2.série: 1:0 domácí proměnili, 1:1 Petržela
3.série: 1:1 domácí neproměnili, 1:1 F.Halouzka nedal
4.série: 1:1 domácí neproměnili, 1:2 Lakomý
5.série: 2:2 domácí proměnili, 2:3 Běhal - výhra

Střídali: 76.min. Pospíšil (Valdez)
Trenér: Lukáš Koláček
Vedoucí mužstva: Ondřej Maděrka

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník:

"V první řadě bych chtěl poděkovat hráčům. Všichni zaslouží slova uznání a respektu. Jsem na manšaft pyšný za jeho hru proti favoritovi. Před utkáním jsem říkal, že budu rád za jakýkoliv bodový zisk. Nyní musím říct, že pro nás jsou dva body ztráta. To není vychloubání, ale jsou to slova opřená o předvedenou hru. Měli jsme výborný vstup do utkání. Tak, jak jsme chtěli hrát, tak jsme hráli. Vysoko jsme napadali, eliminovali jsme tak soupeřovu rozehrávku. Přečetli jsme taky výstavbu jeho hry, donutili jsme tak Nové Sady k nákopům a ztrátám. Začali jsme precizně, ale paradoxně jsme dostali gól. Po propadnutí na levé straně šel soupeř do vedení na 1:0. Dostal nabídku a potrestal to. Ale to nás nepoložilo, spíše naopak. Ukázala se obrovská síla našich zkušenějších  hráčů, kteří podrželi míč a hru. Dokázali jsme domácí přehrávat, byli jsme nepříjemní na míči, a proto jsme si vypracovávali šance. Důležitým momentem bylo vyloučení Škody, po kterém jsme šli do přesilovky. Ale do poločasu jsme šli za stavu 0:1 z našeho pohledu. O přestávce jsem hráčům vtloukal do hlav, že 45 minut je dlouhá doba. A že nesmíme hlavně panikařit, ale dále tlačit. A trpělivě čekat na naše šance. Začali jsme dobře, hráli kvalitně, pak ale do utkání necitlivě vstoupil čárový, pan Slota. Byl signalizovaný prohřešek a měl se házet aut. Náš hráč Hanák ho jen bez sprostých slov upozornil, že se má házet opačně. A na pokyn Sloty byl vyloučen. Absolutně takovému rozhodnutí nerozumím. Po červené kartě následovalo deset hluchých minut, závěrečných třicet jsme ale podali skvělý výkon. Předvedli jsme i tréninkové šablony, to trenéra zahřeje na srdci. Výsledkem byl souboj našeho Halouzky s brankářem, kde byl náš hráč důraznější a vybojoval na sebe penaltu. Sám ji kopl, věřil si na ni a vyrovnal. Do té doby jsme hráli na hraně rizika. V posledních deseti minutách se nic moc nestalo a v penaltách se nám naštěstí překonat penaltové prokletí. Pro mě to byl zasloužený druhý bod, naopak ztráta by byla po předvedené hře smutná."

Sokol Čechovice - Sokol Opatovice 6:1 (4:0)

9.kolo

hráno v Čechovicích 4.10. 2020
1:0 F.Halouzka penalta 1.min., 2:0 Jurníček (Petržela) 31.min., 3:0 vlastní 36.min., 4:0 Petržela (Valdez) 39.min., 5:1 Haluza (Petržela) 73.min., 6:1 Walter (Muzikant) 87.min.

Sedlařík

Běhal - Jurníček - Lakomý - Hanák

Valdez - Kolečkář - Petržela - Muzikant

F.Halouzka - O.Halouzka

Střídali: 46.min. Pospíšil (Hanák), 46.min. Walter (O.Halouzka), 69.min. Haluza (F.Halouzka), 73.min. Hatle (Petržela), 75.min. Veselý (Běhal)

Hodnocení trenéra Lukáše Koláčka pro Prostějovský Večerník :

"Jsem strašně rád, že jsme zvítězili nad tímto souppeřem. Začalo to tím, že Muzikant výborně na straně vyřešil souboj. Byla z toho penalta a gól. Pak jsme vypadli z role, chybovali jsme. Sedlařík nás však podržel. Do poločasu se nám povedlo navýšit skóre. V poločase jsme udělali dvě střídání, chtěli jsme to ještě trochu oživit. V hlavě se ale našim hráčům usadil výsledek, mysleli si, že to bude v klidu. Ale soupeř snížil. Až v závěru se prosadili střídající hráči, Haluza dostal krásnou nahrávku od Petržely a velmi dobře vyřešil situaci. Muzikant zase po individuálce našel centrem Waltera. Soupeř pak nic neměl, po sedmdesáté minutě to bylo v klidu. Ve druhém poločase ale chyběla našemu týmu větší kvalita a dominance na míči. Vedení jsme podcenili a mysleli si, že se nic nemůže stát. Ofenziva ale zahrála super. Nyní nás ale čekají tři zápasy se soupeři z první pětky. Tato utkání nám nastaví zrcadlo."

více ...4.10.2020

Sokol Určice - Sokol Čechovice 1:4 (0:1)

8.kolo

hráno v Určicích 27.9.2020
0:1 Muzikant (Lakomý) 6.min., 0:2 F.Halouzka (Muzikant) 52.min., 0:3 Valdez (Muzikant) 57.min., 0:4 F.Halouzka (Lakomý) 70.min.

Klimeš

Střídali: 73.min. Pospíšil (Muzikant), 84.min. Veselý (Valdez), 86.min. Haluza (Petržela), 89.min. Nejedlý (O.Halouzka)

"Musím kluky opravdu pochválit. Měli jsme z utkání strach, věděli jsme, že Určice jsou velmi dobrým mužstvem, které se pod vedením trenéra Kobylíka opravdu zvedlo, a navíc jsem cítil z mužstva mírnou deku po tom nepovedeném utkání s Kostelcem. Připravoval jsem hráče na to, co asi budou Určice hrát, a musím uznat, že kluci to zvládli takticky na výbornou. Vyšel nám hned start utkání, kdy jsme se dostali do dvou šancí a jednu dokázali proměnit. To nám hodně pomohlo a nakoplo do dalšího průběhu. I další průběh zápasu byl z naší strany dominantní. Vytvářeli jsme si neskutečné množství šancí, a to ještě musím pochválit domácího brankáře Solicha, který zachytal výborně. Pro nás to jsou opravdu cenné tři body z horké půdy Určic. Jsem i velice rád za kluky, jakým způsobem se po minulém utkání zvedli a předvedli parádní fotbal. Musím vše hodnotit pouze v superlativech. Doufám, že nám tady tento zápal vydrží i do konce podzimu, který pro nás bude hodně náročný. S takovým výkonem bych ale o výsledky strach neměl."

více ...27.9.2020

Sokol Čechovice - FC Kostelec na Hané 1:2 (1:0)

7.kolo

hráno v Čechovicích 20.9.2020
1:0 F.Halouzka (Muzikant) 45.min.

Klimeš

O.Halouzka - Kolečkář - Novák - Muzikant

F.Halouzka - Jahl

Střídali: 8.min. Hatle (Jahl), 67.min. Valdez (O.Halouzka), 73.min. Petržela (Muzikant), 86.min. Haluza (Běhal)
Vedoucí mužstva: Jan Veselý

"V první řadě bych chtěl soupeři pogratulovat k vítězství. Podle mého názoru derby nikdy nemá favorita, a to se potvrdilo. Myslel jsem si, že po předchozích úspěších budeme pokračovat na vítězné vlně. Utkání nás ale sestřelilo zpátky dolů na zem, výsledkem i nasazením. Soupeř na nás vytáhl vysokou nátlakovou hru a s ní jsme se jen těžce popasovali. Nedařilo se nám dostávat míče přes mezihru Nováka s Kolečkářem. Paradoxně jsme šli do vedení, prosadili jsme se po centru z boku. Myslel jsem, že branka nás probudí z letargie, navíc jsme si k dosavadnímu průběhu o pauze v šatně něco důrazně řekli. 2.polačas už byl lepší, výsledek ovlivnila červená karta. Do té doby jsme měli šance, hráli jsme aktivně a měli mírně navrch. Pak přišla červená a šli jsme do deseti. Od tohoto momentu hosté ožili a hráli ještě přimočařeji než do té doby. Výsledkem bylo srovnání soupeře po závaru před bránou. Jurníčkovi se odsud nepodařilo odkopnout míč, hosté byli v následné situace mnohem důraznější. Poté byli lepší, přehrávali nás. Reagovali jsme střídáním, chtěli jsme jejich tlak rozbít. To se téměř dařilo, až do penalty, nutno říci že jasné. V závěru jsme dali vše do útoku, měli jsme šance, ale už nebyly síly a prostor. Zranil se nám taky Jahl, což mi dost zamávalo s plány. Přejeme si nyní hlavně, aby se brzy dal dohromady. Zranění si už "užil" dost."

více ...20.9.2020

Slavoj Kojetín - Sokol Čechovice 1:4 (0:1)

6.kolo

hráno v Kojetíně 12.9.2020
0:1 F.Halouzka (Muzikant) 16.min., 0:2 Muzikant (F.Muzikant)  55.min., 0:3 Jahl (O.Halouzka) 84.min., 1:4 O.Halouzka (Ján) 90.min.