

Michal Prášil

 

 

 

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 3:2 (2:0)

18.kolo

hráno v Čechovicích dne 21.4.2019
Branky:
1:0 Kolečkář penalta 18.min., 2:0 Halouzka (Muzikant) 44.min., 3:1 Chmelík (Frys) 74.min.
Sestava:

Klimeš 

Běhal - Zacpal. - Walter - Š.Hanák

Muzikant - Kolečkář - Lakomý - Matula

Halouzka - Pospíšil

Střídali: 64.min. Chmelík (Pospíšil), 72.min. Frys (Muzikant), 91.min. Kupka (Matula)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Úvod

Nominace Zápas 6.10. se Sokolem Dub na Moravě

Sraz v 9,45 na hřišti v Čechovicích.

NOMINACE:

Váhala,Váhalová,Gréza,Foukal,Pohanka,Kačur,Žák,Šuhaj,Závodský,Rozehnal,Nerad,Czopnik,Šlézar.

Pokud někdo nemůže,tak omluvenky do komentáře,nebo volejte 776040030.

Trenér Gréza Pavel



 


Přidat vzkaz
(opište kód z obrázku Ověření)

Upozornění: Ip adresy jsou logovány. Vulgární a flame příspěvky budou mazány!

tisk

Nominace Jeseník

Odjezd AUTOBUSU v sobotu 13.10.2018  6,3o  z Čechovic.

NOMINACE:

Váhala,Gréza,Foukal,Pohanka,Kačur,Žák,Šuhaj,Závodský,Nerad,Czopnik,Šlézar,Benek,Vičar.

Pokud někdo nemůže,tak omluvenky do komentáře,nebo volejte 776040030.

Trenér Gréza Pavel

více ...

Nominace sobota/Neděle 20-21.10.2018

Ml.žáci FK Slavonín

Sraz sobota 9,45 na hřišti v Čechovicích.

Nominace: Váhala,Benek,Rozehnal,Hejcman,Závodský,Žák,Šuhaj,Kačur,Szcopnik,Moudrý,Pohanka,Šlézar,Foukal.

 

St.přípravka

Nominace: Vičar, Gréza, Macháček, Pohanka

Soupeři: Chválkovice (13:30), Medlov (14:15), Uničov (15:00)

Sraz: 21.10.2018 ve 12:55 na hřišti v Uničově.

více ...

Rozpis JARO 2018 starší+mladší přípravka

                       

 

 

 

 

Fotbalová Asociace České Republiky

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ PROSTĚJOV

Za Místním nádražím 4536

796 03 Prostějov

 

SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK OFS PROSTĚJOV – JARO 2018

 

TERMÍNOVÁ LISTINA – JARO 2018

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 14.4., 28.4., 12.5., 26.5. – FINÁLE: 9.6.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 7.4., 21.4., 5.5., 19.5., 2.6. – FINÁLE: 17.6.

 

NÁVRH ROZDĚLENÍ DLE VÝKONNOSTI:

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

 

Okresní přebor: TJ Sokol Olšany, SK Jesenec-Dzbel, FC Kostelec na Hané, TJ Smržice, 1.SK Prostějov B, TJ Sokol Určice, TJ Sokol Čechovice, FC Kralice na Hané, TJ Haná Nezamyslice, TJ Sokol Otaslavice.

 

Okresní soutěž: SK Protivanov, FKM Konice, TJ Sokol Přemyslovice, FC Hvozd, TJ Sokol Vícov, FK Němčice nad Hanou, 1.SK Prostějov A, Haná Prostějov, TJ Sokol Vrahovice.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

 

Okresní přebor: TJ Sokol Čechovice, Haná Prostějov A, Haná Prostějov B, TJ Sokol Brodek u Prostějova, 1.SK Prostějov, TJ Sokol Určice, TJ Sokol Olšany, SK Jesenec-Dzbel, FC Kostelec na Hané, TJ Smržice, TJ Horní Štěpánov.

 

Okresní soutěž: FK Němčice nad Hanou, TJ Haná Nezamyslice, TJ Sokol Vrahovice, TJ Sokol Držovice, SK Protivanov, Sokol Konice, TJ Sokol Přemyslovice, FC Hvozd, TJ Sokol Vícov, SK Lipová.

 

 

S pozdravem Zdeněk Vysloužil, sekretář OFS Prostějov TF: 604 594 743 

 

 

                                                                                                          

více ...

Nominace Sobota 27.10.2018 Kozlovice

Odjezd autobusu V SOBOTU V 8,30 z ČECHOVIC od zastávky.

Nominace:

Váhala,Nerad,Závodský, Kačur,Žák,Moudrý,Pohanka,Vičar,Rozehnal,Šlézar,Váhalová,Foukal.

Pokud někdo nemůže volejte,pište.

trenér Gréza Pavel

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí