Sokol Čechovice - FK Brodek u Přerova 7:1 (4:1)

13. kolo na hřišti v Čechovicích 2.11.2014
Branky :

1:0 Růžička (Černý), 2:1 Schuster (Páleník), 3:1 Hájek (Páleník), 4:1 Hájek (Schuster), 5:1 Růžička (Borovský), 6:1 Růžička (Černý), 7:1 Páleník (Grulich)

Magda Schusterová

Poslední zápas sezóny jsme zvládli a soupeře z Brodku u Přerova rozstříleli 7:1. Střelecky se blýskl hattrickem Marek RŮŽIČKA.

V bráně nastoupil Daniel Valdéz, ale vzhledem k tomu, že obrana hrála velmi dobře, moc práce neměl. Hned ve 3.minutě jsme se ujali po rohovém kopu a brance RŮŽIČKY vedení. Soupeř ale z jedné šance a krásné střele ve 14.minutě vyrovnal. Nicméně hned o minutu později nám vrátil vedení Filip SCHUSTER a poté se dvakrát do poločasu trefil Jirka HÁJEK. Ve druhé půli jsme hostům již nic nedovolili a upravili výsledek až na 7:1. Poslední branku vstřelil výstavní ránou Kuba PÁLENÍK.

Sezónu jsme tak ukončili na 2.místě krajského přeboru se ziskem 32 bodů, 2 body za vedoucím Jeseníkem. Škoda úplně zbytečné porážky v Kozlovicích a ztráty bodů s Konicí, mohli jsme tak vést tabulku. Nicméně i tak máme vše ve svých rukou a nohou :-). Všechny soupeře z čela tabulky máme na jaře doma. Takže to chce v zimě pořádně potrénovat a připravit se na jaro.

FK Mohelnice - Sokol Čechovice 2:3 (0:1)

12. kolo na hřišti v Mohelnici 26.10.2014
Branky :

0:1 Hájek (Páleník), 0:2 Borovský (Růžička), 1:3 Schuster (Růžička)

Sestava :

Pazdera

D.Baroš - Sklenář - Černý - Valdéz

Hájek - F.Baroš - Růžička - Rus

Střídali : Smolka, Rotschedl, Krčál, Schuster, Frohn, Borovský

Na hřišti lídra tabulky jsme odjeli v téměř kompletní sestavě (chyběl jen nemocný David Výmola a Kuba Flajsar). Ztráta dvou bodů na Mohelnici pro nás znamenala výzvu - neprohrát.

A lepší vstup do zápasu jsme si nemohli přát. Ještě se všichni naši fanoušci z řad rodičů nepřesunuli na svá místa a už jsme se mohli radovat z vedení. Jednalo se asi o náš nejrychlejší gól, který jsme kdy dali. Kuba Páleník vysunul Jirku HÁJKA a ten po 15 vteřinách zařídil naše vedení. Z tohoto šoku se ale domácí rychle otřepali a převzali iniciativu. Nicméně naše obrana pracovala velmi dobře a do žádné šance Mohelnici nepustila. Naopak my jsme mohli ještě dvakrát skórovat, nejprve šel z levé stranny na brankáře Páleník, ale brankář šanci vystihl, a poté měl stoprocentní tutovku po rohu hlavou Filip Baroš, ale těsně minul. Na konci poločasu se hra přiostřila, což odnesl zraněním nártu Kuba Páleník a musel nedobrovolně opustit hřiště a vystřídat.

Začátek druhého poločasu se nám vyvedl stejně, jako ten první. Důrazný Marek Růžička, který odehrál v Mohelnici výborný zápas, poslal kolmou přihrávku na nabíhajícího Mária BOROVSKÉHO, který byl o chvilku dřív u míče než brankář a zvýšil na 2:0. Domácí nás opět přitlačili, ale až do 57.minuty jsme jim nic nedovolili. Adam Rus hlídal jejich nejlepšího hráče Vojtěcha Cikryta a ten se prosadil až v této minutě, kdy jsme udělali před velkým vápnem chybu v rozehrávce. Nicméně hned vzápětí poslal Růžička do brejku Filipa SCHUSTERA a ten z velkého vápna prostřelil brankáře a zvýšil na 1:3. Krásná akce a velmi důležitý gól. Tento stav vydržel až téměř do konce střetnutí, ale Mohelnici se podařilo 20 vteřin před koncem ještě snížit na 2:3, což nám ale už nevadilo. Po závěrečném hvizdu rozhodčího mohla naplno vypuknout radost hráčů i rodičů, výhra v Mohelnici je velmi cenná.

více ...

Sokol Čechovice - Spartak Lipník nad Bečvou 7:0 (2:0)

11. kolo na hřišti v Čechovicích 19.10.2014
Branky :

1:0 Růžička, 2:0 Páleník (Schuster), 3:0 Černý pokutový kop, 4:0 Grulich (Černý), 5:0 Grulich (Výmola), 6:0 Grulichˇ(Černý), 7:0 Růžička (Grulich)

Sestava :

Pazdera

D.Baroš - Růžička - Černý - Smolka

Hájek - Valdéz - F.Baroš - Výmola

Střídali : Rotschedl, Krčál, Schuster, Borovský, Frohn

více ...

SK Sulko Zábřeh - Sokol Čechovice 0:4 (0:0)

Střídali : Rotschedl, Krčál, Schuster

Bez 4 hráčů základní sestavy, podali naši hráči kvalitní výkon a po remízové první půli zvítězili 0:4.

více ...

Slovan Černovír - Sokol Čechovice 2:4 (1:1)

5. kolo na hřišti v Černovíru 8.10.2014 - dohrávka
Branky :

1:1 Růžička (Černý), 1:2 Borovský (Páleník), 1:3 Černý penalta, 2:4 Černý penalta

Sestava :

Pazdera

Páleník (K) - Růžička

Střídali : Rotschedl, Borovský, Krčál, Schuster, Grulich

Na hřišti v Černovíru jsme odehráli velkou bitvu s vítězným koncem. Bohužel se nedostavil delegovaný rozhodčí, takže utkání pískal rozhodčí "z lidu", ke kterému jsme měli několik výhrad zejména v první půli. Za stavu 1:1 nevyloučil hráče domácí, když Páleníka, který postupoval sám na brankaře, těsně před pokutovým území srazil domácí obránce. Ale protože rozhodčí neměl karty, hráče nechal na hřišti a nařídil trestný kop. Domácí se ujali v 8.minutě vedení, ale hned o 2 minuty později, vyrovnal RŮŽIČKA.

Utkání rozhodl minutu po přestávce střídající BOROVSKÝ, který   obešel ve vápně 2 hráče a vedle pravé tyčky zavěsil - 1:2. Ve 43.minutě jsme kopali penaltu za ruku ve vápně a ČERNÝ zvýšil na 1:3. Zdálo se, že je rozhodnuto, ale nebylo. Domácí po rohu snížili na 2:3 a bylo zaděláno na drama. To ale v 59.minutě minutě rozřešil Páleník, dostal se do rychlého brejku, obešel i brankáře, který si ale pomohl faulem. Kopali jsme druhou penaltu a ČERNÝ ji opět promněnil 2:4. Tímto výsledkem těžký zápas i skončil.