rozpis zápasů ball
zavřít
Okresní turnaj starších žáků : S.Mostkovice - S.Čechovice 1:5
První pokoronavirové utkání odehráli naši žáci v Morkovicích. FC Morkovice - S.Čechovice 3:6 - 3x Šuhaj, Závodský, P.Macháň, Foukal.
1.přípravný zápas - FC Kostelec - S.Čechovice 2:3 (1:0) - Jahl, Halouzka, Muzikant

Aktuality

Muži A: Sokol Čechovice - Sokol Plumlov 5:0 (3:0)

14.kolo

hráno v Čechovicích 3.11.2019
Branky:
1:0 Ján (Kolečkář) 3.min., 2:0 Frys (Novák) 23.min., 3:0 Frys (Jáhl) 39.min., 4:0 Ján (Petržela) 79.min., 5:0 Haluza (Petržela) 88.min.
Sestava:

Klimeš

Běhal - Lakomý - Walter - Š.Hanák

Frys - Kolečkář - Novák - Ján

Jáhl - Muzikant

Střídali: 46.min. Haluza (Walter), 58.min. O.Halouzka (Frys), 72.min. Petržela (Jáhl), 80.min. Frohn (Novák), 82.min. Zacpal (Ján)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

III. ročník Halloweenské fotbalové stezky

III. ročník Halloweenské fotbalové stezky

Přátelé, kamarádi, milí návštěvníci naší akce Halloweenská fotbalová stezka 2019

 

za celý tým lidí, který s námi celou stezku připravoval, bych vám všem chtěl moc a moc poděkovat, že jste přišli. Děkuji, že jste podpořili čechovickou kopanou svým dobrovolným vstupným a současně jste udělali jste radost dětem..
Snažili jsme se dětem poskytnout celý večer zábavu a trochu je postrašit.. (snad to nikdo ze strašidel nepřehnal)

Přivítali jsme 728 účastníků a z toho 236 dětí!!! - úžasné!
Rozdali jsme přesně 1068 sladkostí, 75 balonků a stovky různých dárků, které jsme pro vás získali od naši věrných sponzorů.

Mezi hlavní finanční podporovatele patří Statutární město Prostějov #prostejov, Olomoucký kraj #olkraj, společnost Gréza s.r.o., Autodoprava Dan Robeš, Jara Pernica (vodo-topo), Mara Pohanka (obalové materiály), ale i řada dalších jako jsou ČSOB Pojišťovna, a.s. #csobpoj, Česká spořitelna, a.s.#george Všem těmto sponzorům jsem slíbil, že jejich peníze a dárky proměním v dětskou radost a o to jsem také splnil.

Osobně chci poděkovat celému týmu za to, že nám pomohli a investovali do akce svůj volný čas. Také velké poděkování paní Jindřišce Novotné ze salónu DIANA, za každoroční spolupráci na kostýmech a samozřejmě i Posezení U dvou přátel #u2p.

Abych stále jen neděkoval, tak se musím i omluvit a to těm dětem, na které už nic nezůstalo..MOC, MOC se omlouváme a slibujeme, že se v roce 2020 polepšíme :-)

Takže se uvidíme v roce 2020 ?...já pevně doufám, že ano..Mějte se všichni moc fajn..

Radim Holyst a Marek Začal (+manželky)
pořadatelé akce

PS: přijímáme návrhy na zlepšení pro příští rok...díky

 

více ...

Muži A: Sokol Čechovice - Sokol Určice 3:3 (0:1) na PK 4:3

13.kolo

hráno v Čechovicích 27.10.2019
Branky:
1:1 Běhal (Muzikant) 48.min., 2:1 Kolečkář penalta 63.min., 3:1 Kolečkář (Muzikant) 66.min.
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 0:0 hosté neproměnili, 1:0 Kolečkář
2.série: 1:0 Zapletal chytil, 2:0 Š.Hanák
3.série: 2:1 hosté proměnili, 3:1 Petržela
4.série: 3:2 hosté proměnili, 3:2 Walter nedal
5.série: 3:3 hosté proměnili, 4:3 Běhal - výhra
Sestava:

P.Zapletal II.

Veselý - Haluza - Walter - Š.Hanák

Běhal - Kolečkář - Lakomý - Muzikant

O.Halouzka - Frys

Střídali: 58.min. Ján (O.Halouzka), 75.min. Petržela (Frys)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

 

více ...

Dorost: Sokol Čechovice - Slovan Černovír 4:1 (1:0)

11.kolo hráno v Čechovicích 20.10.2019
Branky:
1:0 Večeřa penalta 2.min., 2:0 Večeřa  47.min., 3:1 Sobota 88.min., 4:1 Večeřa 90.min.
Sestava:

Pekař

J.Zabořil - Sobota - Řehák - Kobliha

Večeřa - Valdez - Robeš - Naicler 

Karásek - Grulich

Střídali: Rozehnal, Růžička, Linney Charles, V.Zabořil, Klimeš, Smolka, Zatloukal
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva: Marek Začal

 

více ...

Muži B: Sokol Čechovice B - Haná Nezamyslice 0:0 (0:0) na PK 1:4

8.kolo hráno v Čechovicích dne 20.10.2019
Branka:
-----
 
Penaltový rozstřel :
1.série: 0:1 hosté proměnili, 0:1 J.Nakládal nedal
2.série: 0:2 hosté proměnili, 0:2 Chmelík nedal
3.série: 0:3 hosté proměnili, 1:3 Matula
4.série: 1:4 hosté proměnili - prohra
Sestava:

Švéda

Jano - Koláček - Maděrka - Konečný

Jansa - Matula - Ján - Chmelík

Jahl - M.Klváček

Střídali:

Šťastný, P.Nakládal, Žídek, J.Nakládal, R.Kravák, Jodl, M.Klváček

Trenér:

Stanislav Bilík

Vedoucí mužstva:

Lubomír Meixner

 

 

 

více ...

Úvod

Nominace Zápas 6.10. se Sokolem Dub na Moravě

Sraz v 9,45 na hřišti v Čechovicích.

NOMINACE:

Váhala,Váhalová,Gréza,Foukal,Pohanka,Kačur,Žák,Šuhaj,Závodský,Rozehnal,Nerad,Czopnik,Šlézar.

Pokud někdo nemůže,tak omluvenky do komentáře,nebo volejte 776040030.

Trenér Gréza Pavel



 


Přidat vzkaz
(opište kód z obrázku Ověření)

Upozornění: Ip adresy jsou logovány. Vulgární a flame příspěvky budou mazány!

tisk

Nominace Jeseník

Odjezd AUTOBUSU v sobotu 13.10.2018  6,3o  z Čechovic.

NOMINACE:

Váhala,Gréza,Foukal,Pohanka,Kačur,Žák,Šuhaj,Závodský,Nerad,Czopnik,Šlézar,Benek,Vičar.

Pokud někdo nemůže,tak omluvenky do komentáře,nebo volejte 776040030.

Trenér Gréza Pavel

více ...

Nominace sobota/Neděle 20-21.10.2018

Ml.žáci FK Slavonín

Sraz sobota 9,45 na hřišti v Čechovicích.

Nominace: Váhala,Benek,Rozehnal,Hejcman,Závodský,Žák,Šuhaj,Kačur,Szcopnik,Moudrý,Pohanka,Šlézar,Foukal.

 

St.přípravka

Nominace: Vičar, Gréza, Macháček, Pohanka

Soupeři: Chválkovice (13:30), Medlov (14:15), Uničov (15:00)

Sraz: 21.10.2018 ve 12:55 na hřišti v Uničově.

více ...

Rozpis JARO 2018 starší+mladší přípravka

                       

 

 

 

 

Fotbalová Asociace České Republiky

OKRESNÍ FOTBALOVÝ SVAZ PROSTĚJOV

Za Místním nádražím 4536

796 03 Prostějov

 

SOUTĚŽE PŘÍPRAVEK OFS PROSTĚJOV – JARO 2018

 

TERMÍNOVÁ LISTINA – JARO 2018

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA: 14.4., 28.4., 12.5., 26.5. – FINÁLE: 9.6.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA: 7.4., 21.4., 5.5., 19.5., 2.6. – FINÁLE: 17.6.

 

NÁVRH ROZDĚLENÍ DLE VÝKONNOSTI:

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

 

Okresní přebor: TJ Sokol Olšany, SK Jesenec-Dzbel, FC Kostelec na Hané, TJ Smržice, 1.SK Prostějov B, TJ Sokol Určice, TJ Sokol Čechovice, FC Kralice na Hané, TJ Haná Nezamyslice, TJ Sokol Otaslavice.

 

Okresní soutěž: SK Protivanov, FKM Konice, TJ Sokol Přemyslovice, FC Hvozd, TJ Sokol Vícov, FK Němčice nad Hanou, 1.SK Prostějov A, Haná Prostějov, TJ Sokol Vrahovice.

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

 

Okresní přebor: TJ Sokol Čechovice, Haná Prostějov A, Haná Prostějov B, TJ Sokol Brodek u Prostějova, 1.SK Prostějov, TJ Sokol Určice, TJ Sokol Olšany, SK Jesenec-Dzbel, FC Kostelec na Hané, TJ Smržice, TJ Horní Štěpánov.

 

Okresní soutěž: FK Němčice nad Hanou, TJ Haná Nezamyslice, TJ Sokol Vrahovice, TJ Sokol Držovice, SK Protivanov, Sokol Konice, TJ Sokol Přemyslovice, FC Hvozd, TJ Sokol Vícov, SK Lipová.

 

 

S pozdravem Zdeněk Vysloužil, sekretář OFS Prostějov TF: 604 594 743 

 

 

                                                                                                          

více ...

Nominace Sobota 27.10.2018 Kozlovice

Odjezd autobusu V SOBOTU V 8,30 z ČECHOVIC od zastávky.

Nominace:

Váhala,Nerad,Závodský, Kačur,Žák,Moudrý,Pohanka,Vičar,Rozehnal,Šlézar,Váhalová,Foukal.

Pokud někdo nemůže volejte,pište.

trenér Gréza Pavel

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí