rozpis zápasů ball
zavřít
V Medlově jsme bohužel prohráli. FK Medlov - Sokol Čechovice 1:0 (0:0)
B mužstvo má tři body. Sokol Čechovice B - TJ Biskupice 5:1 (0:1) - 3x Bílý, Naicler, Motl.
V neděli 23.10. ve 14.30 hod. přivítáme na svém hřišti Dolany.

Aktuality

SOKOL ČECHOVICE – FC BEŇOV 3:0 ( 2:0 )

SOKOL ČECHOVICE – FC BEŇOV 3:0 ( 2:0 )

Rozlučkový zápas se sezónou zvládli naši fotbalisté na jedničku. Téměř celý zápas jsme byli jasně lepší a zaslouženě jsme si připsali po výhře 3:0 tři body. Kdyby ale zápas skončil výsledkem 7:3 nikdo by se nemohl divit. V úvodu střetnutí dvakrát velmi nebezpečně zahrozili hosté a zvláště dělovka ze 16 metrů těsně minula levou tyč Pitákovi branky. Ale pak se ve 22.minutě krásně trefil téměř do šibenice KOLEČKÁŘ ( byla to tedy spíš skákavá přízemní střela, která gólmana překvapila, nicméně namířeno měla do šibenice ).

 

O deset minut  později byl opět agilní Kolečkář u zrodu branková akce. Z poloviny hřiště krásně vysunul „českou“ uličkou (tak jako Masopust na mistrovství světa 1962 Pospíchala ) J nabíhajícího Machynka, který předložil před bránu tutovku JAHLOVI a ten nezaváhal – 2:0. Obdobnou příležitost měl o chvíli dříve i Ostratický, ale jeho dorážka nebyla dosti důrazná a brankář Beňova stihl míč vyrazit.  Do kabin se tedy šlo za stavu 2:0.

 

Ve druhé půli se hrál zejména z naší strany útočný fotbal a mohli jsme přidat několik branek, ale zřejmě si naši hráči řekli, že z beňovského brankáře udělají nejlepšího hráče jejich týmu. Těch tutovek co vychytal bylo požehnaně, takže se diváci mohli těšit už jen z jedné branky, kterou přidal zřejmě loučící se MACHYNEK. Po závěrečném hvizdu rozhodčího jsme se tak mohli radovat z výhry 3:0 a tímto vítězstvím jsme se ve vyrovnané tabulce posunuli z 11.místa a celkové velmi solidní 6.místo I.A třídy.

 

 

více ...

Před 20 lety jsme vykopali I.A třídu

Před 20 lety jsme vykopali I.A třídu

V přestávce zápasu mezi Beňovem došlo na dvě slavnostní chvíle. Bývalý funkcionář a následně správce Rostislav Kaprál oslavil v měsíci června 70.narozeniny a byl mu před za dlouholetou práci pro čechovický fotbal dárkový koš a následně byli vyhlášeni hráči, kteří před 20 lety vykopali I.A třídu, která se dodnes v Čechovicích hraje.  

více ...

Jestřábi zdolali čechovické fotbalisty

Jestřábi zdolali ve fotbalové exhibici domácí mužstvo Čechovic

Novinové články: http://www.vecernikpv.cz/sport/fotbal/6953-jestrabi-zdolali-ve-fotbalove-exhibici-domaci-cechovice

Na půl tisícovky fanoušků si nenechalo ujít nevšední střetnutí mezi fotbalisty TJ Sokol Čechovice a hokejisty LHK Jestřábi Prostějov. O předehru se postarali dorostenci obou výběrů, poté přišli na řadu hráči „A“-týmů. V hlavním utkání se za příjemného počasí a přátelské atmosféry v devadesáti minutách hry oba celky prosadily dvakrát a vydařené odpoledne tak vygradovalo penaltovým rozstřelem. V něm se více dařilo hokejistům.

výsledek utkání
fotogalerieRozsáhlá fotogalerie zde

 

více ...

Sokol Čechovice B - TJ Smržice 2:3

Sokol Čechovice B - TJ Smržice 2:3

V posledním kole nastoupilo naše B mužstvo proti celku Smržic. Oba celky byly již v okresním přeboru zachráněni,  takže se hrálo "jen" o konečné umístění v  tabulce. Bohužel našim klukům se rozlučka s čechovickým diváky nepovedla a prohráli jsme 2:3. Hned asi v 15 vteřině hry jsme  inkasovali po chybě v obraně branku a ta dost podstatně ovlivnila naši hru. Nemohli jsme se  dostat do tempa, a když už jsme měli brankovou příležitost, tak jsme ji trestuhodně nevyužili. Ve druhé půli hosté zvýšili na 0:2, a my jsme v 63.minutě konečně vstřelili branku, když se trefil PRÁŠIL. Smržice ale znovu kontrovali a teprve v závěru snížil ŽÍDEK na rozdíl jedné branky. Naše hra byla v tomto střetnutí velmi slabá a v příští sezóně by to určitě na záchranu nestačilo. Nicméně tento ročník je za námi a je potřeba se dívat dál,  ke světlým zítřkům :-).

více ...

Tj Sokol Čechovice : LHK Jestřábi Prostějov

 Tj Sokol Čechovice : LHK Jestřábi Prostějov

Pozvánka na exkluzivní fotbalovo-hokejovou akci

V pátek 13.6. přiletí na fotbalové hřiště do Čechovic Jestřábi !!! Od 18.00 hod. bude sehrán zápas mezi muži Sokola Čechovice a LHK Jestřábi Prostějov. Předzápas obstarají dorostenci obou týmů už v 16.00 hod. Neváhejte a přijďte se na tento zápas podívat, ještě jednou poděkovat našim hokejistům za postup do I.ligy a samozřejmě podpořit naše hráče.

 

více ...
Olomoucký kraj a město Prostějov
finančně přispívá na celoroční
sportovní činnost klubu
a na činnost dětí a mládeže. Děkujeme.

Olomocký kraj
město Prostějov


Předpověď počasí