rozpis zápasů ball
zavřít
Sokol Čechovice - Sokol Určice 3:1 (2:0) - Haluza, Walter, Kolečkář.
V posledním utkání sezóny jsme prohráli. S.Čechovice - S.Kojetín 0:1 (0:0)
Béčko prohrálo velkým rozdílem v Brodku u Konice - 8:1 (2:0). jedinou branku vstřelil Jančík.

Aktuality

Mladší dorost : Sokol Čechovice - MFK Havířov 1:0 (1:0)

Vedoucí mužstva: Magda Schusterová

Tabulkové postavení obou týmů nasvědčovalo tomu, že se bude jednat o velice bojovný a vyrovnaný zápas. Na podzim se na havířovské půdě radovalo z vítězství mužstvo Čechovic po nejtěsnějším možném výsledku 1:0, kdy branku vstřelil Pátek. Ten však tentokrát společně s Frohnem a stále zraněným Páleníkem chyběl. Od prvních minut bylo jasné, že největší část zápasu se bude odehrávat ve středu hřiště, do vápna se oba týmy dostávaly jen sporadicky a tak jediné ohrožení branky na jedné či druhé straně přicházelo ze střední či větší vzdálenosti. I tak se však především gólman domácích Dan Navrátil několikrát vyznamenal. Při jednom z rychlých útoků čechovických hráčů se dostal do šance Filip Baroš, příležitost ke střele však promarnil a tak jej vysvobodil až jasný penaltový zákrok soupeře, nutno říct, velice netaktický. A protože v dresu domácích figuruje i zatím stoprocentní exekutor pokutových kopů Valdez, byl již tak nějak všem přítomným předem jasné, že se Čechovice dostaly do vedení 1:0. Následovala vyrovnaná pasáž, stále převládal spíše boj a osobní souboje nad kombinační hrou. Po přestávce k žádné větší změně nedošlo, domácí výborným taktickým počínáním nedali soupeři až na jeden nebezpečný střílený centr žádnou větší možnost srovnat skóre. A protože se nepodařilo rozvlnit síť ani na druhé straně, skončilo utkání stejným výsledkem jako na podzim, tedy 1:0 ve prospěch mladších dorostenců z Čechovic.

Komentář trenéra: „Ačkoliv nám chybělo několik hráčů ze základní sestavy a k tomu další kluci hráli i přes drobné šrámy a zranění, věřil jsem tomu, že dnes můžeme vyhrát. Za bojovnost a skvělé taktické počínání klukům děkuji, pracovali dnes skvěle. Prakticky jsme neměli možnost střídat, k dispozici byl pouze náhradní gólman žákovského věku a tak všichni museli naplno odmakat celých 80 minut hry. Podařilo se. Tento tým začíná být obrovsky silný po psychické stránce, všichni věří v to, že se každý zápas vyhraje. Soupeři jsou si toho určitě vědomi, je vidět, že se proti nám nikomu nehraje dobře.“

Střídali:

63.min. Bontempo (Foret), 85.min. Meixner (Prášil)

Trenér:

Rudolf Valný

Vedoucí mužstva:

Eduard Drešr

Hodnocení trenéra Rudolfa Valného pro Prostějovský Večerník :

"Haná nás přehrávala, byly vidět větší zkušenosti. My jsme však nehráli špatně. Soupeř dal pět břeven, hraje se ale na góly. V první půli byla Haná lepší, avšak vedli jsme my. Ve druhé půli jsme měli dobrých deset minut, pak zase soupeř hrál prim. Myslím, že pro nás je remíza dobrá, pro Hanou ztráta. Při penaltách nás podržel Zelinka, když dvě chytil."

více ...

Dorostenci budou hrát v neděli s Havířovem na umělce SCM.

Utkání dorostenecké divize Sokol Čechovice - MFK Havířov se bude hrát
v neděli 16.4. v 10.00 hod. (starší dorost) a ve 12.00 hod. (mladší dorost) na umělce SCM v Prostějově.

více ...

Muži A : Sokol Mostkovice - Sokol Čechovice 3:2 (1:0)

17.kolo hráno v Mostkovicích dne 9.4.2017
Branky:
3:1 Klváček (Matula) 77.min., 3:2 Klváček (Hatle) 90.min.
Sestava:

Polák

Hatle - Jano - Lakomý - Ján

Frys - Kolečkář - Matula - Novák

A.Pospíšil - Haluza

Střídali: 59.min. Chmelík (Haluza), 65.min. Klváček(A.Pospíšil), 88.min. Jansa (Frys)
Trenér: Evžen Kučera
Vedoucí mužstva :

Marek Začal

Hodnocení trenéra Evžena Kučery pro Prostějovský Večerník :

"Vítězství domácích je spravedlivé, protože proměnili tři šance ze tří, zatímco  my jen dvě z deseti. Byli jsme herně lepší, z osmdesáti procent jsme drželi míč na kopačkách, jenže se hraje na góly. Soupeř si dvě branky vypracoval a jednou mu pomohla naše hrubka v obraně. S hrou sice vcelku panuje spokojenost, hraje se ale na góly. Čelo je vyrovnané a pořád je o co hrát, ještě se do bitvy zapojí i Všechovice s Bělotínem a bude nás šest, co můžeme usilovat o prvenství v soutěži. Nejvíce věřím Všechovicím, ty posílily, mají mladý mančaft a vysoko vyhrávají.

více ...

Starší dorost : FC Vsetín - Sokol Čechovice 4:1 (3:0)

Kumstát - Skoumal

Střídal: 32.min. Sklenář (Kumstát), 46.min. Valdez (Hruban)
Trenér: Martin Pytela
Vedoucí mužstva: Radovan Kravák

Před začátkem jsme byli jasní outsideři, navíc pořád chybí Halouzka a Skalník. Do zápasu naskočili se šrámy Hruban a Kumstát a oba dva bohužel do druhého poločasu nezasáhli, v druhém případě se muselo střídat dokonce ještě dříve. I tak se však nejednalo o špatný výkon. Do první půle jsme nastoupili s cílem držet co nejdéle bezbrankový stav, tomu se podřídila i taktika. Vše vycházelo, bohužel však po obrovských individuálních chybách Pavla Zápecy a Dominika Šteigla přišlo dvojnásobné potrestání. Nakonec před poločasovou bouřkou v šatně svítilo na ukazateli skóre 3:0 ve prospěch Vsetína. Do druhé půle místo zmoklých slepic nastoupili bojovníci a nechybělo mnoho a mohlo se rodit překvapení. Nejprve ve druhém poločase Marek SKOUMAL díky důslednosti vstřelil první gól, poté ještě přišla tyčka. Vzhledem k tomu, že jsme vše obětovali snažení se o vyrovnání, přišel inkasovaný čtvrtý gól a zápas nakonec Vsetín vyhrál 4:1.

Komentář trenéra: "Nejde k zápasům přistupovat tak, jak tomu bylo doposud. Hráči staršího dorostu svou kvalitu opravdu mají, ale pokud budou nosit nosánky nahoře a nezačnou nejprve sami od svých chyb, nikdy to k ničemu nepovede. Vždyť když jsme začali opravdu jezdit a hrát týmově tak, jak by se mělo, Vsetín nevěděl, co má hrát a málem se nám podařilo 15 minut před koncem snížit na 3:2 a myslím si, že by vyrovnání viselo ve vzduchu. Nestalo se, škoda. Za druhý poločas však klukům náleží pochvala a myslím si, že si jsou sami moc dobře vědomi, že tak jak hráli poločas první, se hrát opravdu nedá. Vyzdvihl bych práci defenzivní čtyřky, někdy i pětice v čele s Bašným".