rozpis zápasů ball
zavřít
Z Postřelmova vezeme 3 body !!! TJ Postřelmov - Sokol Čechovice 1:2 (0:2) - Trajer, J.Šteigl
Béčko prohrálo vysoko ve Vrahovicích. Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice "B" 6:2 (4:0) - Potetenin, Foukal
"A" dorost: Sokol Čechovice - SK Chvalkovice 2:4 (0:1), "B" dorost: Sokol Čechovice "B" - FC Lužice 3:4 (1:1)

Růžička - Páleník

Střídali: 41.min. Halouzka (Páleník), 41.min. F.Baroš (Śteigl), 59.min. L.Kravák (Kumstát), 67.min. D.Baroš (Vybíral)
Trenér: Josef Šteigl
Vedoucí mužstva: Radek Kravák

Na našem hřišti se utkalo 5. mužstvo tabulky - SK Uničov a 6. Sokol Čechovice a byl to velmi zajímavý fotbal. Hosté se ujali hned v úvodu utkání vedení, což nás trošku zaskočilo a dlouho se nám nedařilo ohrozit soupeřova brankáře. Měli jsme sice více ze hry, ale vyložená šance nepřišla. Teprve ve druhé půli s příchodem Halouzku se hra zlepšila a začali přicházet šance. Nicméně vyrovnání přišlo až v 75.min. kdy se po přihrávce Růžičky trefil nádherně do šibenice  Filip HALOUZKA. A tři body na naši stranu mohl vystřelit Filip Baroš, ale brankář hostí se vyznamenal a zachránil Uničovu bod. Naši hráči hráli velmi dobře a za předvedený výkon je chválíme.

tisk

FK SAN-JV Šumperk - Sokol Čechovice 3:1 (2:0)

Branky:

1:1 Grulich 52.min., 2:1 Růžička (D.Baroš)  72.min.

Sestava:

Zápeca

Hájek- Šteigl - Halouzka - Bašný

Růžička - Frohn

Střídali: 14.min. Grulich (Frohn), 59.min. D.Baroš (Halouzka), 59.min. Spurný (Zápeca), 75.min. L.Kravák (Růžička)
Vedoucí mužstva : Josef Sklenář

Dnešní zápas nabídl střetnutí šestého týmu (Čechovice) se sedmým (Vsetín). A i když jsme se dostali hned v úvodu do náznaku šance, uděřili ve 4.minutě hosté a bylo to 0:1.  Po obdržené brance jsme se tlačili do vyrovnání, ale to se nám celou první půli nepodařilo. Nutno podotknout, že výkon obou mužstev hodně ovlivnil silný vítr. V prvním poločase hrál s větrem Vsetín a ve druhém naši hráči. S podporou větru a hlavně  zlepšeným výkonem jsme dokázali zápas otočit. Nejprve vyrovnal v 52.min. po pěkném individuálním uvolnění Matěj GRULICH a obrat jsme dokonali v 72.min. po krásné akci Dana Baroše, který našel před brankou úplně volného Marka RŮŽIČKU, který nedal hostujícímu brankáři šanci - 2:1. Pochvalu si za bojovný výkon zaslouží celý tým, včetně obou brankářů.

více ...24.4.2016

Sokol Čechovice - KMK Zubr Přerov 11:0 (4:0)

19.kolo hráno v Čechovicích dne 13.4.2016
Branky:

1:0 Hruban přímý kop, 2:0 Frohn (Růžička), 3:0 Růžička (Hruban), 4:0 Hruban (Bašný), 5:0 Frohn (Bašný), 6:0 Hanák (Hruban), 7:0 Grulich (Hruban), 8:0 Bašný (Grulich), 9:0 Grulich (Hájek), 10:0 Grulich (Hruban), 11:0 Hruban (Bašný)

Sestava:

Zápeca

Nadymáček - Šteigl - Hruban - Bašný

Střídali: 51.min. Hájek (Nadymáček), 51.min. Grulich (Frohn), 59.min. T.Vybíral (Růžička)

Vybíral - Halouzka - Hruban - Bašný

Střídali: 52.min. L.Kravák (Frohn), 68.min. Borovský (T.Vybíral), 76.min. Spurný (Hanák)
Trenér: Josef Sklenář
Vedoucí mužstva : Radovan Kravák

V první půli jsme za domácím týmem zaostávali v rychlosti i technice. Jedinou příležitost měl Franta Hanák, když se po rohovém kopu dostal ke střele, ale brankář domácích ji vyrazil. Jeseník se ujal vedení ve 35.minutě, když dalekonosná střela skončila v naší síti. I v druhém poločase byl Jeseník lepší a v 53.min. přidal druhou branku. Paradoxně druhý gól přinel oživění v naší hře a o pět minut později snížil po rohovém kopu hlavou Filip HALOUZKA. Bohužel ale vyrovnávací branku se nám vstřelit nepodařilo a tak body z Jeseníku nevezeme.